Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/74)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽÁCI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 74 | Turnajů: 239

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 1 2 9 12 40 4 660
2. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 2 9 12 29 3 770
3. Malach Matěj CZE051928 Jičín 1 2 9 12 12 3 170
4. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 1 2 9 12 38 2 850
5. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 2 9 12 13 2 750
6. Lukš Dominik CZE053888 Habří 1 2 9 12 52 2 690
7. Srazil Jaroslav CZE060466 1 1 9 11 39 2 560
8. Šoltys Tomáš CZE060600 1 1 9 11 32 2 300
9. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 1 2 3 6 7 1 770
10. Vondrák Vojtěch CZE055205 1 2 7 10 10 1 550
11. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 1 2 3 6 6 1 410
12. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 2 9 11 45 1 230
13. Chládek Tomáš CZE059014 Česká Skalice 2 5 7 8 1 170
14. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 9 10 10 1 120
15. Nový Nikolas CZE053353 1 1 2 4 4 1 110
16. Kollert Jakub CZE060446 Dobruška 1 1 2 2 980
17. Komyšák Ondřej CZE059698 1 9 10 24 960
18. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 9 9 80 930
19. Vlček Daniel CZE060678 Zlatý Barbaři Praha 1 5 6 6 890
19. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 9 9 20 890
21. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 9 9 31 870
22. Staněk Štěpán CZE059993 1 1 1 850
23. Molnár Petr CZE059109 Litomyšl 9 9 10 730
24. Kollert David CZE060449 Dobruška 1 1 2 2 720
25. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 9 9 45 650
26. Tripes Matyáš CZE060505 České Budějovice 2 2 2 600
27. Neubauer Michal CZE053497 C Molly Darts Club 9 9 25 570
28. Hais Jan CZE055861 1 1 1 550
29. Dubský Ondřej CZE058337 9 9 13 490
30. Šimon Šimon CZE057385 Boskovice 9 9 14 470
31. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 1 1 450
31. Tačík Ondřej CZE060447 Dobruška 1 1 1 450
33. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 1 2 3 3 430
34. Bubla Jan CZE061249 Nikola Kraslice 7 7 7 370
35. Chára Jan CZE061717 Krupka 6 6 6 360
36. Koleno Matyáš CZE059485 Ostrava 7 7 7 310
37. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 1 1 250
37. Ladman Matyáš CZE053364 Lety 1 1 1 250
39. Jobák Adam CZE057124 Luková 2 2 2 220
40. Krepčík Denis CZE061719 Lom 3 3 3 210
41. Zajíc Leoš CZE060477 Dobranov 5 5 5 190
42. Döme Robert CZE057172 2 2 2 180
42. Linhart Tomáš CZE056491 České Budějovice 4 4 4 180
44. Hájek Šimon CZE060671 Jičín 4 4 4 160
44. Janisch Erik CZE053821 Damníkov 4 4 4 160
46. Štěpánek Jiří CZE056172 3 3 3 150
47. Hanuš Jan CZE057363 1 1 1 130
48. Ryčl Daniel CZE059129 C Hattrick Šternberk 2 2 2 120
48. Křížek Tomáš CZE053835 2 2 2 120
50. Sládek Matěj CZE061718 Litoměřice 3 3 3 110
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.8.2018 09:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.8.2018 09:18:06