Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/90)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽÁCI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 90 | Turnajů: 308

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 1 2 11 14 53 4 880
2. Malach Matěj CZE051928 ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 11 14 21 4 190
3. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 2 11 14 44 4 090
4. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 1 2 11 14 48 3 150
5. Srazil Jaroslav CZE060466 1 1 11 13 57 3 060
6. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 2 11 14 26 2 950
7. Lukš Dominik CZE053888 Habří 1 2 11 14 57 2 870
8. Šoltys Tomáš CZE060600 1 2 11 14 40 2 810
9. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 1 2 3 6 7 1 770
10. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 1 1 2 4 4 1 730
11. Vondrák Vojtěch CZE055205 1 2 9 12 12 1 650
12. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 2 11 13 54 1 630
13. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 1 2 3 6 6 1 410
14. Chládek Tomáš CZE059014 Česká Skalice 2 7 9 12 1 290
15. Nový Nikolas CZE053353 DC Helou&Wen Praha 1 1 3 5 5 1 240
16. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 11 11 95 1 130
16. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 11 11 24 1 130
18. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 9 10 10 1 120
19. Komyšák Ondřej CZE059698 1 11 12 29 1 080
20. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 11 11 38 1 050
21. Kollert Jakub CZE060446 Dobruška 1 1 2 2 980
22. Vlček Daniel CZE060678 Zlatý Barbaři Praha 1 7 8 9 970
23. Lorenc Matěj CZE050387 Tři Dvory 2 3 5 5 910
24. Staněk Štěpán CZE059993 1 1 1 850
25. Hájek Šimon CZE060671 Jičín 1 6 7 7 790
26. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 11 11 55 770
27. Molnár Petr CZE059109 Litomyšl 10 10 10 760
28. Kollert David CZE060449 Dobruška 1 1 2 2 720
29. Neubauer Michal CZE053497 C Molly Darts Club 11 11 29 710
30. Bubla Jan CZE061249 Nikola Kraslice 10 10 10 660
31. Šimon Šimon CZE057385 Boskovice 11 11 21 610
32. Tripes Matyáš CZE060505 České Budějovice 2 2 2 600
33. Chára Jan CZE061717 Krupka 10 10 10 560
34. Dubský Ondřej CZE058337 11 11 13 550
34. Hais Jan CZE055861 1 1 1 550
36. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 1 1 500
37. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 1 1 450
37. Tačík Ondřej CZE060447 Dobruška 1 1 1 450
39. Burda Aleš CZE059301 Vrchlabí 1 2 3 3 350
40. Koleno Matyáš CZE059485 Ostrava 7 7 7 310
41. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 1 1 250
41. Ladman Matyáš CZE053364 Lety 1 1 1 250
43. Jobák Adam CZE057124 Luková 2 2 2 220
44. Krepčík Denis CZE061719 Lom 3 3 3 210
45. Fidler David CZE061743 Bombardéři Děčany 2 2 2 200
46. Zajíc Leoš CZE060477 Dobranov 5 5 5 190
47. Linhart Tomáš CZE056491 České Budějovice 4 4 4 180
47. Döme Robert CZE057172 2 2 2 180
49. Hochman Václav CZE037789 Brno 3 3 3 170
49. Křížek Tomáš CZE053835 3 3 3 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 11:41

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 11:41:56