Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 81 | Turnajů: 251

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Houdek Tomáš CZE058857 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 2 5 7 13 2 630
2. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 2 5 7 9 1 990
3. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 2 5 7 13 1 730
4. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 5 6 73 1 460
5. Holík Jiří CZE039173 TJ Sparta Úpice 2 4 6 6 1 420
6. Zajíc Jan CZE051481 C Magistři Duo Most 1 5 6 10 1 360
7. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 2 2 2 1 100
8. Šnobl Filip CZE060010 Buldoci Moravská Třebová 1 5 6 20 1 020
9. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 5 5 12 1 010
10. Ošťádal Pavel CZE057726 B Fe-MAT Čehovice 5 5 11 810
11. Rypáček Radim CZE058902 C DC Devils Prachatice 1 5 6 15 760
12. Házi Milan CZE049429 C Respekt Tábor 1 1 1 750
12. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 5 5 16 750
14. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 5 5 21 710
15. Vaněk Petr CZE037869 C Darts Brothers Červený Kostelec 5 5 27 630
16. Šámal David CZE052272 D Ovčáry 1 3 4 4 600
17. Miklas Matěj CZE058830 C Leninovci Havířov 5 5 21 570
18. Dostál Milan CZE059260 B Hugo Miagi Přerov 5 5 8 510
19. Kozák Matěj CZE059285 C Modré Růže Trutnov 1 5 6 10 480
20. Čihulek Pavel CZE057987 C Rychtáři Nové Město n.C. 5 5 8 470
21. Svoboda Lukáš CZE060510 Strakonice 5 5 6 450
21. Vais Karel CZE050058 Slatina 1 1 1 450
21. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 5 5 9 450
24. Janoušek Jakub CZE059743 5 5 10 410
25. Komárek Pavel CZE060176 5 5 15 370
26. Krejčík Patrik CZE047288 Praha 8 - Palmovka 1 1 1 350
26. Hais Petr CZE053352 1 1 1 350
28. Hauptman Marek CZE056217 B ŠK. Pokratice 5 5 5 330
28. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N. 5 5 6 330
30. Dočkal Filip CZE059730 Brno 5 5 15 310
31. Bláha Karel CZE059787 Karlovy Vary 5 5 16 290
32. Frühauf Jindřich CZE060379 Strakonice 5 5 8 270
32. Škarvada Jan CZE059505 Brtnice 5 5 7 270
34. Tomas David CZE056618 B Parta HIC Dobřenice 4 4 4 260
35. Michal Horák CZE058503 D DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 250
35. Křesina Vojtěch CZE059788 Karlovy Vary 5 5 14 250
35. Pánek Pavel CZE060285 5 5 6 250
38. Fiala Matěj CZE060241 Bolelouc 5 5 6 230
38. Šlouf Michal CZE060474 Třebíč 3 3 3 230
38. Šanda Martin CZE039377 Most 5 5 6 230
38. Dobeš Jakub CZE059156 D Nikola Kraslice 5 5 6 230
42. Jistebnický Petr CZE056736 5 5 5 210
42. Bareš Václav Kosice 5 5 6 210
42. Semerák David CZE059558 D Haluzáci Hradec králové 3 3 3 210
45. Martynjuk Roman CZE053818 Anenská Studánka 2 2 2 200
46. Hospodka Jakub CZE050492 D Hagafa Oáza Pilníkov 3 3 3 190
47. Schayna Radek CZE059423 Ústí nad Labem 4 4 4 180
48. Maceček Michal CZE048240 Supíkovice 5 5 7 170
48. Kunc Zdeněk CZE058509 Nový Bor 5 5 5 170
48. Drahotínský Tomáš CZE060304 3 3 3 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 21:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 21:13:10