Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 48 | Turnajů: 64

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šámal David CZE052272 D Ovčáry 1 2 3 4 570
2. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 1 1 550
3. Hais Petr CZE053352 1 1 1 350
4. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 2 2 5 340
5. Ošťádal Pavel CZE057726 Fe-MAT Čehovice 2 2 2 320
5. Tišler Matěj CZE054746 C Puškvorec Velké Svatoňovice 2 2 8 320
7. Hotový Miroslav CZE039380 D Václavák Černčice 2 2 3 260
7. Vaněk Petr CZE037869 D Darts Brothers Červený Kostelec 2 2 8 260
9. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 2 3 220
10. Čeliga Viktor CZE056635 Rubín Red Stones Ostrava 2 2 4 200
11. Zajíc Jan CZE051481 C Magistři Duo Most 2 2 2 180
12. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N. 2 2 3 160
13. Miklas Matěj CZE058830 Leninovci Havířov 2 2 3 140
13. Hospodka Jakub CZE050492 Hagafa Oáza Pilníkov 2 2 2 140
15. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 1 1 1 130
15. Lorko Jiří CZE051035 Top Citrus Všejany 1 1 1 130
15. Michal Horák CZE058503 DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 130
18. Hauptman Marek CZE056217 ŠK. Pokratice 2 2 2 120
18. Bláha Karel CZE059787 Karlovy Vary 2 2 2 120
18. Dočkal Filip CZE059730 Brno 2 2 8 120
21. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 1 1 1 110
22. Dobeš Jakub CZE059156 Nikola Kraslice 2 2 3 100
22. Křesina Vojtěch CZE059788 Karlovy Vary 2 2 2 100
24. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 1 1 90
25. Kunc Zdeněk CZE058509 Nový Bor 2 2 3 80
26. Rypáček Radim CZE058902 DC Devils Prachatice 1 1 1 70
26. Schayna Radek CZE059423 Ústí nad Labem 1 1 1 70
26. Houdek Tomáš CZE058857 (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 1 1 70
26. Kostřiba Vojtěch CZE059382 Opava 1 1 1 70
26. Semerák David CZE059558 Haluzáci Hradec králové 1 1 1 70
31. Šanda Martin CZE039377 Most 2 2 2 60
31. Baker Daniel CZE059530 Démoni Chotyně 2 2 2 60
31. Kozák Matěj CZE059285 Modré růže Trutnov 2 2 2 60
31. Škarvada Jan CZE059505 Brtnice 2 2 2 60
35. Janoušek Jakub CZE059743 1 1 1 50
35. Chalupa Marek CZE058751 DC Straky z Dyleně M.L. 1 1 1 50
35. Praštil Josef CZE057722 Konec Světa Hyršov 1 1 1 50
35. Tomas David CZE056618 Parta HIC Dobřenice 1 1 1 50
35. Nový Zdeněk CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 50
35. Kopecký Jakub CZE059697 1 1 1 50
35. Jedinák Jan CZE059844 Liberec 1 1 1 50
35. Paulen Ivan CZE057814 1 1 1 50
43. Havlíček Benedikt CZE055470 Nový Bor 1 1 1 30
43. Slavík Martin CZE057450 Přerov 1 1 1 30
43. Srp Rudolf CZE051060 D Šipkový klub Velká Černoc 1 1 1 30
43. Jech Filip Semily 1 1 1 30
43. Ptáček Radek CZE059729 1 1 1 30
43. Bareš Václav Kosice 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:53:34