Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/66)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIORKY 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 66 | Turnajů: 269

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tancošová Štěpánka CZE053580 Dudák České Budějovice 1 2 11 14 33 2 890
2. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 11 12 14 2 275
3. Bidlová Klára CZE052360 D Bulls Pardubice 1 11 12 40 2 170
4. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 1 3 3 1 860
5. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 11 12 60 1 660
6. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 1 2 4 4 1 330
7. Dörrerová Markéta CZE059323 Ex na Ex 11 11 15 1 130
8. Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000 11 11 29 1 090
9. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 11 11 18 1 070
10. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 11 11 16 950
11. Langhansová Lucie CZE060105 Saloon Brandýs nad Labem 1 4 5 5 920
12. Merxbauerová Lucie CZE055859 1 1 2 4 4 890
13. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 11 11 30 850
14. Klusáčková Šárka CZE048901 B Vonoklasy 26 11 11 20 830
15. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 11 11 67 670
15. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 11 11 42 670
17. Karbanová Barbora CZE055203 1 6 7 7 630
17. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 11 11 37 630
19. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 11 11 16 610
20. Štěpánová Veronika CZE060089 Black Benešov n/P. 11 11 17 590
21. Feklová Denisa CZE055875 ŠK Pevná Ručka Stod 7 7 7 570
21. Svobodová Eliška CZE057102 Trutnov 1 2 3 3 570
23. Dvořáková Monika CZE053359 Lety 1 1 1 550
24. Kopecká Tereza CZE058343 Horoušany 1 1 2 2 530
25. Hrušková Kateřina CZE058125 7 7 7 370
26. Šusterová Klára CZE060516 1 2 3 3 330
27. Pitrová Michaela CZE061181 6 6 6 260
28. Zitová Eliška CZE059636 1 1 1 250
29. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 6 6 6 240
30. Sedláčková Gabriela CZE060936 Hlinsko 4 4 4 220
31. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 3 3 3 210
32. Hujerová Sabina CZE061594 Jablonec nad Nisou 6 6 6 200
33. Kovárnická Veronika CZE056069 5 5 5 190
34. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 3 3 3 170
35. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 3 3 3 150
36. Šolínová Jana CZE061420 Běleč n.O. 4 4 4 120
37. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 3 3 3 110
38. Tichá Tereza CZE054403 Brno 2 2 2 100
39. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha 1 1 1 90
39. Kolečková Monika CZE051890 Brno 3 3 3 90
41. Kadilovská Štěpánka CZE062239 Třeboutice 2 2 2 80
41. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 2 2 2 80
43. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 70
43. Heinzlová Vendula CZE037458 Hluboká u Borovan 1 1 1 70
45. Šnejdarová Jitka CZE060106 2 2 2 60
45. Kolářová Tereza CZE061242 Draci Černovír 2 2 2 60
45. Svěráková Radka CZE061190 Ložisková mafie Pšov 2 2 2 60
45. Potůčková Tereza CZE037091 Praha 2 2 2 60
49. Svobodová Adéla CZE057101 Trutnov 1 1 1 50
49. Hrdinová Michaela CZE061022 Brno 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 11:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 11:59:59