Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4432)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2018

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4432 | Turnajů: 1009

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 4 7 7 12 400
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 4 7 9 12 100
Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
3. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 3 4 1 8 8 11 850
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
4. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 3 4 4 11 14 10 840
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
5. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 4 7 8 10 600
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 3 4 7 8 10 600
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
7. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 3 4 7 8 9 500
Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
8. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 3 4 7 8 9 400
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
9. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 3 4 4 11 12 9 240
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
10. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 3 4 4 11 16 9 220
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
11. Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice 3 4 4 11 12 9 180
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
12. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 3 4 7 7 8 700
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
13. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 3 4 4 11 14 8 380
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
14. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 2 4 3 9 10 8 130
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
15. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 3 4 4 11 12 7 920
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
16. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim 3 4 1 8 13 7 830
Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
17. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 3 4 4 11 14 7 680
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
18. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 3 4 2 9 9 7 620
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
19. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 3 4 2 9 9 7 380
Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
20. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 3 4 2 9 9 7 240
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
21. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 3 4 7 7 7 100
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
22. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice 3 4 1 8 10 7 010
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
23. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 2 4 6 9 7 000
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
24. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 2 4 1 7 8 6 830
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
25. Haleňák Marek 1970 CZE046364 A Kaspec Libina 2 3 1 6 6 6 820
Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
26. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 3 4 7 9 6 600
Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
27. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 3 3 4 10 13 6 510
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
28. Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl 3 2 3 8 8 6 450
Macák Jan 1989 CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
29. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice 2 4 6 6 6 400
Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
30. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 2 4 2 8 9 6 180
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
31. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 2 2 4 4 6 000
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
32. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 A Kaspec Libina 2 2 4 4 5 900
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
32. Svoboda Miroslav 1977 CZE011392 A Scorpions Plzeň 2 2 4 4 5 900
Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
34. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 2 4 4 5 700
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
35. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 4 4 10 25 5 580
Černý Milan 1981 CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
36. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 3 1 4 4 5 330
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
37. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 4 3 7 7 5 310
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
38. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 1 4 3 8 9 5 210
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
39. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Bar 66 Holýšov 1 4 1 6 7 5 150
Levička Tomáš CZE043534 A ŠK Bar 66 Holýšov
40. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 2 4 2 8 8 5 080
Kulhánek Jiří 1966 CZE044726 B ŠK Roztoky
41. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 3 3 6 7 5 050
Novotný Filip 1971 CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
42. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 2 2 4 4 5 000
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
43. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 1 3 4 4 4 950
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
44. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 2 3 1 6 6 4 900
Blahník Roman CZE053507 C Diesláci Proboštov
45. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 2 4 2 8 9 4 820
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
46. Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov 3 2 5 5 4 600
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
47. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice 1 4 1 6 6 4 550
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
48. Bidlo Karel CZE050715 B DC Roveň 1 4 4 9 11 4 460
Pecháček Zdeněk CZE027598 A Asgard's Pardubice
49. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor 3 4 7 7 4 300
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
50. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít 2 2 1 5 5 4 150
Dobšíček Jan CZE021441 A DC Roveň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 23:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 23:30:27