Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/739)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2018

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 739 | Turnajů: 132

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 1 1 1 1 150
Nedó David CZE049959 B Titans Praha
2. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 1 1 2 10 1 120
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
3. Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 1 050
Souček Libor CZE002684 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
4. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 1 1 2 9 920
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 850
Hrubeš Marek CZE002046 A TJ Viktoria Radim
6. Oupický Jiří CZE043239 B Korunky Kolín 1 1 2 2 840
Rupík Tibor CZE017662 Plechovky Pečky
7. Jícha Petr CZE046389 C DC Rozdělov Kladno 1 1 1 650
Dbalý Petr CZE012014 B Rozdělovský Péčko Kladno
7. Jiroušek Petr CZE007384 A Prevíti Praha 1 1 1 650
Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha
9. Pecánek Martin CZE044169 C ŠK U Sparťana Poděbrady 1 1 2 2 640
Pecánek Viktor CZE044168 C ŠK U Sparťana Poděbrady
9. Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice 1 1 2 2 640
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
9. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 2 2 640
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
12. Novák Ivan CZE025179 DC Falcon Praha 1 1 1 550
Vaculík Ivan CZE000575 C SK Delta Praha
12. Jermář Marek CZE000315 B Magic team Praha 1 1 1 550
Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim
14. Bečvář Jakub CZE042381 C Titans Praha 1 1 2 3 500
Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha
15. Spratek Tomáš CZE055104 C DC Country club Praha 1 1 2 4 480
Mynář Michal CZE052672 C Proti proudu Praha
16. Tesárek Michal CZE052120 C Darts Club K 26 Praha 1 1 2 2 460
Houška Milan CZE053602 D Darts Club K 26 Praha
17. Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha 1 1 1 450
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
17. Soudský Radim CZE055552 C Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 450
Šlechta Eugen CZE000835 B ŠK Figury Libčice nad Vltavou
17. Medek Zdeněk CZE002581 B Black Diamonds Praha 1 1 1 450
Ksandr Václav CZE001344 A Rychlý hroty Praha
20. Kopecký Jakub CZE055712 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 2 3 420
Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
21. Klimáček Michal CZE042363 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 2 5 400
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
22. Koníček Jiří CZE053973 D Kocouři vod kocoura Kozly 1 1 1 350
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
22. Skala Václav CZE057527 Beer Sharks Praha 1 1 1 350
Adámek Jozef CZE039064 B DC Falcon Praha
22. Kubín Jan CZE051162 C DC Falcon Praha 1 1 1 350
Svěchota Richard CZE051160 C DC Falcon Praha
22. Vrbický Vít CZE057912 BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 350
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
26. Klumpar František CZE027619 C DC Falcon Praha 1 1 1 250
Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha
26. Špírek Pavel CZE006340 C Proti proudu Praha 1 1 1 250
Bazika Tomáš CZE037493 A Mendosino Praha
26. Zítka František CZE057152 DC Infarkt Praha 1 1 1 250
Štička Miroslav CZE038163 B DC Infarkt Praha
29. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 1 1 1 230
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
30. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 210
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
30. Jermář Marek CZE000315 B Magic team Praha 1 1 1 210
Kačer Jiří CZE000447 C Bažina 4077 Praha
30. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 1 1 1 210
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
30. Gottwald Petr CZE010611 B Buldoci Moravská Třebová 1 1 1 210
Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
30. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 1 1 1 210
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
35. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 190
Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
35. Nutr Jiří CZE036554 DC Ypsi team J. Hradec 1 1 1 190
Bali Ondřej CZE000454 A Ložisková mafie Pšov
35. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 5 190
Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
35. Krejčí Martin CZE002549 A Lucky Darts Jičín 1 1 1 190
Jezdinský Martin CZE043752 D Rebelové Dolní Přím
35. Rupík Tibor CZE017662 Plechovky Pečky 1 1 2 190
Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
35. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 1 1 2 190
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
35. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 1 1 1 190
Pietsch Enrico CZE041474 A Tequila Hrádek nad Nisou
35. Mynář Michal CZE052672 C Proti proudu Praha 1 1 2 190
Špírek Pavel CZE006340 C Proti proudu Praha
35. Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 190
Kozák Lubor 1953 CZE046253 B Lucky Panthers Liberec
35. Pidima Petr CZE010151 A Darda Radim 1 1 1 190
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
35. Pucci Mauricio CZE057427 ŠK Panapr Praha 1 1 1 190
Štecha Oldřich CZE002151 B Akademie DC Praha
35. Špírek Pavel CZE006340 C Proti proudu Praha 1 1 1 190
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
35. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 1 1 1 190
Veselý Pavel CZE001045 A DC Marvin Hradec Králové
35. Žáček Jan CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 190
Setikovský Roman CZE004621 B Zlatý Barbaři Praha
35. Sejrek Jiří CZE013718 (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 1 1 190
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
50. Jílek Dušan CZE010763 A SK Senátoři Ostrava 1 1 1 170
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:03:20