Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/333)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2018

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 333 | Turnajů: 120

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 210
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
1. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha 1 1 1 210
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
1. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 1 7 210
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
4. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 7 190
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
4. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 1 1 190
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
4. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 1 1 24 190
Krasanovská Žaneta CZE012884
4. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 3 190
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
8. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 1 1 1 170
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
8. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 1 1 2 170
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
8. Rajmanová Marcela CZE032807 A Bažina 4077 Praha 1 1 7 170
Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5
8. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 1 2 170
Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec
8. Hergetová Monika CZE031649 A Rafani Vrchotovy Janovice 1 1 1 170
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
13. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 150
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
13. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 1 1 1 150
Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
13. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 150
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
13. Hájek Tomáš CZE036305 A Best of Litoměřice 1 1 1 150
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
13. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 1 150
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
13. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 150
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
13. Polena Jaroslav CZE019355 A DC Red Barons Plzeň 1 1 1 150
Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň
20. Malár David CZE045837 B Mniši s.r.o. Zabrušany 1 1 3 130
Fafláková Zdeňka CZE041613 A Mniši s.r.o. Zabrušany
20. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 1 1 1 130
Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
20. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 1 1 1 130
Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice
20. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 130
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
20. Pullmannová Martina CZE029643 Červený Kostelec 1 1 1 130
Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně
20. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň 1 1 1 130
Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
20. Ondrák Aleš CZE049933 A DC Hurricane Adamov 1 1 1 130
Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
20. Čiháková Gabriela CZE039592 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 1 1 130
Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně
20. Havírová Monika CZE053877 1 1 3 130
Polanský Jiří CZE003713 B DC Fontána Praha
20. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 1 1 1 130
Špírek Pavel CZE006340 C Proti proudu Praha
20. Trmalová Marcela CZE059211 1 1 1 130
Novák Jindřich CZE045714 B Lipánci Přehvozdí
20. Nohejlová Adéla CZE045029 Dart's Warriors Praha 1 1 1 130
Suchánek Josef CZE040438 Praha 5
20. Šamko Josef CZE036553 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 1 1 1 130
Švehlová Barbora CZE058472 C Gold Darts Studená
20. Srba Michal CZE001256 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 130
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
20. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 4 130
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
20. Schindlerová Helena CZE047564 C DC Mlýn Zadní Třebáň 1 1 1 130
Malý Josef CZE047156 C DC Mlýn Zadní Třebáň
20. Handlová Klára CZE053800 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 130
Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
20. Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 130
Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice
20. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 1 1 130
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
20. Onduš Vladimír CZE044941 B Bílá Hora Praha 1 1 2 130
Codlová Helena CZE000211 B Bílá Hora Praha
20. Antonyová Zuzana CZE030329 1 1 1 130
Suchý Jindřich CZE015579 C Praha 4
20. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 1 1 130
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
42. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 2 110
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
42. Heber Jiří CZE045118 B Běsnící pávové Kladno 1 1 1 110
Dlouhá Adéla CZE056389 D Snajpři Bílina
42. Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 1 1 110
Chýlek Daniel CZE039927 A Tequila Hrádek nad Nisou
42. Hebertová Linda CZE052819 D Sázava 1 1 2 110
Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
42. Šonka Jaroslav CZE057923 C Dart's Warriors Praha 1 1 1 110
Roubalová Nikola CZE059908
42. Klumpar František CZE027619 B DC Falcon Praha 1 1 2 110
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
42. Ungerová Kristýna CZE058822 1 1 6 110
Bečvář Jakub CZE042381 B Titans Praha
42. Schindlerová Helena CZE047564 C DC Mlýn Zadní Třebáň 1 1 1 110
Kuchta Petr CZE046164 B DC Mlýn Zadní Třebáň
42. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 110
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 04:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 04:03:44