Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/497)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2018

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 497 | Turnajů: 235

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Moravcová Jana CZE048433 C Družba DOMINO Ostrov 2 3 5 5 5 950
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
2. Hergetová Monika CZE031649 A Rafani Vrchotovy Janovice 2 3 2 7 7 5 210
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
3. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 2 4 4 5 100
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
4. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 2 2 2 5 000
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
4. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 2 2 2 6 6 5 000
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
6. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 2 2 2 4 600
Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
7. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 2 3 5 5 4 350
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
8. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 2 3 3 4 300
Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice
9. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 2 2 1 5 5 4 190
Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
10. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 2 4 4 4 100
Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno
11. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 2 2 2 6 6 3 740
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
12. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 3 4 4 3 550
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
12. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 2 3 5 5 3 550
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
14. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 3 1 6 6 3 540
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
15. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 3 3 7 8 3 520
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
16. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 3 4 4 3 350
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
16. Mašková Jana CZE000414 Kunice-Všešímy 2 3 5 6 3 350
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D Pirátský povaleči Český Brod
18. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 2 3 5 5 3 250
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
18. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 3 5 5 3 250
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
20. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 2 3 5 5 3 050
Šaňáková Andrea CZE051308 B Spitfire Tábor
21. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 3 1 4 4 2 960
Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most
22. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Ďáblice Vsetín 2 3 5 5 2 950
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
23. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 1 2 3 3 2 900
Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
24. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK AJETO Praha 2 3 3 8 34 2 800
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
25. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 1 3 3 2 750
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
25. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 3 5 10 2 750
Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
27. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 2 3 5 5 2 650
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
28. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 2 6 7 2 640
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
29. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 2 2 2 2 600
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
30. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 3 1 4 4 2 580
Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín
31. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně 1 3 4 4 2 550
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
31. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 1 3 4 4 2 550
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
31. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Arsenal Most 3 3 3 2 550
Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
34. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 3 3 3 2 250
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
34. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 3 4 5 2 250
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
36. Novotná Adriana CZE027404 B V.I.P. Bar Vltava ČB 1 1 2 2 2 130
Jindrová Nela CZE055738 C DC Volant Olešník
37. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 2 2 4 4 2 100
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
38. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 2 3 3 2 000
Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
39. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín 2 1 3 6 6 1 960
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
40. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 3 3 3 1 950
Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany
41. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 3 3 6 17 1 900
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
42. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 3 3 6 7 1 860
Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
43. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 1 2 2 1 850
Prokopcová Martina CZE046509 D U Soudku Arnultovice
43. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 3 2 6 6 1 850
Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
45. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 3 3 6 6 1 820
Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
46. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Nové Město n.C. 1 2 3 3 1 800
Kánská Alice CZE054435 B Mašinky Hradec Králové
47. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 3 3 3 1 750
Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice
47. Vojtková Michaela CZE054826 B V.I.P. Bar Vltava ČB 3 3 3 1 750
Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice
49. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 1 1 1 1 700
Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
49. Němečková Dagmar CZE000543 A Do roka a do dne J.Hradec 2 2 2 1 700
Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.6.2018 05:45

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.6.2018 05:45:43