Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/175)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2018

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 175 | Turnajů: 64

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 1 1 2 2 1 160
Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most
2. Hergetová Monika CZE031649 A Rafani Vrchotovy Janovice 1 1 2 2 1 080
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
3. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 1 050
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
4. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 1 1 1 950
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
4. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 1 1 950
Jindrová Nela CZE055738 C DC Volant Olešník
4. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 1 1 950
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
4. Mašková Jana CZE000414 Praha 9 1 1 1 950
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D Bláznivá trefa Český Brod
8. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 2 2 860
Rajmanová Marcela CZE032807 A Bažina 4077 Praha
9. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 1 1 850
Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín
9. Němečková Dagmar CZE000543 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 850
Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál
9. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 850
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
9. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 1 1 1 850
Koudelková Miluše CZE052325 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
9. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 850
Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha
9. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 1 1 1 850
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
15. Michálková Michaela CZE052185 C Praha 1 1 2 9 840
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
16. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 1 1 2 8 760
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
17. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Arsenal Most 1 1 1 750
Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
17. Moulisová Věra CZE049556 D ŠK OKO Plzeň 1 1 1 750
Mádrová Veronika CZE039002 B ŠK OKO Plzeň
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 750
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
17. Vojtková Michaela CZE054826 B V.I.P. Bar Vltava ČB 1 1 1 750
Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice
17. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 1 750
Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno
22. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 650
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
22. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 1 1 650
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
22. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 650
Benešová Alena CZE044681 D Mašinky Neratovice
22. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 1 1 650
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
22. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 1 1 650
Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice
22. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 650
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
22. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 1 1 1 650
Karlecová Jana CZE039950 B Dřevěnka Broumov
22. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 1 1 1 650
Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
22. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně 1 1 1 650
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
31. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 2 3 620
Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
32. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 1 1 1 550
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
32. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 1 1 1 550
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
32. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 550
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
32. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 1 1 550
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
32. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 550
Šaňáková Andrea CZE051308 B Spitfire Tábor
32. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 550
Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov
32. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 1 1 1 550
Dbalá Dagmar CZE003520 D Běsnící pávové Kladno
32. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 1 1 1 550
Venturová Lucie CZE011566 C Úplně jiný šipkaři Červené Pečky
32. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 1 1 1 550
Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Tečkaři
32. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 550
Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy
32. Koyšová Klára CZE041289 B Magic team Praha 1 1 1 550
Krasanovská Žaneta CZE012884
32. Patakiová Milena CZE000102 B Milli a její tygři ČB 1 1 1 550
Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice
44. Jonášová Lenka CZE059282 1 1 2 6 500
Dvořáková Šárka CZE057990
45. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 1 1 1 450
Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice
45. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 450
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
45. Dorňáková Kateřina CZE051183 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 1 1 1 450
Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava
45. Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby 1 1 1 450
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
45. Todorová Jana CZE055519 1 1 1 450
Sláviková Mária CZE052254 C Strančice
45. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 1 450
Štruncová Dagmar CZE039095 D ŠK OKO Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 04:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 04:03:32