Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/130)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIOŘI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 130 | Turnajů: 586

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 1 2 11 14 98 6 260
2. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 2 11 14 34 6 240
3. Jirků Vojtěch CZE045313 A Piráti GOBI Hradec Králové 1 2 9 12 14 3 900
4. Tichý Václav CZE034332 B Oceloti Most 1 2 11 14 48 3 880
5. Zajíc Jan CZE051481 D Magistři Duo Most 2 11 13 76 3 810
6. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 2 11 14 16 3 300
7. Záruba David CZE038712 Libáň 2 11 13 46 3 250
8. Hampl Matěj CZE040080 C Hagafa Oáza Pilníkov 1 2 8 11 15 2 890
9. Hotový Miroslav CZE039380 D Václavák Černčice 2 11 13 28 2 690
10. Drtil Pavel CZE053159 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 11 12 18 2 560
11. Hospodka Jakub CZE050492 Hagafa Oáza Pilníkov 1 2 8 11 13 2 430
12. Vaněk Petr CZE037869 D Darts Brothers Červený Kostelec 1 11 12 58 2 240
13. Bednář Jan CZE053541 C PBL 45 Brno 1 11 12 148 2 220
14. Turan Václav CZE040771 B VP Evaň 2 6 8 8 1 920
15. Kunert Daniel CZE052470 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 11 11 38 1 730
16. Šín Jaroslav CZE056805 DC Devils Prachatice 2 11 13 33 1 570
16. Kolek Vít CZE046510 C Sportklub Ohníč 11 11 21 1 570
18. Horčík Vojtěch CZE033730 C Hrozen Ploskovice 2 2 4 4 1 500
19. Holík Jiří CZE039173 TJ Sparta Úpice 2 3 5 5 1 170
19. Ošťádal Pavel CZE057726 Fe-MAT Čehovice 11 11 18 1 170
21. Hauptman Marek CZE056217 ŠK. Pokratice 11 11 32 1 010
22. Fára Filip CZE053357 Lety 2 3 5 5 950
23. Hais Petr CZE053352 2 5 7 8 910
23. Branda Marek CZE059120 Rebelové Dolní Přím 11 11 16 910
23. Volf Martin CZE052822 C Aligátoři Koclířov 11 11 11 910
23. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N. 11 11 33 910
27. Bartoň Ondřej CZE052402 Nová Ves 8 8 8 780
28. Krejčí Martin CZE055929 Kozojedy 1 1 1 750
29. Heřmanský Jiří CZE051766 C Bulls Pardubice 11 11 16 730
30. Šámal David CZE052272 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 11 11 43 710
30. Hoďák Tomáš CZE056558 Liberec 11 11 57 710
30. Šebek Jan CZE053139 DC Humbuck Kostelec nad Labem 11 11 19 710
33. Paulen Ivan CZE057814 11 11 31 670
33. Whitehead Dominik CZE055901 Charvatce 11 11 16 670
33. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 11 11 12 670
36. Purket Jan CZE055565 Brno 11 11 13 610
36. Šafránek Dominik CZE052396 Milenov 11 11 20 610
36. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 7 7 7 610
39. Šindelář Martin CZE051693 Loučovice 11 11 12 590
39. Šmrha Jan CZE054245 D ŠK OKO Plzeň 11 11 13 590
41. Dohnal Dominik CZE054723 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 8 8 8 500
42. Skupa František CZE055624 Frymburk 11 11 15 470
43. Dostálek Stanislav CZE050157 10 10 10 460
44. Házi Milan CZE049429 Respekt Tábor 1 1 1 450
44. Malý Štěpán CZE056930 Ostré hroty Svémyslice 11 11 11 450
46. Hochman Martin CZE017231 A DC Bejvávalo U Kolečka 4 4 5 440
46. Býra Anton CZE053881 Bukovina 6 6 6 440
48. Tišler Matěj CZE054746 C Puškvorec Velké Svatoňovice 4 4 4 420
49. Wagner Libor CZE050671 D Palivci Olomouc 7 7 7 370
50. Nový Zdeněk CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha 4 4 4 360
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 00:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 00:17:54