Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/113)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIOŘI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 113 | Turnajů: 563

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 2 11 14 31 5 460
2. Zajíc Jan CZE051481 C Magistři Duo Most 1 2 11 14 35 5 320
3. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 1 11 13 48 5 310
4. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 1 2 11 14 41 4 580
5. Houdek Tomáš CZE058857 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 2 11 13 18 3 210
6. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 2 10 13 15 2 685
7. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 11 12 97 2 500
8. Rypáček Radim CZE058902 C DC Devils Prachatice 2 11 13 35 1 710
9. Ošťádal Pavel CZE057726 B Fe-MAT Čehovice 11 11 26 1 690
10. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 1 11 12 25 1 660
11. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 11 11 31 1 650
12. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 11 11 54 1 550
13. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N. 1 11 12 23 1 520
14. Vaněk Petr CZE037869 C Darts Brothers Červený Kostelec 11 11 63 1 430
15. Holík Jiří CZE039173 TJ Sparta Úpice 2 4 6 6 1 420
15. Šnobl Filip CZE060010 Buldoci Moravská Třebová 1 11 12 21 1 420
17. Šámal David CZE052272 D Ovčáry 1 11 12 32 1 195
18. Miklas Matěj CZE058830 C Leninovci Havířov 11 11 38 1 110
19. Chudárek Michal CZE059525 B Twister Kroměříž 1 1 2 2 1 080
20. Hospodka Jakub CZE050492 D Hagafa Oáza Pilníkov 2 7 9 9 910
21. Dostál Milan CZE059260 B Hugo Miagi Přerov 11 11 17 870
22. Házi Milan CZE049429 C Respekt Tábor 1 1 2 3 860
23. Kozák Matěj CZE059285 C Modré Růže Trutnov 1 11 12 21 840
24. Čihulek Pavel CZE057987 C Rychtáři Nové Město n.C. 11 11 14 810
25. Hauptman Marek CZE056217 B ŠK. Pokratice 11 11 14 790
26. Turan Václav CZE040771 B VP Evaň 1 1 1 750
27. Plch Matěj CZE057900 Jevíčko 11 11 11 730
28. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 7 7 7 690
29. Tomas David CZE056618 B Parta HIC Dobřenice 9 9 9 670
29. Komárek Pavel CZE060176 11 11 20 670
29. Paulen Ivan CZE057814 11 11 33 670
32. Janoušek Jakub CZE059743 10 10 10 600
33. Bláha Karel CZE059787 Karlovy Vary 11 11 20 590
33. Hais Petr CZE053352 1 6 7 7 590
35. Dočkal Filip CZE059730 Brno 11 11 15 550
36. Křesina Vojtěch CZE059788 Karlovy Vary 11 11 18 510
37. Svoboda Lukáš CZE060510 Strakonice 6 6 6 500
38. Dobeš Jakub CZE059156 D Nikola Kraslice 11 11 12 490
39. Fiala Matěj CZE060241 Bolelouc 10 10 10 460
40. Vais Karel CZE050058 Slatina 1 1 1 450
41. Psota Jan CZE060205 Queens of Excalibur 9 9 9 430
41. Pánek Pavel CZE060285 9 9 9 430
43. Škarvada Jan CZE059505 Brtnice 9 9 9 390
43. Maceček Michal CZE048240 Supíkovice 11 11 12 390
43. Schayna Radek CZE059423 Ústí nad Labem 9 9 9 390
46. Martynjuk Roman CZE053818 Anenská Studánka 4 4 4 380
46. Šanda Martin CZE039377 Most 8 8 8 380
48. Bareš Václav Kosice 9 9 9 370
49. Frühauf Jindřich CZE060379 Strakonice 8 8 8 360
50. Šlouf Michal CZE060474 Třebíč 5 5 5 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.5.2018 06:01

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 26.5.2018 06:01:49