Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/61)
  Náhled Tisk Nahoru
Medailisté MČR UŠO (od roku 2004) - jedn. 501 DO & cricket

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 61 | Turnajů: 46

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 8 3 11 11 11
2. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 7 3 10 10 10
3. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 6 3 9 9 9
4. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 2 6 8 8 8
5. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 3 7 7 7
6. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 2 4 6 6 6
6. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 2 4 6 6 6
6. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 3 3 6 6 6
9. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 2 3 5 5 5
9. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno 2 3 5 5 5
11. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 4
11. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 3 1 4 4 4
13. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 1 3 3 3
13. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 3
15. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 2 2 2 2
15. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 2 2
15. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 2 2 2 2
15. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
15. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 1 1 2 2 2
15. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 2
15. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 2 2 2 2
15. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 2 2 2
15. Šauerová Pavla CZE000506 A Bílina 2 2 2 2
24. Kaňovská Ludmila CZE000043 Uherské Hradiště 1 1 1 1
24. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1
24. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 1 1 1 1
24. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
24. Kvasničková Petra CZE007999 Beluša 1 1 1 1
24. Šebek Miroslav CZE000009 Komárov 1 1 1 1
24. Madej Miroslav CZE021978 A Sněženka a Machři Hořice 1 1 1 1
24. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1
24. Nováková Dana CZE006315 Hulín 1 1 1 1
24. Valenta Miloš CZE000624 Dobrá Voda 1 1 1 1
24. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 1 1 1 1
24. Schieferdecker Václav CZE000255 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
24. Pavlík Radim CZE000419 B DC Profin Orlová 1 1 1 1
24. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
24. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 1
24. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
24. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 1
24. Hloušková Jaroslava CZE000013 Netolice 1 1 1 1
24. Kysela Roman CZE000004 A AŠKK FJ Sokol Vejprnice 1 1 1 1
24. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 1 1 1
24. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 1 1 1 1
24. Kapucián Martin CZE000048 Týniště nad Orlicí 1 1 1 1
24. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 1 1 1
24. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1
24. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov 1 1 1 1
24. Polach Marek CZE000021 Frýdek-Místek 1 1 1 1
24. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 03:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 03:52:09