Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/97)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 97 | Turnajů: 313

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 1 2 11 14 55 5 810
2. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 2 11 14 46 4 240
3. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 1 1 11 13 36 2 710
4. Gregor Roman CZE056574 B DC Holoubkov 1 8 9 9 2 430
5. Malach Matěj CZE051928 ŠK Maséři Hradec Králové 2 11 13 20 2 350
6. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 2 11 13 43 1 990
7. Srazil Jaroslav CZE060466 1 11 12 48 1 900
8. Lukš Dominik CZE053888 Habří 2 11 13 63 1 770
9. Hrbáček Dominik CZE057673 B Twister Kroměříž 1 6 7 8 1 650
10. Šoltys Tomáš CZE060600 1 11 12 35 1 620
11. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 2 11 13 20 1 590
11. Hochman Václav CZE037789 Brno 1 4 5 6 1 590
13. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 2 1 4 4 1 480
14. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 2 11 13 51 1 390
15. Chládek Tomáš CZE059014 Česká Skalice 2 7 9 12 1 270
16. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 11 11 32 1 170
16. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 11 11 125 1 170
18. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 9 10 10 1 120
19. Komyšák Ondřej CZE059698 1 11 12 27 1 080
20. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 2 3 5 7 1 070
21. Vysloužil Libor CZE059157 Krumsín 1 1 2 1 050
21. Vodák Adam CZE059522 Bystřice nad Pernštejnem 1 1 1 1 050
23. Kollert Jakub CZE060446 Dobruška 1 1 2 2 980
24. Vondrák Vojtěch CZE055205 2 9 11 12 950
25. Molnár Petr CZE059109 Litomyšl 11 11 12 890
26. Staněk Štěpán CZE059993 1 1 1 850
27. Hájek Šimon CZE060671 Jičín 1 6 7 7 790
28. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 11 11 67 770
29. Hochman Marek CZE057260 Vejprnice 1 1 1 750
30. Kollert David CZE060449 Dobruška 1 1 2 2 720
31. Dubský Ondřej CZE058337 11 11 20 710
31. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 2 3 5 6 710
31. Neubauer Michal CZE053497 C Molly Darts Club 11 11 30 710
34. Pech Libor CZE049496 Dušejov 1 1 1 650
34. Fila Tomáš CZE059354 1 1 1 650
36. Šimon Šimon CZE057385 Boskovice 11 11 21 610
37. Tripes Matyáš CZE060505 České Budějovice 2 2 2 600
38. Hais Jan CZE055861 1 1 1 550
38. Moškvan Vladimír CZE045519 Brno 1 1 1 550
38. Lorenc Matěj CZE050387 Tři Dvory 1 2 3 3 550
41. Nový Nikolas CZE053353 DC Helou&Wen Praha 1 3 4 5 540
42. Chára Jan CZE061717 Krupka 8 8 8 460
43. Tačík Ondřej CZE060447 Dobruška 1 1 1 450
43. Varga Matěj CZE052223 Jezdovice 1 1 1 450
43. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 1 1 450
43. Málek David CZE052221 Jezdovice 1 1 1 450
47. Bubla Jan CZE061249 Nikola Kraslice 8 8 8 440
48. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 1 2 3 3 430
49. Vlček Daniel CZE060678 Zlatý Barbaři Praha 6 6 7 420
50. Koleno Matyáš CZE059485 Ostrava 8 8 8 340
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.9.2018 02:12

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.9.2018 02:12:55