Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁKYNĚ

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 55 | Turnajů: 198

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 1 2 11 14 76 4 600
2. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 1 2 11 14 85 3 940
3. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 2 11 14 49 3 280
4. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 1 1 11 13 30 2 250
5. Jírů Veronika CZE055325 České Budějovice 2 11 13 17 1 750
6. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 2 11 13 42 1 470
7. Jebousková Barbora CZE052147 Opatov 1 11 12 25 1 380
8. Šmalclová Nikola CZE058706 České Budějovice 2 11 13 20 1 110
9. Staňková Anna CZE057596 České Budějovice 2 2 3 1 100
10. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 11 11 130 970
11. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 2 5 7 7 930
12. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 11 11 93 910
13. Janischová Nikol CZE052146 Damníkov 10 10 10 900
14. Kropáčková Natálie CZE060448 2 5 7 7 770
15. Fílová Tereza CZE049498 Dušejov 1 1 1 750
16. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 2 4 6 8 660
17. Kučerová Marie CZE054466 Opatov 7 7 7 610
18. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 1 6 7 7 550
19. Kudláčková Simona Most 11 11 16 530
20. Lukšová Veronika CZE059390 České Budějovice 11 11 12 490
21. Podhrázská Nikola CZE060206 Queens of Excalibur 11 11 11 450
21. Homolová Pavla CZE055792 Jihlava 1 1 1 450
21. Hradiská Adéla CZE052448 D Bukovina 7 7 7 450
21. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 11 11 13 450
25. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 1 2 3 3 430
26. Podhrázská Eliška CZE059364 Queens of Excalibur 10 10 10 400
27. Pacltová Dana CZE059355 1 1 1 350
27. Málková Kristýna CZE059352 Salavice 1 1 1 350
27. Brožová Eva CZE055327 Lety 1 1 1 350
27. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 9 9 9 350
31. Izáková Adéla CZE059015 Velký Třebešov 1 1 2 2 300
32. Benešová Anežka CZE055793 Červená Řečice 1 1 1 250
33. Nagelová Denisa CZE050389 Stařič 6 6 6 240
34. Skalická Nikol CZE059108 Lanškroun 2 2 2 220
35. Valterová Adéla CZE058399 Velký Třebešov 4 4 4 160
36. Kadlečková Lucie Hradec Králové 2 2 2 120
37. Šmejkalová Jana CZE057664 1 1 1 110
37. Ublická Natálie CZE060502 České Budějovice 3 3 3 110
39. Feklová Kristýna CZE056698 Stod 2 2 2 100
39. Kocmanová Iveta CZE057174 2 2 2 100
41. Chlebounová Natálie CZE060961 Lanškroun 2 2 2 80
41. Masopustová Nela CZE060766 Ostrava 2 2 3 80
43. Čeligová Vendula CZE060872 1 1 2 70
43. Maříková Anežka CZE057365 1 1 1 70
45. Žaludová Pavlína CZE060203 Vyškov 2 2 2 60
45. Chlebounová Lucie CZE060960 Lanškroun 2 2 2 60
47. Okrouhlíková Marie CZE057178 1 1 1 50
48. Maříková Magdaléna CZE057366 1 1 1 30
48. Jandíková Natálie CZE060501 klíč 1 1 1 30
48. Kocmanová Nikol CZE057171 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2018 09:21

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.6.2018 09:21:23