Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/69)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIORKY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 69 | Turnajů: 320

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 2 11 14 29 3 580
2. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha 1 1 8 10 10 1 925
3. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 11 13 55 1 610
4. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 11 12 44 1 600
4. Andrasová Veronika CZE045234 Praha 1 1 3 5 6 1 600
6. Szitaiová Denisa CZE048377 C Pijonýři Litvínov 2 11 13 29 1 270
7. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 2 4 6 9 1 220
8. Prášilová Tereza CZE047929 C TJ Dušejov 2000 11 11 19 1 210
9. Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň 2 2 4 5 1 140
10. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 1 11 12 21 1 130
11. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň 1 11 12 16 1 115
12. Mikundová Aneta CZE031797 Trutnov 2 4 6 7 920
13. Bidlová Klára CZE052360 Shadow Darts Pardubice 11 11 14 810
13. Adámková Vanda CZE054583 D Kocouři vod kocoura Kozly 11 11 26 810
15. Rychecká Julie CZE049501 TJ Dušejov 2000 11 11 26 805
16. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 6 7 7 780
17. Hochmanová Karolína CZE033782 Brno 1 1 1 700
17. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 11 11 16 700
19. Pilátová Kristýna CZE056220 Kocouři vod kocoura Kozly 11 11 20 650
20. Novotná Zuzana CZE049993 Pardubice 11 11 35 630
20. Oudrnická Lucie CZE057725 d´Arts Obědovice 11 11 18 630
22. Šálová Michaela CZE054408 Brno 11 11 19 550
23. Vokounová Martina CZE055374 Charvatce 11 11 12 530
24. Trojáková Natálie CZE057914 Benešov nad Černou 11 11 11 510
24. Sušilová Michaela CZE056541 Křenovice 11 11 12 510
26. Kovárnická Veronika CZE056069 11 11 18 470
27. Vokálová Lucie CZE056788 11 11 16 430
28. Ungerová Kristýna CZE058822 10 10 10 400
29. Kaplanová Denisa CZE053363 Lety 1 1 2 2 380
30. Svobodová Eliška CZE057102 Trutnov 1 2 3 3 370
31. Lejsková Adéla CZE042702 Trutnov 1 1 2 2 320
32. Neužilová jana CZE053346 6 6 6 300
33. Rubanová Eliška CZE056169 6 6 6 280
34. Novotná Lenka CZE054265 6 6 6 260
35. Hrušková Kateřina CZE058125 5 5 5 250
35. Juhaszová Tereza CZE056510 Trávčice 1 1 1 250
35. Corvínová Sára CZE056509 Távčice 1 1 1 250
38. Chmelová Jaroslava CZE058816 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 6 6 6 240
39. Leváková Klára CZE054066 D ŠK Star arena Holýšov 5 5 5 230
40. Tancošová Štěpánka CZE053580 Soběslav 4 4 4 220
41. Špačková Hana CZE058283 Třebíč 5 5 5 210
42. Ungermannová Lenka CZE050586 C Lampas Pacov 3 3 3 170
43. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 2 2 160
44. Soukupová Andrea CZE051906 C Šelmy Bedihošť 1 1 1 150
45. Kopecká Tereza CZE058343 4 4 4 120
46. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 3 3 3 110
47. Paterová Lucie CZE037289 D DC Prima Česká Skalice 2 2 2 100
48. Kadrmasová Pavla CZE053610 Němčice 1 1 1 90
48. Vacková Barbora CZE057483 Chomutov 1 1 1 90
50. Hlaváčková Adéla CZE057240 Liberec 2 2 2 80
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 10:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 10:59:28