Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/713)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 713 | Turnajů: 412

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 1 3 4 4 12 250
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 1 9 9 10 660
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
3. Hergetová Monika CZE031649 A Rafani Vrchotovy Janovice 1 3 4 4 12 15 10 630
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
4. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 1 5 5 9 200
Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Moravcová Jana CZE048433 C Družba DOMINO Ostrov 1 3 4 2 10 11 8 770
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
6. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 3 4 1 9 11 8 640
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
7. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 3 4 2 10 10 8 090
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
8. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 12 15 7 290
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
9. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 2 4 4 11 14 7 170
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
10. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 1 3 1 6 6 6 950
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
11. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Ďáblice Vsetín 1 3 4 8 9 6 650
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
11. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 1 3 1 6 6 6 650
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
13. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 3 4 3 10 10 6 570
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
14. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 6 550
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
15. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 2 3 6 6 6 400
Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
16. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 3 4 2 10 11 6 070
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 2 3 5 5 5 850
Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice
18. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 2 4 1 7 7 5 790
Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
19. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 3 1 5 5 5 400
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
20. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 3 4 8 8 5 350
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
21. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 2 2 5 250
Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game
21. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 1 3 4 4 5 250
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
21. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 2 4 4 5 250
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
24. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 2 4 6 6 5 200
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
25. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 1 4 3 8 9 5 150
Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most
25. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 16 5 150
Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
27. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 3 4 1 9 10 5 080
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
28. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín 1 3 3 3 10 10 5 010
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
29. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 4 5 6 4 500
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
30. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 1 4 4 9 13 4 280
Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
31. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 1 3 1 6 6 4 190
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
32. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 4 6 8 4 150
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
33. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 2 4 4 4 100
Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno
34. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK AJETO Praha 2 4 4 10 56 3 760
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
35. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 2 3 3 3 550
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
35. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 1 2 4 7 7 3 550
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
37. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 1 4 5 6 3 500
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
38. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 1 2 1 5 5 3 400
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
38. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 4 4 5 3 400
Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany
40. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 1 3 2 1 7 8 3 380
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
41. Mašková Jana CZE000414 Kunice-Všešímy 2 3 5 6 3 350
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D Pirátský povaleči Český Brod
42. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Nové Město n.C. 1 4 2 7 7 3 280
Kánská Alice CZE054435 B Mašinky Hradec Králové
43. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 4 1 5 6 3 230
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
44. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 4 5 5 3 200
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
45. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 3 3 6 6 3 150
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
46. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 2 3 2 8 8 3 100
Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
47. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 2 3 5 5 3 050
Šaňáková Andrea CZE051308 B Spitfire Tábor
48. Vojtková Michaela CZE054826 B V.I.P. Bar Vltava ČB 1 4 5 6 3 000
Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice
48. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Arsenal Most 4 4 4 3 000
Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
50. Tůmová Petra 1973 CZE034926 A Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 4 5 5 2 950
Řeháková Renata CZE053323 C Dragons Hranice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 21:26

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 21:26:39