Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/725)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 725 | Turnajů: 434

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 1 3 4 4 12 250
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 1 3 4 4 12 15 10 770
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
3. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 1 9 9 10 760
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
4. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 1 5 5 9 200
Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary 1 3 4 2 10 11 9 070
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
6. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 3 4 2 10 12 8 610
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
7. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 3 4 2 10 10 7 790
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
8. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 12 13 7 370
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
8. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 2 4 4 11 17 7 370
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
10. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 3 4 3 10 10 6 870
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
11. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 1 3 4 8 9 6 650
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
12. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 2 3 6 6 6 400
Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
13. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 1 2 4 4 6 150
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
14. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 3 7 7 6 100
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
14. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 1 2 1 5 5 6 100
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
16. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 3 4 1 9 10 6 020
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 2 3 5 5 5 550
Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník
18. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 3 1 5 5 5 400
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
19. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 2 4 1 7 7 5 290
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
20. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 1 3 4 4 5 250
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
20. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 2 2 5 250
Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
22. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 2 4 6 6 5 200
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
23. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 17 5 150
Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
24. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 1 4 2 7 8 4 980
Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most
25. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 3 3 7 7 4 900
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
26. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 3 4 1 9 9 4 880
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
27. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 3 5 5 4 650
Vojtková Blanka CZE000027 A Brno
28. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 1 4 1 7 7 4 640
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
29. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 3 3 4 500
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
30. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 1 4 4 9 12 4 480
Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
31. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 4 5 6 4 400
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
32. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín 1 3 2 3 9 9 4 360
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
33. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 4 6 8 4 250
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
34. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha 2 4 4 10 58 3 860
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
35. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 3 3 3 550
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
36. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 2 4 6 6 3 500
Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor
37. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 3 3 6 6 3 450
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
38. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 4 1 6 6 3 430
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
39. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 4 4 5 3 400
Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice
40. Mašková Jana CZE000414 Kunice-Všešímy 2 3 5 6 3 350
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D DC Smrkáči Břežany
41. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A Žatec 4 1 5 6 3 330
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
41. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 4 1 5 5 3 330
Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín
43. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 1 4 5 5 3 300
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
44. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 2 3 3 9 9 3 150
Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
45. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 1 4 5 5 3 100
Sobotková Eva CZE035591 A Pizzerie Olis Olomouc
46. Vojtková Michaela CZE054826 B Sousedky České Budějovice 1 4 5 5 3 000
Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky České Budějovice
46. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Arsenal Most 4 4 4 3 000
Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
46. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 1 2 3 6 6 3 000
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
49. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 4 4 8 9 2 980
Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
49. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Štít 1 4 2 7 7 2 980
Kánská Alice CZE054435 B Rychtáři Štít
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 18:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 18:14:11