Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/669)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 669 | Turnajů: 378

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
25. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 3 3 3 3 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
499. Sudíková Kristýna CZE059221 1 1 1 70
Dvořáková Šárka 1989 CZE057990
493. Michalková Irena CZE059090 2 2 2 80
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
479. Michalková Irena CZE059090 1 1 1 90
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
528. Michalková Irena CZE059090 1 1 1 50
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D Bláznivá trefa Český Brod
307. Sozanská Radka CZE058908 Sokolov 1 1 1 350
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
528. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 50
Šimková Magdaléna CZE057199
465. Macháčková Lucie CZE058114 1 1 1 110
Sláviková Mária CZE052254 C AHV Strančice
376. Škodová Klára CZE058078 Chotyně 1 1 1 250
Morgensternová Aneta CZE046797 D Démoni Chotyně
307. Ungerová Michaela CZE058029 1 1 1 350
Dvořáková Veronika CZE057277
463. Nová Markéta CZE057926 2 2 2 120
Kaftanová Jana CZE045537 C
528. Haladová Markéta CZE057793 DC Kecky Praha 1 1 1 50
Třasáková Lucie CZE032871 C DC Kecky Praha
376. Roháčková Adéla CZE057778 DC Los Číčos Praha 1 1 1 250
Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha
376. Grygarová Vendula CZE057732 Fulnek 1 1 1 250
Palettová Andrea CZE048529 Krnov
119. Kreuzigerová Jitka CZE057714 Šternberk 2 2 2 900
Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
376. Knížová Michaela CZE057674 Nedakonice 1 1 1 250
Benedíková Světlana CZE015115 Moravský Písek
260. Kučerová Marie CZE057660 1 1 1 450
Schejbalová Margarita CZE057469 Námořníci z Paluby Dvůr Králové
180. Křístková Svatava CZE057622 Ostrava 1 2 3 3 670
Křístková Denisa CZE052833 C Classic Park Ostrava
528. Pospíšilová Věra CZE057549 1 1 1 50
Andrlová Karolína CZE057548
236. Kováčková Nikola CZE057486 Králíky 1 1 1 500
Tupá Jana CZE057485 Králíky
528. Nová Denisa CZE057482 1 1 1 50
Kulaviaková Andrea CZE056242
528. Schejbalová Margarita CZE057469 Námořníci z Paluby Dvůr Králové 1 1 1 50
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
597. Vašíčková Miroslava CZE057420 1 1 1 30
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
528. Krejčí Kateřina CZE057348 DC Louže Praha 1 1 1 50
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
471. Hromková Radka CZE057337 2 2 2 100
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
236. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 500
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
597. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 30
Machová Markéta CZE049886 Pink Diamond Praha
528. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 50
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
441. Hloušková Olga CZE057335 Praha 4 4 6 200
Koháková Ivana CZE027892 B Praha 7
493. Prosikova Jaqueline CZE057326 2 2 2 80
Bečková Kateřina CZE054341 D Horní Rozptyly Praha
597. Prosikova Jaqueline CZE057326 1 1 1 30
Dvořáková Kristýna CZE049386
523. Dvořáková Veronika CZE057277 2 2 2 60
Jalovcová Kristýna CZE055736 Kralupy nad Vltavou
597. Dvořáková Veronika CZE057277 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 Běsnící pávové Kladno
307. Paulišová Kristýna CZE057263 Moravany 1 1 1 350
Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany
528. Hlaváčková Adéla CZE057240 Liberec 1 1 1 50
Nováková Alena CZE056345 Lucky Panthers Liberec
471. Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha 2 2 2 100
Bartoňová Kateřina CZE056901 Rychlý hroty Praha
368. Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha 4 4 17 320
Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha
597. Koliandrová Aneta CZE056929 Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
447. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 3 3 3 170
Hanušová Andrea CZE050060 Měník
444. Bartoňová Kateřina CZE056901 Rychlý hroty Praha 4 4 5 180
Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha
528. Mašková Lucie CZE056862 1 1 1 50
Češpivová Lucie CZE052652
376. Veselá Šárka CZE056831 1 1 1 250
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
307. Šandová Eva CZE056779 Rtyně v Podkrkonoší 1 1 1 350
Tomková Martina CZE042745 A U Huberta Hradec Králové
528. Trachtulcová Michaela CZE056701 1 1 1 50
Maťhová Irena CZE056516
597. Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Boráková Monika CZE045555 Kozlovice
528. Saidlová Klára CZE056515 1 1 1 50
Medková Markéta CZE026850 B Black Diamonds Praha
376. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 1 1 1 250
Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod
119. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 1 1 1 900
Rychecká Julie CZE049501 TJ Dušejov 2000
376. Formanová Denisa CZE056395 ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 250
Chládková Veronika CZE051828 ŠK Medvědi Velký Třebešov
499. Formanová Denisa CZE056395 ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 70
Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 03:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 03:10:02