Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/668)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 668 | Turnajů: 377

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
236. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 500
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
114. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 1 1 1 950
Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice
144. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 1 1 1 850
Wolfová Lenka CZE039951 C Dřevěnka Broumov
208. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 1 1 1 550
Kučerová Iva CZE047938 C Lumírkovci Úpice
20. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 2 4 4 10 14 4 380
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
465. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 110
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
5. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 2 4 4 6 700
Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
152. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 2 2 800
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
307. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 1 350
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
99. Hrubá Kateřina CZE000063 A No Men Prostějov 3 3 3 1 250
Mičková Monika CZE022874 A No Men Prostějov
479. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 90
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
471. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 2 2 2 100
Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
527. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 50
Kačerová Jana CZE000909 ŠK AJETO Praha
23. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 2 3 4 9 9 4 230
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
527. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 50
Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
161. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 750
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
260. Patakiová Milena CZE000102 C Milli a její tygři ČB 1 1 1 450
Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice
596. Gürtler Jana CZE000110 C Vokuswedle Praha 1 1 1 30
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
52. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 1 1 2 2 2 150
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
24. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 2 4 1 7 7 4 030
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
596. Kalašová Jana CZE000183 Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 1 1 30
Bruderová Magda CZE049705 Hrádek nad Nisou
182. Krejčíčková Jarmila CZE000187 C DC Billiard bar Ostrava 1 1 1 650
Kočí Jana CZE055213 Sportdarts Ostrava
43. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 3 4 5 2 850
Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
208. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 1 1 550
Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice
307. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 1 1 1 350
Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
17. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 3 4 3 10 11 4 550
Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
499. Novotná Renata CZE000371 C DC Mlýn Zadní Třebáň 1 1 1 70
Eliášková Zuzana CZE007946 B DC Mlýn Zadní Třebáň
4. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 3 3 6 6 7 850
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
479. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 1 1 90
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
208. Fukalová Marcela CZE000460 A BF Mia V. Ostrava 1 1 1 550
Doležalová Andrea CZE031352 C BF Mia V. Ostrava
119. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 1 900
Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice
208. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 1 550
Vránová Dana CZE027068 B ŠK Šipky Holýšov
182. Květenská Ivana CZE000481 C DC Slávie Větřní 1 1 1 650
Kogseder Michaela CZE053242 C Stará Sparta Loučovice
105. Václavíková Soňa CZE000491 Horní Slavkov 1 2 2 2 1 100
Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV
161. Šimůnková Veronika CZE000520 Ropuchy Č.Budějovice 1 1 1 750
Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice
16. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 4 7 7 4 600
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
307. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 350
Fafláková Zdeňka CZE041613 A Mniši s.r.o. Zabrušany
527. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 50
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
307. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 350
Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 D Kapitán Duchcov
73. Němečková Dagmar CZE000543 B Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 1 550
Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál
13. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 2 1 5 5 4 750
Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
260. Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka 1 1 1 450
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
370. Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka 4 4 12 300
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
182. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 1 1 650
Dlouhá Radka CZE002920 C Gigant Team Krásný Dvůr
260. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 1 1 450
Fafláková Zdeňka CZE041613 A Mniši s.r.o. Zabrušany
307. Šťastná Marcela CZE000765 A Excalibur Liberec 1 1 1 350
Nováková Alena CZE056345 Lucky Panthers Liberec
499. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 70
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
161. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 750
Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
2. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 3 4 7 8 9 300
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
304. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 4 4 7 380
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 07:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 07:16:16