Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/668)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 668 | Turnajů: 377

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
55. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 2 100
Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha
65. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 1 700
Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
65. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1 700
Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
86. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 1 1 1 1 300
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
86. Kolářová Jiřina CZE024578 C DC Kopeček Děčín 1 1 1 1 300
Jindrová Kateřina CZE033128 A Hrozen Ploskovice
86. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 1 1 1 1 300
Liptáková Lenka CZE000887 A Trimetal
86. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 1 300
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
86. Malinovská Hana CZE041573 A Pohodáři Praha 1 1 1 1 300
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
86. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1 300
Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě
86. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 1 1 1 300
Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P.
86. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 1 1 1 1 300
Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu)
86. Spurná Vlasta CZE001052 A Legend A. Olomouc 1 1 1 1 300
Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice
86. Burdová Radka CZE054849 C Hornets Sportovka Bohumín 1 1 1 1 300
Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín
86. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 1 1 1 1 300
Benešová Marika CZE006162 Chropyně
86. Stloukalová Alena CZE054076 Praha 8 1 1 1 1 300
Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha
114. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 1 1 1 950
Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany
114. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 1 1 1 950
Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice
114. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 1 1 1 950
Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice
119. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 1 1 1 900
Rychecká Julie CZE049501 TJ Dušejov 2000
119. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 900
Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou
119. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 1 900
Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice
119. Hrdličková Olina CZE027330 C Kosatky Č.Budějovice 1 1 1 900
Mariničová Eva CZE054039 C Kosatky Č.Budějovice
119. Ráčková Kristýna CZE052154 D Čajda Kuřim 1 1 1 900
Klašková Lenka CZE009962 C Čajda Kuřim
119. Němcová Kateřina CZE008674 D Grácie Brno 1 1 1 900
Nečasová Veronika CZE038755 D Grácie Brno
119. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team 1 1 1 900
Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team
119. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 900
Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha
119. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 1 1 1 900
Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
119. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 900
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
119. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 1 1 1 900
Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice
119. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 1 1 900
Veleková Dagmar CZE045129 B Devious Darts Dušejov
119. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 900
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
119. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 1 900
Balnohová Petra CZE027572 Humpolec
119. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 1 1 1 900
Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice
119. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice 1 1 1 900
Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice
119. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 900
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
144. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 850
Štěrbová Dana CZE000546 C Black Death Jindřichův Hradec
144. Kubečková Martina CZE002703 B Sokolíci Červený Kostelec 1 1 1 850
Jirků Elen CZE044613 B DC Prima Česká Skalice
144. Jandíková Kateřina CZE055042 D ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 1 1 850
Sedláčková Květoslava CZE048204 B ŠK Sršni Domažlice
144. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 1 1 1 850
Wolfová Lenka CZE039951 C Dřevěnka Broumov
144. Kolníková Krystyna CZE048912 B Harley Smržovka 1 1 1 850
Srnová Barbora CZE048463 C Peckaři Kokonín
144. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 1 1 1 850
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
161. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 1 1 1 750
Stráníková Šárka CZE016104 A ŠK Běleč nad Orlicí A
161. Šimůnková Veronika CZE000520 Ropuchy Č.Budějovice 1 1 1 750
Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice
161. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 1 1 1 750
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
161. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 750
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
161. Rejlová Pavla CZE038247 B Sepie Pardubice 1 1 1 750
Dachovská Iva CZE020481 A ŠK Alea Hrochův Týnec
161. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 750
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
161. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 750
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
161. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 1 750
Matějková Hana CZE004288 C DC Podlesáci Králův Dvůr
161. Krásová Jana CZE055516 C DC BACARDI BAR K. VARY 1 1 1 750
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 07:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 07:10:49