Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
689. Šedivá Kopta CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí B 1 1 1 30
Lhotáková Lucie CZE048840 D Mašinky Hradec Králové
689. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
689. Kuncová Radka CZE052032 D Penzion Na Konci Dobranov 1 1 1 30
Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor
689. Zástěrová Jana CZE055342 C Greenhorn's Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
689. Kočí Jana CZE055213 B Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště
689. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Beránková Michaela CZE048966 D Rakeťáci Hradec Králové
689. Kalašová Jana CZE000183 Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 1 1 30
Bruderová Magda CZE049705 Hrádek nad Nisou
689. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 30
Machová Markéta CZE049886
689. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
689. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 30
Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov
689. Dokládalová Milena CZE032076 Capa team U Jedličky Čechovice 1 1 1 30
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
689. Kopecká Věra CZE055713 1 1 1 30
Satýnková Michaela CZE054119
689. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 30
Rohmová Jitka CZE028414 C BULDOCI CHODOV
689. Kastlová Květa CZE003196 D Ložisková mafie Pšov 1 1 1 30
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
689. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 1 1 1 30
Jirků Elen CZE044613 B Velký Třebešov
689. Staňková Gabriela CZE043633 1 1 1 30
Staňková Denisa CZE043632
689. Filipová Hana CZE045717 C DC Homolka Úvaly 1 1 1 30
Vydřihostová Romana CZE003528
689. Kedlová Iva CZE056189 1 1 1 30
Havírová Monika CZE053877
689. Vernerová Milena CZE040334 1 1 1 30
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
689. Kľocová Kateřina CZE023695 Sanches Team Č.Krumlov 1 1 1 30
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
689. Koliandrová Aneta CZE056929 D Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
689. Benešová Annemarie CZE051498 C Lumírkovci Úpice 1 1 1 30
Kučerová Iva CZE047938 C Lumírkovci Úpice
689. Kočí Jana CZE055213 B Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Burdová Radka CZE054849 B Hornets Sportovka Bohumín
689. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 1 30
Šévlová Lucie CZE042294 C Zifčák Úpice
689. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 30
Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha
689. Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Díková Lenka CZE001567 C ŠC Iris Havířov
689. Vašíčková Miroslava CZE057420 1 1 1 30
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
689. Ulíková Irena CZE034124 D Marťánci Hradec Králové 1 1 1 30
Hanušová Alena CZE057719 Měník
689. Táborská Nikola CZE053516 D Červený Kostelec 1 1 1 30
Nosková Tereza CZE047061 Hajnice
689. Rašková Ivana CZE054020 Třebíč 1 1 1 30
Šebová Ivana CZE006924 Třebíč
689. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim 1 1 1 30
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
689. Sláviková Mária CZE052254 C Strančice 1 1 1 30
Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka
689. Šedivá Jana CZE047814 1 1 1 30
Vančurová Michaela CZE046214 B Amatéři Písnice
689. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 1 1 30
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
689. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 1 30
Poláková Dominika CZE053213 B Munroof Brušperk
689. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
689. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 1 1 1 30
Kapounová Jana CZE040642 Broumov
689. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 1 1 1 30
Helvínová Petra CZE051795 C Tygři Skalice
689. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 1 1 1 30
Samlerová Michaela CZE048405 A Střelci ze zátiší
689. Machová Markéta CZE049886 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
689. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
689. Kastnerová Eva CZE031728 C Rytířovy vrány Praha 1 1 1 30
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
689. Davidová Hana CZE001853 B DC Skeleton Pelhřimov 1 1 1 30
Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava
689. Masnicová Danuše CZE052798 1 1 1 30
Masnicová Jiřina CZE052797
689. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
689. Kadlčíková Michaela CZE048124 C Svémyslice 1 1 1 30
Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
689. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Boráková Monika CZE045555 Kozlovice
689. Kolisková Eva CZE019102 Proseč 1 1 1 30
Michalíčková Michaela CZE049838 Luže
689. Prosikova Jaqueline CZE057326 1 1 1 30
Dvořáková Kristýna CZE049386
689. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 30
Schmídová Elena CZE013384 Jezinky Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 06:34

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 06:34:07