Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/669)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 669 | Turnajů: 378

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
479. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 1 1 1 90
Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
51. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 4 3 7 7 2 170
Samcová Petra CZE049183 Ostrava
499. Bahníková Erika CZE049673 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 1 1 1 70
Barešová Květoslava CZE049349 B Rampušák TEAM Dobruška
597. Bahníková Erika CZE049673 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 1 1 1 30
Šmídová Radmila CZE042505 B Rampušák TEAM Dobruška
493. Bahníková Erika CZE049673 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 2 2 2 80
Vavřínová Lenka CZE050667 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
307. Baliharová Jitka CZE008097 A Penalta Chrudim 1 1 1 350
Málková Veronika CZE030710 D Penalta Chrudim
376. Baliharová Jitka CZE008097 A Penalta Chrudim 1 1 1 250
Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové
376. Baliharová Jitka CZE008097 A Penalta Chrudim 1 1 1 250
Štěpánová Helena CZE024211 D ŠK Kozlovka Hradec Králové
119. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 1 900
Balnohová Petra CZE027572 Humpolec
444. Bartoňová Kateřina CZE056901 Rychlý hroty Praha 4 4 5 180
Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha
144. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 850
Štěrbová Dana CZE000546 C Black Death Jindřichův Hradec
182. Bártová Jana CZE043756 Plzeň 1 1 1 650
Kohoutová Miroslava CZE006229 D DC Kameňák Plzeň
307. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 350
Fafláková Zdeňka CZE041613 A Mniši s.r.o. Zabrušany
16. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 4 7 7 4 600
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
528. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 50
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
307. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 350
Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 D Kapitán Duchcov
119. Bayerová Jana CZE002253 B Alfa Vsetín 2 2 2 900
Chvístková Kateřina CZE017680 A Bulls Hošťálková
152. Bayerová Jana CZE002253 B Alfa Vsetín 2 2 2 800
Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín
182. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 650
Svobodová Věra CZE054985 B ŠK Běleč nad Orlicí B
119. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 900
Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou
208. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 550
Vlasáková Veronika CZE050593 Upíři Hradec Králové
144. Begzadiová Jaroslava CZE045207 2 3 5 5 850
Koyšová Klára CZE041289 B Magic team Praha
86. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 1 1 1 300
Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P.
479. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 1 1 90
Jirkalová Milena CZE000958 C ŠK AJETO Praha
78. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 2 2 2 1 400
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
107. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha 1 3 4 4 1 050
Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
499. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha 1 1 1 70
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
65. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 2 2 2 1 700
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
260. Benešová Radka CZE054649 Malé Svatoňovice 1 1 1 450
Benešová Annemarie CZE051498 C Lumírkovci Úpice
99. Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice 3 3 3 1 250
Krasanovská Žaneta CZE012884
597. Benešová Annemarie CZE051498 C Lumírkovci Úpice 1 1 1 30
Kučerová Iva CZE047938 C Lumírkovci Úpice
528. Benešová Annemarie CZE051498 C Lumírkovci Úpice 1 1 1 50
Prouzová Zdenka CZE048734 D Puškvorec Velké Svatoňovice
29. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 1 3 4 4 3 650
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
597. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771
528. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 1 50
Slabá Simona CZE019240 C Radnice team Stříbrná Skalice
114. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 2 2 950
Vendišová Ivana CZE026390 C Club bar Korlin Praha
471. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 2 2 2 100
Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 D Kapitán Duchcov
528. Blažková Eva CZE050457 B Tornádo Chomutov 1 1 1 50
Jindrová Kateřina CZE033128 A Hrozen Ploskovice
104. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Standarts 26 1 1 2 2 1 150
Jonáková Slávka CZE052339 D DC Vandals Blansko C
451. Brandejsová Hana CZE043689 B ŠK Koldín 2 2 2 140
Hamerská Lucie CZE043688 B ŠK Koldín
528. Brejchová Patricie CZE047741 C ŠK Záryby 1 1 1 50
Vernerová Milena CZE040334
471. Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha 2 2 2 100
Bartoňová Kateřina CZE056901 Rychlý hroty Praha
368. Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha 4 4 17 320
Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha
86. Burdová Radka CZE054849 C Hornets Sportovka Bohumín 1 1 1 1 300
Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín
442. Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha 3 3 3 190
Myslíková Marcela CZE006412 C Jezinky Praha
442. Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha 3 3 3 190
Schmídová Elena CZE013384 Jezinky Praha
296. Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha 4 4 7 440
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
302. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov 1 1 2 2 400
Sedláčková Alena CZE055694 Výškov
62. Chárová Zdenka CZE042456 C Predátoři Krupka 4 4 4 1 900
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
60. Chládková Lucie CZE047073 Desná 1 3 4 4 1 950
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 C Peckaři Kokonín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 05:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 05:20:32