Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
55. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 4 4 9 90 2 570
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
35. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK AJETO Praha 1 4 4 9 42 3 800
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
75. Vojtěchová Markéta CZE047931 4 4 8 39 1 820
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
47. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 4 4 8 33 2 960
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
243. Brožová Kateřina CZE057129 D Rychlý hroty Praha 1 4 5 21 570
Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha
10. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 12 19 8 170
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
27. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 2 4 4 10 15 4 480
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
173. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 2 4 6 14 800
Kastnerová Eva CZE031728 C Rytířovy vrány Praha
7. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 1 2 4 4 11 13 9 270
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
18. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 3 4 3 11 13 5 900
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
24. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 1 3 4 1 9 13 5 280
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
25. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 13 5 150
Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
43. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 4 8 13 3 230
Rozkovcová Lucie CZE052579 C Pink Diamond Praha
54. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 3 4 7 13 2 670
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
13. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 2 4 2 9 12 6 750
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
36. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Nové Město n.C. 1 4 4 9 12 3 720
Kánská Alice CZE054435 B Mašinky Hradec Králové
352. Suchánková Jana CZE007431 B Dart's Warriors Praha 4 4 12 380
Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha
434. Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka 4 4 12 300
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
3. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 1 9 11 11 300
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
11. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary 1 3 4 2 10 11 7 270
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
17. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 2 4 4 11 11 6 430
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
33. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 1 4 4 9 11 3 880
Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
9. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 4 2 10 10 8 970
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
22. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 3 4 1 9 10 5 400
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
2. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 8 9 12 550
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
12. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Ďáblice Vsetín 1 3 4 8 9 7 050
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
21. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 1 3 4 8 9 5 550
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
58. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 4 4 8 9 2 520
Samcová Petra CZE049183 Ostrava
4. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 3 4 8 8 10 150
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
15. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 6 550
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
26. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 2 4 1 7 8 4 730
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
30. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 3 3 7 8 4 200
Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
73. Dorňáková Kateřina CZE051183 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 8 8 1 920
Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava
350. Stloukalová Alena CZE054076 Praha 8 4 4 8 400
Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha
352. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 4 4 8 380
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 2 3 1 7 7 9 350
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
344. Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha 4 4 7 440
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
439. Šedivá Jana CZE047814 4 4 7 260
Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
439. Michalková Irena CZE059090 4 4 7 260
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
517. Machová Markéta CZE049886 4 4 7 220
Gálová Adéla CZE042567 B Avengers Praha
517. Hloušková Olga CZE057335 Praha 4 4 7 220
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
522. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 4 4 7 180
Kutilová Lucie CZE047025 Broumov
5. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 3 2 6 6 9 350
Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
15. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 2 5 6 6 550
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
19. Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice 3 2 1 6 6 5 710
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
29. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 1 4 1 6 6 4 370
Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most
34. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín 1 1 4 6 6 3 850
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
38. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 4 2 6 6 3 460
Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
39. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 4 5 6 3 400
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
41. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 3 3 6 6 3 350
Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.7.2018 20:19

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.7.2018 20:19:37