Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
689. Hoďáková Štěpánka CZE009868 Liberec 1 1 1 30
Bulířová Jana CZE056456 Liberec
689. Ulíková Irena CZE034124 D Marťánci Hradec Králové 1 1 1 30
Hanušová Alena CZE057719 Měník
689. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 30
Černovská Michaela CZE026559 D ŠK Běleč nad Orlicí
689. Kadlčíková Michaela CZE048124 C Svémyslice 1 1 1 30
Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
689. Schvandtnerová Michaela CZE052696 1 1 1 30
Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
689. Masnicová Danuše CZE052798 1 1 1 30
Masnicová Jiřina CZE052797
689. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Kraslice 1 1 1 30
Kolesová Anet CZE047818 Kraslice
689. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Matušíková Jana CZE047989 C Kobra Bar Praha
689. Machová Markéta CZE049886 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
689. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 1 1 30
Fafláková Zdeňka CZE041613 A Sokolové Želenky
689. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 1 1 1 30
Kapounová Jana CZE040642 Broumov
689. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 1 30
Poláková Dominika CZE053213 B Munroof Brušperk
689. Šedivá Kopta CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 30
Lhotáková Lucie CZE048840 D ŠK Běleč nad Orlicí
689. Kovandová Pavla CZE052380 D Hradec Králové 1 1 1 30
Tomková Martina CZE042745 B U Huberta Hradec Králové
689. Rašková Ivana CZE054020 Třebíč 1 1 1 30
Šebová Ivana CZE006924 Třebíč
689. Kopecká Věra CZE055713 1 1 1 30
Satýnková Michaela CZE054119
689. Filipová Hana CZE045717 C DC Homolka Úvaly 1 1 1 30
Vydřihostová Romana CZE003528
689. Kněžíková Silva CZE054722 C Frýdek-Místek 1 1 1 30
Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín
689. Kánská Alice CZE054435 B Rychtáři Štít 1 1 1 30
Tomková Martina CZE042745 B U Huberta Hradec Králové
689. Koliandrová Aneta CZE056929 D Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
689. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 1 1 30
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
689. Kastnerová Eva CZE031728 C Rytířovy vrány Praha 1 1 1 30
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
689. Vašíčková Miroslava CZE057420 1 1 1 30
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
689. Šedivá Jana CZE047814 1 1 1 30
Vančurová Michaela CZE046214 B Amatéři Písnice
689. Motyčáková Jana CZE045285 Černovice 1 1 1 30
Zhorná Ivana CZE056286 Těmice
689. Prosikova Jaqueline CZE057326 1 1 1 30
Dvořáková Kristýna CZE049386
689. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 1 1 1 30
Helvínová Petra CZE051795 C Frýdek-Místek
689. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 30
Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor
689. Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Díková Lenka CZE001567 C ŠC Iris Havířov
689. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Beránková Michaela CZE048966 D Rakeťáci Hradec Králové
689. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
689. Gürtler Jana CZE000110 C Vokuswedle Praha 1 1 1 30
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
689. Kolisková Eva CZE019102 Proseč 1 1 1 30
Michalíčková Michaela CZE049838 Luže
689. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 1 1 1 30
Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
689. Dokládalová Milena CZE032076 Plumlov 1 1 1 30
Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
689. Hinková Andrea CZE034613 C DC Infarkt Praha 1 1 1 30
Menoušková Lenka CZE000910 C Praha 8
689. Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 D Běsnící pávové Kladno
689. Sláviková Mária CZE052254 C Strančice 1 1 1 30
Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka
689. Benešová Annemarie CZE051498 C Malé Svatoňovice 1 1 1 30
Kučerová Iva CZE047938 C Lumírkovci Úpice
689. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
689. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Boráková Monika CZE045555 Kozlovice
689. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 1 30
Šévlová Lucie CZE042294 C Úpice
689. Vernerová Milena CZE040334 1 1 1 30
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
689. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
689. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
689. Táborská Nikola CZE053516 D Červený Kostelec 1 1 1 30
Nosková Tereza CZE047061 Hajnice
689. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 30
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
689. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 1 1 1 30
Samlerová Michaela CZE048405 A Smajlíci Liberec
689. Hospodářská Kristýna CZE043011 Slavošovice 1 1 1 30
Hospodářská Jana CZE042277 Jen tak Slavošovice
689. Kočí Jana CZE055213 B Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2018 13:43

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.9.2018 13:43:21