Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
689. Staňková Gabriela CZE043633 1 1 1 30
Staňková Denisa CZE043632
689. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
689. Kopecká Věra CZE055713 1 1 1 30
Satýnková Michaela CZE054119
689. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 1 1 1 30
Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
689. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí A 1 1 1 30
Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O.
689. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Boráková Monika CZE045555 Kozlovice
689. Prosikova Jaqueline CZE057326 1 1 1 30
Dvořáková Kristýna CZE049386
689. Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 D Běsnící pávové Kladno
689. Zástěrová Jana CZE055342 C Greenhorn's Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
689. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
689. Kuncová Radka CZE052032 D Penzion Na Konci Dobranov 1 1 1 30
Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor
689. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 1 1 1 30
Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice
689. Šedivá Kopta CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí B 1 1 1 30
Lhotáková Lucie CZE048840 D Mašinky Hradec Králové
689. Hospodářská Kristýna CZE043011 Jen tak Libín 1 1 1 30
Hospodářská Jana CZE042277 Jen tak Libín
689. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Matušíková Jana CZE047989 C Kobra Bar Praha
689. Ulíková Irena CZE034124 D Marťánci Hradec Králové 1 1 1 30
Hanušová Alena CZE057719 Měník
689. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
689. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 30
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
689. Kadlčíková Michaela CZE048124 C Svémyslice 1 1 1 30
Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
689. Kánská Alice CZE054435 B Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Tomková Martina CZE042745 B U Huberta Hradec Králové
689. Kočí Jana CZE055213 B Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Burdová Radka CZE054849 B Hornets Sportovka Bohumín
689. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 30
Machová Markéta CZE049886
689. Dokládalová Milena CZE032076 Capa team U Jedličky Čechovice 1 1 1 30
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
689. Kalašová Jana CZE000183 Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 1 1 30
Bruderová Magda CZE049705 Hrádek nad Nisou
689. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
689. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 30
Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov
689. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Beránková Michaela CZE048966 D Mašinky Hradec Králové
689. Kněžíková Silva CZE054722 C Frýdek-Místek 1 1 1 30
Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava
689. Jandová Michaela CZE053366 Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Koyšová Klára CZE041289 B Magic team Praha
689. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
689. Šedivá Jana CZE047814 1 1 1 30
Vančurová Michaela CZE046214 B Amatéři Písnice
689. Vernerová Milena CZE040334 1 1 1 30
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
689. Sláviková Mária CZE052254 C Strančice 1 1 1 30
Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka
689. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 30
Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha
689. Kastnerová Eva CZE031728 C Rytířovy vrány Praha 1 1 1 30
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
689. Kľocová Kateřina CZE023695 Sanches Team Č.Krumlov 1 1 1 30
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
689. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 1 1 30
Fafláková Zdeňka CZE041613 A Mniši s.r.o. Zabrušany
689. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
689. Kočí Jana CZE055213 B Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště
689. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 1 1 1 30
Samlerová Michaela CZE048405 A Střelci ze zátiší
689. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 1 1 1 30
Helvínová Petra CZE051795 C Tygři Skalice
689. Kedlová Iva CZE056189 1 1 1 30
Havírová Monika CZE053877
689. Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Díková Lenka CZE001567 C ŠC Iris Havířov
689. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 30
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
689. Machová Markéta CZE049886 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
689. Masnicová Danuše CZE052798 1 1 1 30
Masnicová Jiřina CZE052797
689. Vašíčková Miroslava CZE057420 1 1 1 30
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
689. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 30
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
689. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 1 1 1 30
Čechová Radka CZE042396 Broumov
689. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 30
Schmídová Elena CZE013384 Jezinky Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.6.2018 13:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.6.2018 13:14:48