Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
19. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 3 2 1 6 6 5 710
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
23. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 3 2 5 5 5 300
Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice
26. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 2 4 1 7 8 4 730
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
27. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 2 4 4 10 15 4 480
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
29. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 4 1 6 6 4 370
Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most
32. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 3 3 3 3 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
33. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 1 4 4 9 12 3 880
Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
35. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 1 4 4 9 42 3 800
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
36. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Nové Město n.C. 1 4 4 9 12 3 720
Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové
37. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 1 3 4 4 3 650
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
38. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 4 2 6 6 3 460
Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
39. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 4 5 6 3 400
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
39. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 4 4 5 3 400
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
41. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 3 3 6 6 3 350
Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
42. Jurigová Pavla CZE054878 Otrokovice 1 3 4 4 3 250
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
43. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 3 4 8 13 3 230
Rozkovcová Lucie CZE052579 Pink Diamond Praha
44. Samlerová Michaela CZE048405 B Střelci ze zátiší 2 2 4 4 3 200
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
45. Ledvinová Jiřina CZE025806 B Průšvih Karlovy Vary 4 4 4 3 100
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
46. Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň 1 2 3 3 3 000
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
47. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 4 4 8 33 2 960
Jirkalová Milena CZE000958 C ŠK AJETO Praha
48. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 4 4 4 2 900
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
50. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 3 4 5 2 850
Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
51. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 1 4 5 5 2 800
Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
53. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 1 2 3 3 2 700
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
54. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 3 4 7 13 2 670
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
55. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 4 1 5 6 2 570
Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
57. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 3 3 3 2 550
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
58. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 4 4 8 9 2 520
Samcová Petra CZE049183 Ostrava
59. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 4 4 5 2 500
Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň
60. Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV 4 4 5 2 400
Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb
63. Chárová Zdenka CZE042456 C Predátoři Krupka 4 4 5 2 300
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
64. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň 1 3 4 4 2 150
Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň
65. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 3 1 5 5 2 140
Hantlová Kateřina CZE046059 D Ložisková mafie Pšov
66. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 4 4 4 2 100
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
66. Hrubá Kateřina CZE000063 A No Men Prostějov 4 4 4 2 100
Mičková Monika CZE022874 A No Men Prostějov
69. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 1 3 1 5 5 2 020
Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
70. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 1 2 3 4 2 000
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
71. Klimšová Libuše CZE026241 B Legend A. Olomouc 3 3 3 1 950
Svozilová Zdeňka CZE046770 D Legend A. Olomouc
73. Dorňáková Kateřina CZE051183 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 8 8 1 920
Stuchlíková Nikola CZE050744 B Sportdarts Ostrava
74. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 4 4 1 900
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
75. Vojtěchová Markéta CZE047931 DC Homolka Úvaly 4 4 8 39 1 820
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
76. Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice 1 2 3 3 1 800
Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
76. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 2 2 2 1 800
Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany
78. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 3 3 3 1 750
Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice
79. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 1 700
Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
79. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1 700
Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
81. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 2 2 1 650
Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy
84. Setlová Andrea CZE055428 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 2 2 1 600
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
84. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum Těchlovice 4 4 4 1 600
Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
86. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 2 3 5 6 1 590
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2017 10:00

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 13.12.2017 10:00:39