Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
689. Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice 1 1 1 30
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
300. Šévlová Lucie CZE042294 C Zifčák Úpice 1 1 1 450
Kordová Romana 1969 CZE038396 A Klikaři z Podskalky Úpice
244. Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava 1 1 1 550
Frühaufová Marcela CZE039792 B Fčely Střítež
611. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 50
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
519. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 190
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
562. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 90
Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha
441. Ševčíková Libuše CZE045738 C ZB Karakal Ročov 1 1 1 250
Čápová Lucie CZE048430 C ZB Karakal Ročov
97. Smejkalová Petra CZE052598 C Za Vodou Litomyšl 1 1 2 2 1 390
Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
46. Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň 1 2 3 3 3 000
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
123. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 2 2 3 1 100
Lenhartová Hana CZE004286 Vyzobané slunečnice Praha
441. Kapicová Alice CZE055943 Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 250
Labantová Radka CZE040489 Vyzobané slunečnice Praha
536. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 130
Jirkalová Milena CZE000958 C ŠK AJETO Praha
611. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 50
Slabá Simona CZE019240 C Radnice team Stříbrná Skalice
689. Jandová Michaela CZE053366 Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Koyšová Klára CZE041289 B Magic team Praha
611. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 50
Borovcová Michaela CZE007771
24. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 1 3 4 1 9 13 5 280
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
213. Vaculíková Renata CZE004862 A Vsetínské štiky 1 1 1 650
Jelínková Božena CZE039667 B Herna Bar Trávníky
94. Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň 2 2 2 1 400
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
689. Gürtler Jana CZE000110 C Vokuswedle Praha 1 1 1 30
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
441. Vrbová Lucie CZE052956 D Vokotrop Pardubice 1 1 1 250
Šolcová Petra CZE030037 C Penalta Chrudim
142. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 1 1 1 900
Rychecká Julie CZE049501 TJ Dušejov 2000
300. Holá Kristýna CZE041473 C Václavák Černčice 1 1 1 450
Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
441. Vojtková Michaela CZE054826 V.I.P. Bar Vltava ČB 1 1 1 250
Kalistová Jiřina CZE054822 V.I.P. Bar Vltava ČB
78. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 3 3 3 1 750
Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice
90. Vojtková Michaela CZE054826 V.I.P. Bar Vltava ČB 1 2 3 3 1 500
Mariničová Eva CZE054039 C Kosatky Č.Budějovice
355. Ščudlová Veronika CZE049597 Úsobrno 1 1 1 350
Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game
38. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 4 2 6 6 3 460
Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
355. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 1 1 1 350
Vlasáková Veronika CZE050593 Upíři Hradec Králové
183. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 2 1 3 3 750
Hrubá Veronika CZE035815 D Union Stars Hradec Králové
234. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 2 2 2 600
Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové
41. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 3 3 6 6 3 350
Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
59. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 4 4 5 2 500
Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň
441. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 1 1 1 250
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
93. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 2 1 3 3 1 430
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
441. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 1 1 1 250
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
611. Zabloudilová Lenka CZE050351 Újezd u Uničova 1 1 1 50
Plchová Olga CZE007026 B Buldoci Moravská Třebová
244. Šlencová Jana CZE027120 C U Šlenců 1 1 1 550
Zusková Helena CZE042097 Teplice
355. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 350
Prokopcová Martina CZE046509 D U Soudku Arnultovice
689. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 30
Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov
441. Cichá Jana CZE052472 C U Káňů Radvanice 1 1 1 250
Malíková Naděžda CZE046859 C Bar Globus Frýdek
689. Kovandová Pavla CZE052380 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Tomková Martina CZE042745 A U Huberta Hradec Králové
545. Pachtová Adéla CZE055615 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 110
Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové
441. Pachtová Adéla CZE055615 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 250
Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové
105. Pachtová Adéla CZE055615 D U Huberta Hradec Králové 2 2 2 1 300
Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
355. Helvínová Petra CZE051795 C Tygři Skalice 1 1 1 350
Stuchlíková Nikola CZE050744 B Sportdarts Ostrava
183. Chudárková Drahomíra CZE059526 Twister Kroměříž 1 1 1 750
Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
611. Štoudková Petra CZE048693 C Tučňáci Koclířov 1 1 1 50
Mičková Adéla CZE056486 Tučňáci Koclířov
205. Opletalová Lucie CZE042849 C Tuchodřeva Tuchoměřice 2 2 2 700
Ledinská Kateřina CZE042844 C Tuchodřeva Tuchoměřice
355. Mikundová Aneta CZE031797 Trutnov 1 1 1 350
Kammelová Eva CZE026175 Trutnov
355. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 1 1 1 350
Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 18:44

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 18:44:59