Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
33. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 1 4 4 9 12 3 880
Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
65. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 3 1 5 5 2 140
Hantlová Kateřina CZE046059 D Ložisková mafie Pšov
81. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 2 2 1 650
Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy
89. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 3 2 5 5 1 510
Hofmanová Jitka CZE044079 D DC Prima Česká Skalice
90. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 1 3 4 4 1 500
Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři
98. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 1 1 1 1 350
Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A
98. Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň 3 3 3 1 350
Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň
142. Němcová Kateřina CZE008674 D Grácie Brno 1 1 1 900
Nečasová Veronika CZE038755 D Grácie Brno
173. Vítková Kateřina CZE054199 D DC U Kalíška Mezholezy 2 2 2 800
Jírová Kateřina CZE054899 D DC ŽÍLA CHODOV
183. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 2 1 3 3 750
Hrubá Veronika CZE035815 D Union Stars Hradec Králové
276. Vöröšová Nela CZE054444 D Legend A. Olomouc 2 2 2 500
Mertová Nikola CZE050568 D Legend A. Olomouc
276. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 1 1 500
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
276. Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 500
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D Bláznivá trefa Český Brod
348. Maráková Barbora CZE050428 D Bobři Dasnice 1 3 4 4 420
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
355. Čápová Eva CZE038568 D Řepy Hradec Králové 1 1 1 350
Široká Jana CZE037297 D Huricane Hradec Králové
355. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 1 1 1 350
Jonáková Slávka CZE052339 D DC Vandals Blansko C
355. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 350
Prokopcová Martina CZE046509 D U Soudku Arnultovice
355. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 350
Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
355. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 350
Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
355. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Rudolf Jelínek 1 1 1 350
Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
441. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Rudolf Jelínek 1 1 1 250
Štruncová Dagmar CZE039095 D ŠK OKO Plzeň
441. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 250
Štrosová Zdena CZE051266 D PAPER Club Cheb
441. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Rudolf Jelínek 1 1 1 250
Snopková Pavla CZE042952 D DC Rozvědčíci Dobřany
441. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 1 1 1 250
Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal
607. Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O. 2 2 2 60
Meiszárová Andrea CZE046550 D ŠK Běleč nad Orlicí C
689. Kuncová Radka CZE052032 D Penzion Na Konci Dobranov 1 1 1 30
Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor
689. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Beránková Michaela CZE048966 D Mašinky Hradec Králové
689. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
689. Kastlová Květa CZE003196 D Ložisková mafie Pšov 1 1 1 30
Hantlová Kateřina CZE046059 D Ložisková mafie Pšov
81. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team 1 1 2 2 1 650
Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team
81. Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice 1 2 3 3 1 650
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
98. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 1 1 1 1 350
Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka
142. Ráčková Kristýna CZE052154 D Čajda Kuřim 1 1 1 900
Klašková Lenka CZE009962 C Čajda Kuřim
234. Vondrová Jolana CZE051938 D ATF Kostelní Hlavno z.s. 1 1 2 2 600
Brejchová Patricie CZE047741 C ŠK Záryby
355. Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 D Kapitán Duchcov 1 1 1 350
Szitaiová Denisa CZE048377 C Pijonýři Litvínov
355. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 350
Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř
433. Mílová Alena CZE009474 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 1 1 2 2 320
Ducháčová Renáta CZE004659 C Partyzánky z Chmelnice Úpice
441. Vrbová Lucie CZE052956 D Vokotrop Pardubice 1 1 1 250
Šolcová Petra CZE030037 C Penalta Chrudim
441. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 1 1 250
Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
441. Kolesová Anet CZE047818 D Nikola Kraslice 1 1 1 250
Luhanová Vladimíra CZE046702 C GARÁŽNÍCI CHEB
536. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 130
Jirkalová Milena CZE000958 C ŠK AJETO Praha
545. Pachtová Adéla CZE055615 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 110
Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové
611. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 50
Slabá Simona CZE019240 C Radnice team Stříbrná Skalice
689. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 1 1 30
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
87. Štruncová Michaela CZE037119 D ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 550
Mádrová Veronika CZE039002 B ŠK OKO Plzeň
166. Jandíková Kateřina CZE055042 D ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 1 1 850
Sedláčková Květoslava CZE048204 B ŠK Sršni Domažlice
173. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 2 4 6 14 800
Kastnerová Eva CZE031728 B Rytířovy vrány Praha
213. Vöröšová Nela CZE054444 D Legend A. Olomouc 1 1 1 650
Klimšová Libuše CZE026241 B Legend A. Olomouc
234. Hofmanová Jitka CZE044079 D DC Prima Česká Skalice 1 1 2 2 600
Komárková Eliška CZE042222 B DC Prima Česká Skalice
244. Moulisová Věra CZE049556 D ŠK OKO Plzeň 1 1 1 550
Mádrová Veronika CZE039002 B ŠK OKO Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 04:06

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 04:07:00