Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
98. Tonarová Vladimíra CZE059439 Příbram 1 1 1 1 350
Stýblová Pavlína CZE058651 Rokycany
105. Stloukalová Alena CZE054076 Praha 8 1 1 1 1 300
Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha
134. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem 1 2 3 3 980
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
173. Hospodářská Kristýna CZE043011 Jen tak Libín 2 2 2 800
Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
205. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 2 2 700
Novotná Vendula CZE049785 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
276. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 2 2 500
Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
276. Kováčková Nikola CZE057486 Králíky 1 1 1 500
Tupá Jana CZE057485 Králíky
300. Plechatá Anna CZE059227 Dušejov 1 1 1 450
Veselá Kateřina CZE038521 TJ Dušejov 2000
300. Juhaszová Kamila CZE056268 Děčín 1 1 1 450
Nová Miluše CZE056269 Děčín
300. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 1 1 1 450
Hanušová Pavlína CZE050059 Měník
344. Kedlová Iva CZE056189 1 3 4 4 440
Dvořáková Kristýna CZE049386
346. Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4 1 2 3 3 430
Mašková Nikola CZE056425
355. Mikundová Aneta CZE031797 Trutnov 1 1 1 350
Kammelová Eva CZE026175 Trutnov
355. Ungerová Michaela CZE058029 Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 350
Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt.
355. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 1 1 350
Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
355. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 1 1 1 350
Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
355. Nováková Zuzana CZE032493 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 350
Krasanovská Žaneta CZE012884
355. Plášilová Zlata CZE055497 České Budějovice 1 1 1 350
Lukšová Šárka CZE053629 Habří
441. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 250
Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt.
441. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 1 1 250
Krejčová Alena CZE038520 Dušejov
441. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 1 1 1 250
Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod
441. Grygarová Vendula CZE057732 Gerlich Fulnek 1 1 1 250
Palettová Andrea CZE048529 Krnov
441. Roháčková Adéla CZE057778 DC Los Číčos Praha 1 1 1 250
Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha
441. Kaplanová Denisa CZE053363 Lety 1 1 1 250
Brožová Eva CZE055327 Lety
441. Štěchová Veronika CZE053467 Třebíč 1 1 1 250
Šebová Ivana CZE006924 Třebíč
441. Břeňová Veronika CZE055797 Havlíčkův Brod 1 1 1 250
Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava
441. Knížová Michaela CZE057674 Nedakonice 1 1 1 250
Benedíková Světlana CZE015115 Moravský Písek
441. Černá Natálie CZE053362 Lety 1 1 1 250
Dvořáková Monika CZE053359 Lety
441. Kapicová Alice CZE055943 Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 250
Labantová Radka CZE040489 Vyzobané slunečnice Praha
522. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 4 4 7 180
Kutilová Lucie CZE047025 Broumov
526. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 3 3 3 170
Hanušová Andrea CZE050060 Měník
531. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 4 140
Rollová Nikola CZE055320 Saloon Brandýs nad Labem
536. Richtrová Michaela CZE053867 3 3 3 130
Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4
542. Jonášová Lenka CZE059282 2 2 2 120
Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 ŠK AJETO Praha
542. Nová Markéta CZE057926 2 2 2 120
Kaftanová Jana CZE045537
553. Sudíková Kristýna CZE059221 2 2 2 100
Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 ŠK AJETO Praha
553. Vernerová Milena CZE040334 2 2 2 100
Švejdová Alena CZE040310
553. Nováková Zuzana CZE032493 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 2 2 2 100
Nováková Lenka CZE032492
562. Dvořáková Kristýna CZE049386 3 3 3 90
Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4
583. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 1 1 70
Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
583. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 70
Sulková Jana CZE053248
607. Havírová Monika CZE053877 2 2 2 60
Dvořáková Kristýna CZE049386
607. Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt. 2 2 2 60
Jalovcová Kristýna CZE055736 Kralupy nad Vltavou
607. Jonášová Lenka CZE059282 2 2 2 60
Sudíková Kristýna CZE059221
611. Kutilová Lucie CZE047025 Broumov 1 1 1 50
Bartošová Lucie CZE034821 Broumov
611. Trachtulcová Michaela CZE056701 1 1 1 50
Maťhová Irena CZE056516
611. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 50
Šimková Magdaléna CZE057199
611. Pavlíčková Petra CZE059475 1 1 1 50
Stránská Sharon CZE059474
611. Nová Denisa CZE057482 1 1 1 50
Kulaviaková Andrea CZE056242
611. Kľocová Kateřina CZE023695 Sanches Team Č.Krumlov 1 1 1 50
Stoklasová Štěpánka CZE055317
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 01:11

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 01:11:30