Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
66. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 4 4 4 2 100
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
98. Tonarová Vladimíra CZE059439 Příbram 1 1 1 1 350
Stýblová Pavlína CZE058651 Rokycany
105. Stloukalová Alena CZE054076 Praha 8 1 1 1 1 300
Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha
119. Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice 3 3 3 1 250
Krasanovská Žaneta CZE012884
134. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem 1 2 3 3 980
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
142. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 1 900
Balnohová Petra CZE027572 Humpolec
142. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 1 1 1 900
Rychecká Julie CZE049501 TJ Dušejov 2000
173. Hospodářská Kristýna CZE043011 Jen tak Libín 2 2 2 800
Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
183. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 750
Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts
183. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 1 1 1 750
Eigelová Vlasta CZE051910 DC Speed Flies Kostelec nad Labem
205. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 2 2 700
Novotná Vendula CZE049785 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
213. Handlová Klára CZE053800 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 650
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
234. Formanová Denisa CZE056395 ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 2 2 600
Chládková Veronika CZE051828 ŠK Medvědi Velký Třebešov
243. Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha 1 4 5 21 570
Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha
276. Kováčková Nikola CZE057486 Králíky 1 1 1 500
Tupá Jana CZE057485 Králíky
276. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 500
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
276. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 2 2 500
Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
300. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 1 1 1 450
Hanušová Pavlína CZE050059 Měník
300. Kučerová Marie CZE057660 1 1 1 450
Schejbalová Margarita CZE057469 Námořníci z Paluby Dvůr Králové
300. Juhaszová Kamila CZE056268 Děčín 1 1 1 450
Nová Miluše CZE056269 Děčín
300. Engelová Hana CZE057393 Pumáci Jablonec n/N. 1 1 1 450
Čermáková Iva CZE056121 Pumáci Jablonec n/N.
344. Kedlová Iva CZE056189 1 3 4 4 440
Dvořáková Kristýna CZE049386
346. Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4 1 2 3 3 430
Mašková Nikola CZE056425
355. Plášilová Zlata CZE055497 České Budějovice 1 1 1 350
Lukšová Šárka CZE053629 Habří
355. Mikundová Aneta CZE031797 Trutnov 1 1 1 350
Kammelová Eva CZE026175 Trutnov
355. Chlaňová Martina CZE054251 Mašinky Neratovice 1 1 1 350
Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice
355. Vojtová Pavlína CZE014350 Tereza Nové Hrady 1 1 1 350
Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
355. Bílková Pavla CZE057738 Horny Darts Lipník 1 1 1 350
Tůmová Nikol CZE052017 Lipník nad Bečvou
355. Nováková Barbora CZE057998 Baba Jaga Praha 1 1 1 350
Tomášová Jarmila CZE056859 Baba Jaga Praha
355. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 1 1 350
Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
355. Ungerová Michaela CZE058029 1 1 1 350
Dvořáková Veronika CZE057277
355. Šímová Monika CZE047242 Běsnící pávové Kladno 1 1 1 350
Dbalá Dagmar CZE003520 Běsnící pávové Kladno
355. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 1 1 1 350
Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
355. Nováková Zuzana CZE032493 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 350
Krasanovská Žaneta CZE012884
437. Šourková Veronika CZE055592 Liberec 1 1 2 2 280
Šikolová Šárka CZE055144 Lucky Panthers Liberec
441. Kapicová Alice CZE055943 Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 250
Labantová Radka CZE040489 Vyzobané slunečnice Praha
441. Handlová Klára CZE053800 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 250
Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice
441. Krejčí Michaela CZE052159 ŠK Těmice 1 1 1 250
Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
441. Dohnalová Denisa CZE055755 Novinka z PBL 1 1 1 250
Krejčí Michaela CZE052159 ŠK Těmice
441. Knížová Michaela CZE057674 Nedakonice 1 1 1 250
Benedíková Světlana CZE015115 Moravský Písek
441. Grygarová Vendula CZE057732 Fulnek 1 1 1 250
Palettová Andrea CZE048529 Krnov
441. Handlová Klára CZE053800 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 250
Krasanovská Žaneta CZE012884
441. Štěchová Veronika CZE053467 Třebíč 1 1 1 250
Šebová Ivana CZE006924 Třebíč
441. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 250
Dvořáková Veronika CZE057277
441. Todorová Jana CZE055519 1 1 1 250
Rozkovcová Lucie CZE052579 Pink Diamond Praha
441. Roháčková Adéla CZE057778 DC Los Číčos Praha 1 1 1 250
Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha
441. Černá Natálie CZE053362 Lety 1 1 1 250
Dvořáková Monika CZE053359 Lety
441. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 1 1 250
Krejčová Alena CZE038520 Dušejov
441. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 1 1 1 250
Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod
441. Vojtková Michaela CZE054826 V.I.P. Bar Vltava ČB 1 1 1 250
Kalistová Jiřina CZE054822 V.I.P. Bar Vltava ČB
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 19:07

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 19:07:49