Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/664)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 664 | Turnajů: 374

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 3 4 7 7 9 800
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
2. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 3 4 7 8 9 300
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
3. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 3 3 3 8 300
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
4. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 3 3 6 6 7 850
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
5. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 2 4 4 6 700
Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
6. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 3 2 5 5 6 200
Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game
12. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 3 2 5 5 5 300
Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice
14. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 3 4 7 7 4 700
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
16. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 4 7 7 4 600
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
21. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín 3 4 7 7 4 300
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
21. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 3 3 3 4 300
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
25. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 3 3 3 3 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
26. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 2 2 2 3 800
Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
28. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 4 4 3 700
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
29. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 1 3 4 4 3 650
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
30. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 4 7 10 3 500
Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
31. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 3 3 6 7 3 450
Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
32. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 4 4 4 3 400
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
33. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 3 3 6 6 3 350
Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
34. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 4 5 5 3 300
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
35. Jurigová Pavla CZE054878 Otrokovice 1 3 4 4 3 250
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
39. Samlerová Michaela CZE048405 B Střelci ze zátiší 2 2 4 4 3 200
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
41. Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň 1 2 3 3 3 000
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
43. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 3 4 5 2 850
Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
44. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 1 2 3 3 2 700
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
46. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 2 600
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
49. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 1 3 4 4 2 350
Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
50. Ledvinová Jiřina CZE025806 B Průšvih Karlovy Vary 3 3 3 2 250
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
52. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň 1 3 4 4 2 150
Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň
52. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 1 1 2 2 2 150
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
55. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 4 4 4 2 100
Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň
55. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 2 100
Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha
57. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 3 3 3 2 050
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
58. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 1 2 3 4 2 000
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
58. Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV 4 4 4 2 000
Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb
60. Klimšová Libuše CZE026241 B Legend A. Olomouc 3 3 3 1 950
Svozilová Zdeňka CZE046770 D Legend A. Olomouc
60. Chládková Lucie CZE047073 Desná 1 3 4 4 1 950
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 C Peckaři Kokonín
62. Chárová Zdenka CZE042456 C Predátoři Krupka 4 4 4 1 900
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
62. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 4 4 1 900
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
64. Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice 1 2 3 3 1 800
Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
65. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 1 700
Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
65. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1 700
Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
65. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 2 2 2 1 700
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
68. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 2 2 1 650
Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy
68. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 3 3 3 1 650
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
70. Setlová Andrea CZE055428 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 2 2 1 600
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
73. Štruncová Michaela CZE037119 D ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 550
Mádrová Veronika CZE039002 B ŠK OKO Plzeň
73. Němečková Dagmar CZE000543 B Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 1 550
Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál
75. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 2 2 4 4 1 500
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
78. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 1 2 3 3 1 400
Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 05:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 05:49:24