Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 1 3 4 4 12 650
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 8 9 12 550
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
4. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 3 4 8 8 10 150
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
5. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 1 3 2 6 6 9 350
Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game
8. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 2 2 5 5 9 250
Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
12. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín 1 3 4 8 9 7 050
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
14. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 2 1 4 4 6 700
Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
15. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 6 550
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
15. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 2 5 6 6 550
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
20. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 1 3 4 4 5 650
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
21. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 1 3 4 8 9 5 550
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
23. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 3 2 5 5 5 300
Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice
25. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 13 5 150
Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
28. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 1 3 3 4 400
Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha
30. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 3 3 7 8 4 200
Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
31. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 2 3 3 3 950
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
32. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 3 3 3 3 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
34. Chládková Lucie CZE047073 Peckaři Kokonín 1 1 4 6 6 3 850
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 C Peckaři Kokonín
37. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 1 3 4 4 3 650
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
39. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 4 5 6 3 400
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
39. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 4 4 5 3 400
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
41. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 3 3 6 6 3 350
Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
42. Jurigová Pavla CZE054878 Otrokovice 1 3 4 4 3 250
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
44. Samlerová Michaela CZE048405 B Střelci ze zátiší 2 2 4 4 3 200
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
45. Ledvinová Jiřina CZE025806 B Průšvih Karlovy Vary 4 4 4 3 100
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
46. Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň 1 2 3 3 3 000
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
48. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 1 1 1 3 3 2 900
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
48. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 4 4 4 2 900
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
50. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 3 4 5 2 850
Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
51. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 1 4 5 5 2 800
Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
52. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 2 3 3 2 750
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
53. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 1 2 3 3 2 700
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
57. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 3 3 3 2 550
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
59. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 4 4 5 2 500
Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň
60. Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV 4 4 5 2 400
Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb
61. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 2 3 3 2 350
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
61. Tůmová Petra 1973 CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 2 3 3 2 350
Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice
63. Chárová Zdenka CZE042456 C Predátoři Krupka 4 4 5 2 300
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
64. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň 1 3 4 4 2 150
Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň
66. Hrubá Kateřina CZE000063 A No Men Prostějov 4 4 4 2 100
Mičková Monika CZE022874 A No Men Prostějov
66. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 3 3 2 100
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
66. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 4 4 4 2 100
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
70. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 1 2 3 4 2 000
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
71. Klimšová Libuše CZE026241 B Legend A. Olomouc 3 3 3 1 950
Svozilová Zdeňka CZE046770 D Legend A. Olomouc
71. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 1 950
Koháková Ivana CZE027892 B Praha
74. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 4 4 1 900
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
76. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 2 2 2 1 800
Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany
76. Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice 1 2 3 3 1 800
Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
78. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 3 3 3 1 750
Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice
79. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1 700
Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 10:45

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 10:45:27