Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
2. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 8 9 12 550
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
3. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 1 9 11 11 300
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
4. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 3 4 8 8 10 150
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
7. Hergetová Monika CZE031649 A Sedlčany 1 2 4 4 11 13 9 270
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
9. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 4 2 10 10 8 970
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
10. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 12 19 8 170
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
11. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary 1 3 4 2 10 11 7 270
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
12. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Ďáblice Vsetín 1 3 4 8 9 7 050
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
13. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 2 4 2 9 12 6 750
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
15. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 6 550
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
17. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 2 4 4 11 11 6 430
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
18. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 3 4 3 11 13 5 900
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
21. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 1 3 4 8 9 5 550
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
22. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 3 4 1 9 10 5 400
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
24. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 1 3 4 1 9 13 5 280
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
25. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 13 5 150
Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
26. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 2 4 1 7 8 4 730
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
27. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 2 4 4 10 15 4 480
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
29. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 1 4 1 6 6 4 370
Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most
33. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 1 4 4 9 11 3 880
Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
34. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín 1 1 4 6 6 3 850
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
35. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK AJETO Praha 1 4 4 9 42 3 800
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
36. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Nové Město n.C. 1 4 4 9 12 3 720
Kánská Alice CZE054435 B Mašinky Hradec Králové
38. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 4 2 6 6 3 460
Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
39. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 4 5 6 3 400
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
39. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 4 4 5 3 400
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
45. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 4 4 4 3 100
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
47. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 4 4 8 33 2 960
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
48. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 4 4 4 2 900
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
51. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 1 4 5 5 2 800
Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
55. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 4 4 9 90 2 570
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
55. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 4 1 5 6 2 570
Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
58. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 4 4 8 9 2 520
Samcová Petra CZE049183 Ostrava
59. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 4 4 5 2 500
Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň
60. Rohmová Jitka CZE028414 C BULDOCI CHODOV 4 4 5 2 400
Redlová Martina CZE000535 C ŠK Správná trefa z.s.
63. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 4 4 5 2 300
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
66. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 4 4 4 2 100
Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
66. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 4 4 4 2 100
Mičková Monika CZE022874 C No Men Prostějov
73. Dorňáková Kateřina CZE051183 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 8 8 1 920
Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava
74. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 4 4 1 900
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
75. Vojtěchová Markéta CZE047931 4 4 8 39 1 820
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
84. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum Těchlovice 4 4 4 1 600
Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 2 3 1 7 7 9 350
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
30. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 3 3 7 8 4 200
Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
37. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně 1 3 4 4 3 650
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
41. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 3 3 6 6 3 350
Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
42. Jurigová Pavla CZE054878 Otrokovice 1 3 4 4 3 250
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
43. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 4 8 13 3 230
Rozkovcová Lucie CZE052579 C Pink Diamond Praha
50. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 3 4 5 2 850
Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
54. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 3 4 7 13 2 670
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 08:51

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 08:51:36