Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 1 3 4 4 12 650
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
20. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 1 3 4 4 5 650
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
31. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 2 3 3 3 950
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
32. Nagyová Katarína SVK019700 A Povážská Bystrica 3 3 3 3 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
52. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 2 3 3 2 750
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
71. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 1 950
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
79. Koncerová Markéta CZE041847 B Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 1 700
Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
79. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1 700
Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava
81. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team 1 1 2 2 1 650
Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team
93. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 2 1 3 3 1 430
Koudelková Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
94. Šimíková Pavla CZE010268 A Korunky Kolín 2 2 2 1 400
Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby
94. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň 2 2 2 1 400
Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
97. Smejkalová Petra CZE052598 C Za Vodou Litomyšl 1 1 2 2 1 390
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
98. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A 1 1 1 1 350
Ševčíková Petra CZE047663 D DC Bikers Sloup B
98. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka 1 1 1 1 350
Štefanová Jitka CZE015053 C Radnice team Stříbrná Skalice
98. Tonarová Vladimíra CZE059439 Příbram 1 1 1 1 350
Stýblová Pavlína CZE058651 DC Holoubkov
98. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 1 1 1 350
Benešová Marika CZE006162 A Chropyně
98. Jochová Ingrid CZE049516 A Trimetal 1 1 1 1 350
Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka
105. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1 300
Válková Kamila CZE001071 A Vsetín
105. Roik Natalia CZE050972 B Grácie Brno 1 1 1 1 300
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
105. Stloukalová Alena CZE054076 Praha 8 1 1 1 1 300
Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha
105. Michálková Michaela CZE052185 C Pink Diamond Praha 1 1 1 1 300
Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
105. Burdová Radka CZE054849 B Hornets Sportovka Bohumín 1 1 1 1 300
Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín
105. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 1 1 1 300
Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
105. Malinovská Hana CZE041573 A Pohodáři Praha 1 1 1 1 300
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
105. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 1 1 1 1 300
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
105. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 1 1 300
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
105. Spurná Vlasta CZE001052 D Olomoučtí vlci 1 1 1 1 300
Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice
105. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 1 1 1 1 300
Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
105. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 1 1 1 300
Benešová Marika CZE006162 A Chropyně
126. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha 1 3 4 4 1 050
Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
127. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 2 2 2 1 000
Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
134. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem 1 2 3 3 980
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
135. Michálková Michaela CZE052185 C Pink Diamond Praha 1 1 2 2 970
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
135. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 1 2 2 970
Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava
138. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 2 2 950
Vendišová Ivana CZE026390 C Pohodáři Praha
142. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 1 900
Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
142. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 900
Tůmová Petra 1973 CZE034926 A Rychlé šípy Lipník nad Bečvou
142. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 1 1 1 900
Hebertová Linda CZE052819 D Sázava
142. Řeháková Renata CZE053323 C Dragons Hranice 1 1 1 900
Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
142. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 900
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
142. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 1 1 900
Veleková Dagmar CZE045129 A Devious Darts Dušejov
142. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 1 900
Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha
142. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 900
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
142. Roik Natalia CZE050972 B Grácie Brno 1 1 1 900
Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
142. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 1 1 1 900
Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000
142. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 1 1 1 900
Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice
142. Němcová Kateřina CZE008674 C Grácie Brno 1 1 1 900
Nečasová Veronika CZE038755 C Grácie Brno
142. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 1 1 1 900
Balnohová Petra CZE027572 Humpolec
142. Hrdličková Olina CZE027330 C Kosatky Č.Budějovice 1 1 1 900
Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 11:48

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 11:48:09