Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/693)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 693 | Turnajů: 389

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
3. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 3 3 3 8 300
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
24. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 3 3 3 4 300
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
26. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 3 3 3 3 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
50. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 2 600
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
69. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 1 700
Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
69. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1 700
Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
81. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 2 1 3 3 1 430
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
83. Šimíková Pavla CZE010268 A Korunky Kolín 2 2 2 1 400
Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby
83. Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň 2 2 2 1 400
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
83. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 2 2 2 1 400
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
88. Smejkalová Petra CZE052598 C Za Vodou Litomyšl 1 1 2 2 1 390
Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
91. Malinovská Hana CZE041573 A Pohodáři Praha 1 1 1 1 300
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
91. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 1 1 1 1 300
Benešová Marika CZE006162 Chropyně
91. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 1 1 1 300
Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P.
91. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 1 1 1 1 300
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
91. Stloukalová Alena CZE054076 Praha 8 1 1 1 1 300
Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha
91. Kolářová Jiřina CZE024578 C DC Kopeček Děčín 1 1 1 1 300
Jindrová Kateřina CZE033128 A Hrozen Ploskovice
91. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 1 1 1 1 300
Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu)
91. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 1 300
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
91. Burdová Radka CZE054849 C Hornets Sportovka Bohumín 1 1 1 1 300
Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín
91. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1 300
Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě
91. Spurná Vlasta CZE001052 A Legend A. Olomouc 1 1 1 1 300
Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice
91. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 1 1 1 1 300
Liptáková Lenka CZE000887 A Trimetal
111. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha 1 3 4 4 1 050
Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
112. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 2 2 2 1 000
Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
119. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 1 1 2 2 970
Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha
119. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 1 2 2 970
Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava
121. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 2 2 950
Vendišová Ivana CZE026390 C Club bar Korlin Praha
124. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby 1 1 2 2 930
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
125. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 1 900
Balnohová Petra CZE027572 Humpolec
125. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice 1 1 1 900
Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice
125. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 900
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
125. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team 1 1 1 900
Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team
125. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 1 1 900
Veleková Dagmar CZE045129 B Devious Darts Dušejov
125. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 900
Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha
125. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 900
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
125. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 1 900
Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice
125. Ráčková Kristýna CZE052154 D Čajda Kuřim 1 1 1 900
Klašková Lenka CZE009962 C Čajda Kuřim
125. Hrdličková Olina CZE027330 C Kosatky Č.Budějovice 1 1 1 900
Mariničová Eva CZE054039 C Kosatky Č.Budějovice
125. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 1 1 1 900
Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice
125. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 1 1 1 900
Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice
125. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 900
Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou
125. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 900
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
125. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 1 1 1 900
Rychecká Julie CZE049501 TJ Dušejov 2000
125. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 1 1 1 900
Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
125. Němcová Kateřina CZE008674 D Grácie Brno 1 1 1 900
Nečasová Veronika CZE038755 D Grácie Brno
216. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 2 2 550
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
244. Tomiová JItka CZE054372 C Jičín 1 1 2 2 530
Bartošová Michaela CZE051145 C Devils Poděbrady
246. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 1 1 1 500
Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín
246. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 500
Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 D Kapitán Duchcov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 09:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 09:38:48