Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
38. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 4 2 6 6 3 460
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
39. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A Žatec 4 4 5 3 400
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
45. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 4 4 4 3 100
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
47. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 4 4 8 33 2 960
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
48. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 4 4 4 2 900
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
54. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 3 4 7 13 2 670
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
55. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 4 4 9 90 2 570
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
55. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 4 1 5 6 2 570
Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
57. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 3 3 3 2 550
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
58. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 4 4 8 9 2 520
Samcová Petra CZE049183 Ostrava
59. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 4 4 5 2 500
Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň
60. Rohmová Jitka CZE028414 C BULDOCI CHODOV 4 4 5 2 400
Redlová Martina CZE000535 C ŠK Správná trefa z.s.
61. Tůmová Petra 1973 CZE034926 A Pomatenci Hranice 1 2 3 3 2 350
Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice
61. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 2 3 3 2 350
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
63. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 4 4 5 2 300
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
66. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 4 4 4 2 100
Mičková Monika CZE022874 C No Men Prostějov
66. Kovářová Gabriela CZE034351 ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 100
Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
71. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 1 950
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
71. Klimšová Libuše CZE026241 B Olomouc 3 3 3 1 950
Svozilová Zdeňka CZE046770 D Olomouc
73. Dorňáková Kateřina CZE051183 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 8 8 1 920
Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava
74. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 4 4 1 900
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
75. Vojtěchová Markéta CZE047931 4 4 8 39 1 820
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
76. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 2 2 2 1 800
Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice
78. Staňková Michaela CZE054825 C Sousedky České Budějovice 3 3 3 1 750
Linhartová Hana CZE045575 C Grófky Dubičné
81. Hebertová Linda CZE052819 D Darts Boubín Kolín 1 2 3 3 1 650
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
84. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 4 4 4 1 600
Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
84. Setlová Andrea CZE055428 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 2 2 1 600
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
86. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha 2 3 5 6 1 590
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
87. Němečková Dagmar CZE000543 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 1 550
Vosiková Sandra CZE051478 C Do roka a do dne J.Hradec
87. Štruncová Michaela CZE037119 D Plzeň 3 3 3 1 550
Mádrová Veronika CZE039002 B Plzeň
89. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 3 2 5 5 1 510
Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
90. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 3 4 4 1 500
Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
94. Luhanová Vladimíra CZE046702 B ŠK Správná trefa z.s. 2 2 2 1 400
Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov
98. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 1 1 1 350
Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
98. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 3 3 3 1 350
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
98. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex 1 1 1 1 350
Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno
98. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A 1 1 1 1 350
Ševčíková Petra CZE047663 D DC Bikers Sloup B
98. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka 1 1 1 1 350
Štefanová Jitka CZE015053 C Radnice team Stříbrná Skalice
98. Tonarová Vladimíra CZE059439 Příbram 1 1 1 1 350
Stýblová Pavlína CZE058651 DC Holoubkov
98. Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň 3 3 3 1 350
Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň
105. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 2 2 2 1 300
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
118. Křístková Svatava CZE057622 Řízci z Výškovice 2 4 6 6 1 260
Křístková Denisa CZE052833 C Řízci z Výškovice
119. Schwarzová Lucie CZE047809 C Horny Darts Lipník 3 3 3 1 250
Dvořáková Alena CZE031703 B Horny Darts Lipník
119. Benešová Alena CZE044681 D Mašinky Neratovice 3 3 3 1 250
Krasanovská Žaneta CZE012884
123. Svatoňová Jindřiška CZE044407 C Stará Sparta Loučovice 2 2 2 1 100
Kogseder Michaela CZE053242 C Kosatky České Budějovice
123. Václavíková Soňa CZE000491 Horní Slavkov 1 2 2 2 1 100
Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV
123. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 2 2 3 1 100
Lenhartová Hana CZE004286 Vyzobané slunečnice Praha
127. Macálková Pavlína CZE055406 C Šipkaři Budišov 2 2 2 1 000
Hořínková Petra CZE033745 A ŽL Mix Team Brno
127. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá Rota Hradec Králové 2 2 2 1 000
Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí
127. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 2 2 1 000
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2018 08:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.9.2018 08:39:32