Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (51-100/668)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 668 | Turnajů: 377

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
51. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 4 3 7 7 2 170
Samcová Petra CZE049183 Ostrava
52. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 1 1 2 2 2 150
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
52. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň 1 3 4 4 2 150
Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň
54. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 3 1 5 5 2 140
Hantlová Kateřina CZE046059 D Ložisková mafie Pšov
55. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 2 100
Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha
55. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 4 4 4 2 100
Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň
57. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 3 3 3 2 050
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
58. Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV 4 4 4 2 000
Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb
58. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 1 2 3 4 2 000
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
60. Chládková Lucie CZE047073 Desná 1 3 4 4 1 950
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 C Peckaři Kokonín
60. Klimšová Libuše CZE026241 B Legend A. Olomouc 3 3 3 1 950
Svozilová Zdeňka CZE046770 D Legend A. Olomouc
62. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 4 4 1 900
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
62. Chárová Zdenka CZE042456 C Predátoři Krupka 4 4 4 1 900
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
64. Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice 1 2 3 3 1 800
Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
65. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 1 700
Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
65. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 2 2 2 1 700
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
65. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 1 700
Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
68. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 3 3 3 1 650
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
68. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 2 2 1 650
Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy
70. Setlová Andrea CZE055428 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 2 2 1 600
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
71. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 2 3 5 5 1 590
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
72. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 4 4 8 80 1 580
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
73. Němečková Dagmar CZE000543 B Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 1 550
Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál
73. Štruncová Michaela CZE037119 D ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 550
Mádrová Veronika CZE039002 B ŠK OKO Plzeň
75. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 2 2 4 4 1 500
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
76. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 2 1 3 3 1 430
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
77. Vojtěchová Markéta CZE047931 DC Homolka Úvaly 3 4 7 32 1 410
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
78. Luhanová Vladimíra CZE046702 C GARÁŽNÍCI CHEB 2 2 2 1 400
Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov
78. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 2 2 2 1 400
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
78. Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň 2 2 2 1 400
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
78. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 1 2 3 3 1 400
Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
78. Šimíková Pavla CZE010268 A Korunky Kolín 2 2 2 1 400
Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby
83. Smejkalová Petra CZE052598 C Za Vodou Litomyšl 1 1 2 2 1 390
Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
84. Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň 3 3 3 1 350
Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň
84. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 2 2 1 350
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
86. Kolářová Jiřina CZE024578 C DC Kopeček Děčín 1 1 1 1 300
Jindrová Kateřina CZE033128 A Hrozen Ploskovice
86. Malinovská Hana CZE041573 A Pohodáři Praha 1 1 1 1 300
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
86. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 1 1 1 300
Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P.
86. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 1 1 1 1 300
Liptáková Lenka CZE000887 A Trimetal
86. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 1 1 1 1 300
Benešová Marika CZE006162 Chropyně
86. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 1 1 1 1 300
Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu)
86. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 1 300
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
86. Stloukalová Alena CZE054076 Praha 8 1 1 1 1 300
Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha
86. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 1 1 1 1 300
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
86. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1 300
Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě
86. Spurná Vlasta CZE001052 A Legend A. Olomouc 1 1 1 1 300
Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice
86. Burdová Radka CZE054849 C Hornets Sportovka Bohumín 1 1 1 1 300
Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín
86. Dorňáková Kateřina CZE051183 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 3 3 6 6 1 300
Stuchlíková Nikola CZE050744 B Sportdarts Ostrava
99. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum Těchlovice 3 3 3 1 250
Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
99. Vrajová Milena CZE002964 C Rangers Vsetín 1 1 2 2 1 250
Benešová Karolína CZE054471 Herna Bar Hrbová
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 18:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 18:33:11