Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (701-746/746)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 746 | Turnajů: 422

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
673. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Beránková Michaela CZE048966 D Mašinky Hradec Králové
673. Hinková Andrea CZE034613 C DC Infarkt Praha 1 1 1 30
Menoušková Lenka CZE000910 C Praha 8
673. Dvořáková Veronika CZE057277 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 Běsnící pávové Kladno
673. Semeráková Kateřina CZE051961 SKKS Cukrárna Náchod 1 1 1 30
Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice
673. Davidová Hana CZE001853 B Plechová Pacov 1 1 1 30
Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava
673. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Matušíková Jana CZE047989 C Kobra Bar Praha
673. Kovandová Pavla CZE052380 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Tomková Martina CZE042745 A U Huberta Hradec Králové
673. Kastnerová Eva CZE031728 B Rytířovy vrány Praha 1 1 1 30
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
673. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 1 30
Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha
673. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 1 30
Šévlová Lucie CZE042294 C Zifčák Úpice
673. Kočí Jana CZE055213 Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Vávrová Jana CZE052734 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek
673. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 1 1 1 30
Samlerová Michaela CZE048405 B Střelci ze zátiší
673. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 1 1 1 30
Helvínová Petra CZE051795 C Tygři Skalice
673. Vernerová Milena CZE040334 1 1 1 30
Koháková Ivana CZE027892 B Praha 7
673. Štěpánková Veronika CZE003531 B ŠK Běleč nad Orlicí A 1 1 1 30
Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O.
673. Kalašová Jana CZE000183 Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 1 1 30
Bruderová Magda CZE049705 Hrádek nad Nisou
673. Motyčáková Jana CZE045285 Černovice 1 1 1 30
Zhorná Ivana CZE050584 Černovice
673. Schvandtnerová Michaela CZE052696 1 1 1 30
Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
673. Prosikova Jaqueline CZE057326 1 1 1 30
Dvořáková Kristýna CZE049386
673. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
673. Kněžíková Silva CZE054722 Frýdek-Místek 1 1 1 30
Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava
673. Kľocová Kateřina CZE023695 Sanches Team Č.Krumlov 1 1 1 30
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
673. Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Boráková Monika CZE045555 Kozlovice
673. Medková Markéta CZE026850 B Black Diamonds Praha 1 1 1 30
Tichá Dominika CZE055922
673. Kolisková Eva CZE019102 Proseč 1 1 1 30
Michalíčková Michaela CZE049838 Luže
673. Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice 1 1 1 30
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
673. Vašíčková Miroslava CZE057420 1 1 1 30
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
673. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 30
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
673. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
673. Jandová Michaela CZE053366 Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Koyšová Klára CZE041289 B Magic team Praha
673. Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha 1 1 1 30
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
673. Kastlová Květa CZE003196 D Ložisková mafie Pšov 1 1 1 30
Hantlová Kateřina CZE046059 D Ložisková mafie Pšov
673. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771
673. Šedivá Jana CZE047814 1 1 1 30
Vančurová Michaela CZE046214 C Amatéři Písnice
673. Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Tomková Martina CZE042745 A U Huberta Hradec Králové
673. Gürtler Jana CZE000110 C Vokuswedle Praha 1 1 1 30
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
673. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
673. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 30
Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV
673. Zástěrová Jana CZE055342 Greenhorn's Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771
673. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 30
Machová Markéta CZE049886 Pink Diamond Praha
673. Kedlová Iva CZE056189 1 1 1 30
Havírová Monika CZE053877
673. Filipová Hana CZE045717 C DC Homolka Úvaly 1 1 1 30
Vydřihostová Romana CZE003528
673. Hoďáková Štěpánka CZE009868 Liberec 1 1 1 30
Bulířová Jana CZE056456 Liberec
673. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 1 1 30
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
673. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 1 1 1 30
Jirků Elen CZE044613 B DC Prima Česká Skalice
673. Rašková Ivana CZE054020 Třebíč 1 1 1 30
Šebová Ivana CZE006924 Třebíč
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.11.2017 18:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.11.2017 18:13:03