Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (651-700/763)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
611. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 50
Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha
611. Michálková Michaela CZE052185 C Praha 1 1 1 50
Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
611. Jirsová Kateřina CZE059482 1 1 1 50
Michalková Irena CZE059090
611. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 1 1 1 50
Gabrielová Jaroslava CZE040667 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov
611. Kočí Jana CZE055213 B Sportdarts Ostrava 1 1 1 50
Štěrbová Šárka CZE024930 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov
611. Ďurišová Jiřina CZE055699 Liberec 1 1 1 50
Šikolová Šárka CZE055144 B Lucky Panthers Liberec
611. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 50
Kačerová Jana CZE000909 ŠK AJETO Praha
611. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 50
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
611. Vančurová Michaela CZE046214 B Amatéři Písnice 1 1 1 50
Vendišová Ivana CZE026390 C Proti proudu Praha
611. Moravcová Jana CZE048433 C Družba DOMINO Ostrov 1 1 1 50
Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov
611. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 1 1 1 50
Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice
611. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 50
Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
611. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 50
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
611. Blažková Eva CZE050457 B Tornádo Chomutov 1 1 1 50
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
611. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 50
Slabá Simona CZE019240 C Radnice team Stříbrná Skalice
611. Koyšová Klára CZE041289 B Magic team Praha 1 1 1 50
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
611. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 1 1 1 50
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
611. Pospíšilová Věra CZE057549 1 1 1 50
Andrlová Karolína CZE057548
611. Kedlová Iva CZE056189 1 1 1 50
Zdvíhalová Michaela CZE023043
611. Machová Markéta CZE049886 1 1 1 50
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
611. Gabrielová Jaroslava CZE040667 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 1 1 1 50
Vavřínová Lenka CZE050667 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
611. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 50
Klatovská Zuzana CZE012912
611. Haladová Markéta CZE057793 D DC Kecky Praha 1 1 1 50
Třasáková Lucie CZE032871 C DC Kecky Praha
611. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 50
Šimková Magdaléna CZE057199
611. Kneslová Monika CZE047943 C ŠK Šestajovice 1 1 1 50
Kručínská Martina CZE051212
611. Štoudková Petra CZE048693 C Tučňáci Koclířov 1 1 1 50
Mičková Adéla CZE056486 C Tučňáci Koclířov
611. Tomiová JItka CZE054372 C Jičín 1 1 1 50
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
611. Kačerová Jana CZE000909 ŠK AJETO Praha 1 1 1 50
Codlová Helena CZE000211 B Bílá Hora Praha
611. Michalková Irena CZE059090 1 1 1 50
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D Bláznivá trefa Český Brod
611. Dvořáková Kristýna CZE049386 1 1 1 50
Vančurová Michaela CZE046214 B Amatéři Písnice
611. Zabloudilová Lenka CZE050351 Újezd u Uničova 1 1 1 50
Plchová Olga CZE007026 B Buldoci Moravská Třebová
611. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 1 1 50
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
611. Krejčí Kateřina CZE057348 D DC Louže Praha 1 1 1 50
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
611. Kadlčíková Michaela CZE048124 C Svémyslice 1 1 1 50
Henkenová Monika CZE053836
611. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 50
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
611. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 1 50
Nagelová Denisa CZE050389 Stařič
611. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 50
Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
611. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 50
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
689. Kolisková Eva CZE019102 Proseč 1 1 1 30
Michalíčková Michaela CZE049838 Luže
689. Hoďáková Štěpánka CZE009868 Liberec 1 1 1 30
Bulířová Jana CZE056456 Liberec
689. Kánská Alice CZE054435 B Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Tomková Martina CZE042745 B U Huberta Hradec Králové
689. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 30
Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov
689. Kněžíková Silva CZE054722 C Frýdek-Místek 1 1 1 30
Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín
689. Táborská Nikola CZE053516 D Červený Kostelec 1 1 1 30
Nosková Tereza CZE047061 Hajnice
689. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
689. Šimíková Pavla CZE010268 A Korunky Kolín 1 1 1 30
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
689. Kuncová Radka CZE052032 D Penzion Na Konci Dobranov 1 1 1 30
Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor
689. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
689. Masnicová Danuše CZE052798 1 1 1 30
Masnicová Jiřina CZE052797
689. Zástěrová Jana CZE055342 C Greenhorn's Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 07:35

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 07:35:27