Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (651-693/693)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 693 | Turnajů: 389

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
620. Motyčáková Jana CZE045285 Černovice 1 1 1 30
Zhorná Ivana CZE050584 Černovice
620. Ulíková Irena CZE034124 D Marťánci Hradec Králové 1 1 1 30
Hanušová Alena CZE057719 Měník
620. Medková Markéta CZE026850 B Black Diamonds Praha 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
620. Bahníková Erika CZE049673 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 1 1 1 30
Šmídová Radmila CZE042505 B Rampušák TEAM Dobruška
620. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 30
Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV
620. Kopecká Věra CZE055713 1 1 1 30
Satýnková Michaela CZE054119
620. Šedivá Kopta CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí B 1 1 1 30
Lhotáková Lucie CZE048840 D Mašinky Hradec Králové
620. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 1 30
Šévlová Lucie CZE042294 C Zifčák Úpice
620. Hoďáková Štěpánka CZE009868 Liberec 1 1 1 30
Bulířová Jana CZE056456 Liberec
620. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 1 1 1 30
Helvínová Petra CZE051795 C Tygři Skalice
620. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
620. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
620. Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Tomková Martina CZE042745 A U Huberta Hradec Králové
620. Kľocová Kateřina CZE023695 Sanches Team Č.Krumlov 1 1 1 30
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
620. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 1 30
Poláková Dominika CZE053213 C Munroof Brušperk
620. Filipová Hana CZE045717 C DC Homolka Úvaly 1 1 1 30
Vydřihostová Romana CZE003528
620. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
620. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Nikola Kraslice 1 1 1 30
Kolesová Anet CZE047818 D Nikola Kraslice
620. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 1 1 30
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
620. Prosikova Jaqueline CZE057326 1 1 1 30
Dvořáková Kristýna CZE049386
620. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 1 1 30
Beránková Michaela CZE048966 D Mašinky Hradec Králové
620. Stuchlíková Nikola CZE050744 B Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Díková Lenka CZE001567 B ŠC Iris Havířov
620. Dokládalová Milena CZE032076 C Capa team U Jedličky Čechovice 1 1 1 30
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
620. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 1 1 30
Fafláková Zdeňka CZE041613 A Mniši s.r.o. Zabrušany
620. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Matušíková Jana CZE047989 C Kobra Bar Praha
620. Kočí Jana CZE055213 Sportdarts Ostrava 1 1 1 30
Vávrová Jana CZE052734 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek
620. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 1 1 1 30
Čechová Radka CZE042396 Broumov
620. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 1 30
Borovcová Michaela CZE007771
620. Hospodářská Kristýna CZE043011 Jen tak Libín 1 1 1 30
Hospodářská Jana CZE042277 A Jen tak Libín
620. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 1 1 1 30
Jirků Elen CZE044613 B DC Prima Česká Skalice
620. Schvandtnerová Michaela CZE052696 1 1 1 30
Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
620. Medková Markéta CZE026850 B Black Diamonds Praha 1 1 1 30
Tichá Dominika CZE055922
620. Benešová Annemarie CZE051498 C Lumírkovci Úpice 1 1 1 30
Kučerová Iva CZE047938 C Lumírkovci Úpice
620. Semeráková Kateřina CZE051961 SKKS Cukrárna Náchod 1 1 1 30
Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice
620. Hinková Andrea CZE034613 C DC Infarkt Praha 1 1 1 30
Menoušková Lenka CZE000910 C Praha 8
620. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 1 1 1 30
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
620. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 1 1 1 30
Samlerová Michaela CZE048405 B Střelci ze zátiší
620. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 30
Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov
620. Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Boráková Monika CZE045555 Kozlovice
620. Kastnerová Eva CZE031728 B Rytířovy vrány Praha 1 1 1 30
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
620. Štěpánková Veronika CZE003531 B ŠK Běleč nad Orlicí A 1 1 1 30
Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O.
620. Koliandrová Aneta CZE056929 Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
620. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 30
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 07:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 08:02:39