Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4788)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice muži | Dvojic: 4788 | Turnajů: 1125

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 2 4 7 10 15 250
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
2. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři 1 3 4 2 10 15 13 170
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
3. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 3 4 3 11 11 12 740
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
4. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 3 4 4 12 13 11 870
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
5. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov 1 3 2 6 6 11 450
Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
6. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 3 4 8 8 11 250
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
7. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 2 4 7 9 11 150
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
8. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 4 12 25 10 730
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 3 4 2 9 9 10 440
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
10. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 4 4 12 29 10 070
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
10. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 1 2 3 1 7 7 10 070
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
12. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 3 4 3 11 11 9 860
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
13. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl 3 3 6 7 9 650
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
14. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 2 4 7 7 9 550
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
15. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 8 9 9 350
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
16. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice 3 3 1 7 7 9 340
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
17. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 1 3 4 3 11 11 9 080
Šmrha Jan 1969 CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
18. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 1 2 4 7 9 9 050
Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice
19. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 2 1 4 4 8 600
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
20. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 1 2 4 7 7 8 550
Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
21. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 1 3 4 4 12 17 8 250
Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
22. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N. 1 2 3 4 10 10 8 220
Voznica Vlastimil CZE003784 A Pumáci Jablonec n/N.
23. Pokorný David CZE044298 A DC Bunda Starý Klíčov 3 4 1 8 8 7 810
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
24. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 4 4 11 11 7 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
25. Šťastný Jan CZE045954 A GARÁŽNÍCI CHEB 1 2 4 7 7 7 250
Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
26. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 3 4 4 11 14 7 040
Veselý Roman 1972 CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
27. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 1 2 2 2 7 7 6 930
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
28. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 1 2 4 4 6 850
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
29. Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk 1 1 1 3 6 6 6 730
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
30. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 1 1 4 3 9 9 6 680
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
31. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 3 3 6 7 6 650
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
32. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 1 4 3 8 8 6 590
Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
33. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 2 2 1 6 6 6 580
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
34. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N. 1 4 4 9 11 6 530
Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
35. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 2 4 4 10 15 6 180
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
36. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 1 1 2 2 6 150
Kohut Vlastimil CZE016987 B Trosky Litomyšl
37. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov 1 2 1 4 4 5 800
Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
37. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 5 800
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
39. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 1 4 4 9 40 5 670
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
40. Trnka Jiří 1980 CZE000700 A Dobří bobři Olomouc 1 1 2 4 4 5 550
Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc
41. Flégl Jan CZE035176 D ŠK Sušice 3 4 7 7 5 500
Kopa Pavel CZE053837 D ŠK Sušice
42. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 3 4 9 28 5 470
Procházka Jaroslav 1965 CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
43. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 1 1 2 4 4 5 450
Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň
43. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín 1 3 2 6 8 5 450
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
45. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 1 3 2 6 6 5 440
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
46. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 2 2 4 4 5 400
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
47. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 2 3 5 5 5 150
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
48. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 4 2 7 7 5 020
Šír Vlastimil CZE044554 A DEXTEROUS Krásný Les
49. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 1 2 1 4 4 5 000
Větrovský Stanislav CZE000440 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
50. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 2 3 4 9 9 4 970
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 21:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 21:41:52