Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/83)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové RGP dv. mužů, žen a mixů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 83 | Turnajů: 126

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 15 15 15 15
2. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 14 14 14 14
3. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 13 13 13 13
4. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 12 12 12 12
4. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 12 12 12 12
6. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 10 10 10 10
7. Navrátil Miloslav CZE000103 Sepekov 9 9 9 9
8. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 8 8 8 8
8. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko 8 8 8 8
10. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 7 7 7 7
10. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 7 7 7 7
10. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 7 7 7 7
13. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně 6 6 6 6
14. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 5 5 5 5
14. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 5 5 5 5
16. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 4 4 4
16. Nagyová Katarína SVK019700 A Povážská Bystrica 4 4 4 4
16. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 4 4 4 4
16. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 4 4 4 4
16. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 4 4 4 4
16. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 4 4 4 4
22. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 3
22. Kapucián Martin CZE000048 Týniště nad Orlicí 3 3 3 3
22. Miklas David CZE000032 A Dřeváci z AGI Strakonice 3 3 3 3
22. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 3 3 3 3
22. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim 3 3 3 3
22. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 3 3 3 3
28. Navrátil Tomáš CZE000379 A Darts La Putica Prostějov 2 2 2 2
28. Kvasničková Petra CZE007999 Beluša 2 2 2 2
28. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 2 2 2 2
28. Touš Petr CZE000061 Čimelice 2 2 2 2
28. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 2
28. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 2 2 2 2
28. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 2 2 2 2
28. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 2 2 2
28. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 2 2 2 2
28. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
28. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 2 2 2 2
28. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři 2 2 2 2
28. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 2 2 2 2
28. Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou 2 2 2 2
28. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 2
28. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 2 2 2 2
44. Martin Peter CZE000153 Zvolen 1 1 1 1
44. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1
44. Jeníček Jiří CZE000090 Roztoky u Prahy 1 1 1 1
44. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 1
44. Pastrňák Michal CZE000324 A Havířov 1 1 1 1
44. Svoboda Dušan CZE006260 Strakonice 1 1 1 1
44. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.8.2018 23:58

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.8.2018 23:58:53