Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/628)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 628 | Turnajů: 1877

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 37 37 37 37
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 31 31 31 31
2. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 31 31 31 31
4. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 30 30 30 30
5. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 25 25 25 25
5. Fukalová Marcela CZE000460 A BF Mia V. Ostrava 25 25 25 25
7. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 24 24 24 24
8. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 23 23 23 23
9. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 22 22 22 22
10. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 20 20 20 20
11. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 17 17 17 17
11. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 17 17 17 17
13. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 16 16 16 16
13. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 16 16 16 16
13. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 16 16 16 16
16. Bruská Iveta CZE002191 A DEXTEROUS Krásný Les 15 15 15 15
16. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 15 15 15 15
16. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 15 15 15 15
19. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 14 14 14 14
19. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 14 14 14 14
21. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim 13 13 13 13
22. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 12 12 12 12
22. Nykodemová Petra CZE029355 A Akademie DC Praha 12 12 12 12
24. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 11 11 11 11
24. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 11 11 11 11
24. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 11 11 11 11
27. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 10 10 10 10
27. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 10 10 10 10
27. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 10 10 10 10
27. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 10 10 10 10
27. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 10 10 10 10
27. Pohanková Lenka CZE019019 Sport Darts 22 10 10 10 10
27. Šauerová Pavla CZE000506 A Torzo Bílina 10 10 10 10
27. Konopásková Petra CZE007989 Školáci Tipáč Písek 10 10 10 10
27. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 10 10 10 10
27. Trojáček Jaroslav CZE000256 B Dřeváci z AGI Strakonice 10 10 10 10
27. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 10 10 10 10
38. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 9 9 9 9
38. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 9 9 9 9
38. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most 9 9 9 9
38. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 9 9 9 9
38. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 9 9 9 9
38. Turinský Petr CZE000050 C Chazep a.s. Č. Budějovice 9 9 9 9
38. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 9 9 9 9
38. Kvasničková Petra CZE007999 A Beluša 9 9 9 9
38. Pavlík Radim CZE000419 A DC Profin Orlová 9 9 9 9
47. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 8 8 8 8
47. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 8 8 8 8
47. Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě 8 8 8 8
47. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 8 8 8 8
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 10:07

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 10:07:21