Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4720)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4720 | Turnajů: 1098

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
45. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 5 800
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
175. Krajkovič Martin SVK Humenné 1 1 1 2 100
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
2375. Iorio Giuseppe SUI220611 A Formanský Dravci Jihlava 1 1 1 130
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
135. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary 2 2 2 2 600
Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
88. Bamburowicz Krzysztof POL Polsko 2 2 4 5 3 500
Ciszewski Robert CZE033940 A TJ Baník Žacléř
2605. Rokos Stanislav CZE060564 1 1 1 110
Ventura Jiří CZE006564 B Amatéři Písnice
3743. Tomek Daniel CZE059879 Velké Svatoňovice 1 1 1 50
Dub Lukáš CZE056304 Velké Svatoňovice
609. Chudárek Marcel CZE059524 B Twister Kroměříž 1 1 1 750
Hrbáček Michal 1978 CZE057193 B Twister Kroměříž
3258. Hauer Václav CZE059520 Liberec 1 1 1 70
Chlup Vladimír CZE059519 Liberec
3743. Sunek Tomáš CZE059487 Hajnice 1 1 1 50
Kajzr Roman CZE059488 Hajnice
4256. Šopík Jan CZE059477 1 1 1 30
Batista Libor CZE059204
3258. Němec Daniel CZE059476 1 1 1 70
Pokorný Daniel CZE049344
3743. Vaníček Jakub CZE059370 Chlumec nad Cidlinou 1 1 1 50
Synek Pavel CZE011402
1642. Kumsta Jan CZE059363 Liberec 1 1 1 250
Vrbík Martin CZE055693 B Střelci ze zátiší
1642. Oškrobaný Martin CZE059362 Chomutov 1 1 1 250
Glacner Tomáš CZE047469 B Predators Chomutov
1642. Belza Zdeněk CZE059361 Litoměřice 1 1 1 250
Brabenec Pavel CZE057710 Litoměřice
1642. Vaněček Jiří CZE059359 DRAGON Darts Jihlava 1 1 1 250
Nikodým Jan CZE059228 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
1642. Vystrčil Petr CZE059358 1 1 1 250
Janoušek Marek CZE055459 A Formanský Dravci Jihlava
1642. Fichtner Antonín CZE059357 Jihlava 1 1 1 250
Fichtner Lukáš CZE059356 Jihlava
3258. Michalec Pavel CZE059343 1 1 1 70
Netopil Luděk CZE059342
3743. Netopil Luděk CZE059342 1 1 1 50
Heřmánek Jiří CZE034202 B Gladiátors Lošany
2914. Pružina Karel CZE059315 1 1 1 90
Beňo Stanislav CZE059312
4256. Matoušek Jakub CZE059314 1 1 1 30
Dvořák Aleš CZE057422
2005. Nedbal Jaroslav CZE059313 3 3 3 190
Šimonek Lukáš CZE050271
1255. Pohlídal Daniel CZE059305 Kožušany-Tážaly 1 1 1 350
Brousil Petr CZE049077 C Šenkéři Blatec
3258. Avelino Nelson CZE059291 Praha 10 1 1 1 70
Unger Lukáš CZE059100
3258. Avelino Nelson CZE059291 Praha 10 1 1 1 70
Borecký Petr 1976 CZE057012 D Baba Jaga Praha
3743. Avelino Nelson CZE059291 Praha 10 1 1 1 50
Šlehofr David CZE056664 D Rychlý hroty Praha
2914. Avelino Nelson CZE059291 Praha 10 1 1 1 90
Klumpar František CZE027619 B DC Falcon Praha
1592. Avelino Nelson CZE059291 Praha 10 2 2 2 280
Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim
2914. Avelino Nelson CZE059291 Praha 10 1 1 1 90
Ventura Jiří CZE006564 B Amatéři Písnice
3258. Avelino Nelson CZE059291 Praha 10 1 1 1 70
Ksandr Václav CZE001344 A Rychlý hroty Praha
2914. Procházka Antonín CZE059288 1 1 1 90
Tiosavljevič Radomil CZE043057 B Sport club 1930 Praha
3743. Linek Jakub CZE059271 1 1 1 50
Možný Michal CZE050357 Horní Rozptyly Praha
3726. Rambousek Václav CZE059266 Chlumec nad Cidlinou 2 2 2 60
Vavřínek František CZE059265 Chlumec nad Cidlinou
4256. Sroka Petr CZE059258 1 1 1 30
Dvořák Daniel CZE059177
4256. Sroka Petr CZE059258 1 1 1 30
Popov Tomáš CZE054499
1255. Hořovský Michal CZE059229 D Liga Vyjímečných Svitavy 1 1 1 350
Červený Martin CZE043662 C Amatéři Svitavy
3258. Rezler Jan CZE059205 B Šipkový klub Ludvíkov 1 1 1 70
Diškant Petr CZE037734 B Šipkový klub Ludvíkov
2152. Batista Libor CZE059204 2 2 2 160
Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha
2605. Matějka Ondřej CZE059181 1 1 1 110
Horák Tomáš CZE057347 DC Infarkt Praha
1239. Dvořák Daniel CZE059177 4 4 5 360
Mlčoch Martin CZE059220
2874. Dvořák Daniel CZE059177 2 2 2 100
Nykodým Martin CZE059176
3743. Nykodým Martin CZE059176 1 1 1 50
Mlčoch Martin CZE059220
1916. Hasil Milan CZE059172 C Ostré hroty Svémyslice 3 3 3 230
Zikmund Petr CZE003431 B Ostré hroty Svémyslice
4256. Hamšík Robert CZE059170 Krč 1 1 1 30
Uhlíř Richard CZE058976 Krč
3258. Hamšík Robert CZE059170 Krč 1 1 1 70
Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
3258. Dobeš Jakub CZE059156 D Nikola Kraslice 1 1 1 70
Dobeš Martin CZE012033 B Nikola Kraslice
805. Rafael Martin CZE059128 D Rychlá Rota Hradec Králové 1 1 1 550
Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové
2331. Lipavský Martin CZE059124 D U Huberta Hradec Králové 2 2 2 140
Bednář David CZE056617 D U Huberta Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.7.2018 13:41

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.7.2018 13:41:29