Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4210)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4210 | Turnajů: 988

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
2871. Maurrio 1 1 1 70
Kačer Jiří 1980 CZE000447 C Bažina 4077 Praha
2266. Buka Krzysztof 1 1 1 110
Ciszewski Robert CZE033940 TJ Baník Žacléř
3778. Jaworski Piotr 1 1 1 30
Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
363. Klopan Miroslav Vinične 1 1 1 900
Klopan Rudolf Pezinok
158. Vnuk Rastislav Bratislava 1 1 1 1 700
Pivarč Luboš CZE000075 Bratislava
1786. Sejkora Radek Humburky 1 1 1 170
Kružík Jan CZE049101 D DC No Score Kosice
450. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 850
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
34. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 2 2 2 5 000
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
1721. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 190
Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina
68. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 3 300
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
299. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 1 050
Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři
2057. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 130
Havelka Pavel CZE000551 A DC Jičín
866. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 3 3 3 470
Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři
363. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov 1 1 1 900
Slovák Čestmír CZE011332 A ŠK Horažďovice
1075. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov 1 1 1 350
Varga Bedřich CZE053338 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
1425. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov 1 1 1 250
Auervek Lukáš CZE056878 ŠK Chodov
670. Jiroušek Stanislav CZE000015 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 1 1 1 550
Větrovský Stanislav CZE000440 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
662. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 4 4 4 560
Kačer Jiří 1980 CZE000447 C Bažina 4077 Praha
114. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 2 4 6 20 2 180
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
2556. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 90
Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice
1887. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 150
Kumhera Pavel CZE003660 B SK Delta Praha
634. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 2 2 600
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
1038. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 4 4 4 380
Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha
2266. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 110
Kršňák Roman CZE022671 B Skvrňov
2556. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 90
Balog Petr CZE045250
450. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice 1 1 1 850
Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
670. Fibrich Viktor CZE000028 B DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 550
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
97. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 2 500
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
174. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 2 3 3 1 640
Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů
1887. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 150
Němec Lubomír CZE006211 D DC Racing Neratovice
190. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 2 2 1 490
Rokos Petr CZE013631 B Maniac Darts Kostelec n/Labem
1721. Kabaja Jiří CZE000035 A DC Predators Opava 1 1 1 190
Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
450. Kabaja Jiří CZE000035 A DC Predators Opava 1 1 1 850
Čadecký Tomáš CZE016787 A DC Predators Opava
8. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 3 4 2 9 9 8 460
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
1786. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 1 1 170
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
2266. Plachý Miloslav CZE000058 B Šipkaři Střeň 1 1 1 110
Moťka Jakub CZE050788 C Buldok Unčovice
1075. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice 1 1 1 350
Tretera Ivo CZE000517 A DC HORNETS Adamov
299. Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov 1 1 1 1 050
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
6. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 4 6 7 8 700
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
498. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 2 3 3 750
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
76. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov 2 1 3 3 2 950
Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
42. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 3 4 7 7 4 500
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
1750. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 2 2 2 180
Žáček Jan 1986 CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha
2266. Horáček Josef 1959 CZE000113 A Štíři od Soudku Arnultovice 1 1 1 110
Novák Jiří CZE018649 B U Soudku Arnultovice
498. Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 750
Trnka Jiří 1980 CZE000700 A Dobří bobři Olomouc
773. Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 500
Silný Jaromír CZE022314 A Dobří bobři Olomouc
1887. Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 150
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
886. Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 450
Smrček Miroslav CZE051944 Gerlich Fulnek
886. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šipkaři Střeň 1 1 1 450
Polách Petr CZE000194 A DRaci Nová Hradečná
1075. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šipkaři Střeň 1 1 1 350
Lakomý Hynek CZE000845 A DRaci Nová Hradečná
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 11:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 11:41:11