Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4192)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4192 | Turnajů: 981

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
9. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim 3 4 4 11 23 8 280
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
12. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 4 4 11 25 7 320
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
13. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 4 4 11 11 7 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
16. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 3 4 4 11 14 7 040
Veselý Roman 1972 CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
22. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 3 4 4 11 15 6 300
Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
24. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 2 4 4 10 14 6 180
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
41. Pecánek Martin CZE044169 C ŠK U Sparťana Poděbrady 2 4 4 10 35 4 520
Pecánek Viktor CZE044168 C ŠK U Sparťana Poděbrady
5. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 3 4 2 9 9 9 100
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
7. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři 3 4 2 9 12 8 620
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
8. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 3 4 2 9 9 8 460
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
11. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 3 4 2 9 9 7 780
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
15. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 3 4 2 9 9 7 100
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
28. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 3 4 9 25 5 470
Procházka Jaroslav 1965 CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
35. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 2 3 4 9 9 4 970
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
10. Pokorný David CZE044298 A DC Bunda Starý Klíčov 3 4 1 8 8 7 810
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
54. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N. 4 4 8 8 3 900
Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
59. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 4 4 8 10 3 640
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
60. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 4 4 8 33 3 500
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
79. Rohoň Róbert CZE050107 C Racek Dragons Ostrava 1 3 4 8 10 2 770
Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
94. Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice 4 4 8 29 2 560
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
2. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 3 4 7 7 10 100
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
4. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice 3 3 1 7 7 9 340
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
27. Flégl Jan CZE035176 D ŠK Sušice 3 4 7 7 5 500
Kopa Pavel CZE053837 D ŠK Sušice
30. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N. 2 2 3 7 7 5 290
Voznica Vlastimil CZE003784 A Pumáci Jablonec n/N.
36. Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 4 1 7 8 4 910
Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
42. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 3 4 7 7 4 500
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
46. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 1 4 2 7 7 4 360
Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV
55. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 1 4 2 7 7 3 880
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
56. Pidima Petr CZE010151 A Darda Radim 1 3 3 7 7 3 760
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
80. Polák Michal 1993 CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 4 3 7 7 2 750
Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
85. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice 3 4 7 12 2 730
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
86. Strunz Otto CZE046182 B Torzo Bílina 1 4 2 7 7 2 720
Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina
105. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha 3 4 7 45 2 350
Slabý Erik CZE001309 A Zákeřňáci DC Praha
116. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 1 2 4 7 26 2 160
Šimek Milan CZE002404 A Korunky Kolín
117. Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava 3 4 7 7 2 150
Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk
121. Šabata Pavel CZE040300 C Pohodáři Praha 1 2 4 7 8 2 140
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
122. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 7 14 2 110
Wisniewski Tomáš CZE021152 A DC ŽÍLA CHODOV
157. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 1 2 4 7 7 1 720
Lev Karel CZE048588 B Tygři Skalice
184. Kubín Jan CZE051162 C DC Falcon Praha 3 4 7 8 1 530
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
187. Mičík Radek CZE027079 C AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 7 10 1 510
Gongor Miroslav CZE033108 C AC STAR-ARENA CHODOV
1. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 4 6 8 10 200
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
3. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl 3 3 6 7 9 650
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
6. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 4 6 7 8 700
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
14. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 2 3 1 6 6 7 220
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
17. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 4 6 6 7 000
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
19. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 3 3 6 6 6 750
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
20. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 2 4 6 7 6 700
Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice
21. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 3 3 6 7 6 650
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
23. Šťastný Jan CZE045954 A GARÁŽNÍCI CHEB 2 4 6 6 6 200
Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
26. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 3 3 6 7 5 750
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 02:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 02:05:37