Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4722)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4722 | Turnajů: 1100

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
4258. Strouhal Petr CZE056865 1 1 1 30
Koňárek Jaromír CZE056864
4258. Horák Martin CZE055034 1 1 1 30
John Dominik CZE052796 B Ostré hroty Svémyslice
4258. Klimáček Michal CZE042363 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
4258. Jedlička Jan CZE040511 Praha 9 1 1 1 30
Nerad Miroslav CZE040000 C ŠK Kyklop Praha
4258. Číča Tomáš CZE056846 Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Vostřel Libor CZE037598 Nebovidy
4258. Murín Milan CZE045639 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Marek Petr CZE020740 Praha 4
4258. Kužela Čestmír CZE057943 DC Ostrov Šebestěnice 1 1 1 30
Vašíček Radek CZE043067 Darts Boubín Kolín
4258. Soustružník Slávek 1956 CZE050326 1 1 1 30
Döme Robert CZE004545
4258. Hanzl Jiří CZE053090 D Bulls Velké Poříčí 1 1 1 30
Prouza Zdeněk CZE053088 D Bulls Velké Poříčí
4258. Machata Lukáš CZE010051 B Plechovky Pečky 1 1 1 30
Tucker Luke CZE045636 A Korunky Kolín
4258. Režný František CZE020421 Brno 1 1 1 30
Bíba Miroslav CZE009228 Praha 9
4258. Linek Adam CZE050142 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha
4258. Lambert Vojtěch CZE036158 Kraslice 1 1 1 30
Bandurič Petr CZE021927 Habartov
4258. Ogorek Miroslav CZE001220 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Piskáček Oto CZE019675 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
4258. Hejkal Zdeněk CZE056984 1 1 1 30
Číča Tomáš CZE056846 Darts Boubín Kolín
4258. Coufal Zbyněk CZE002974 Havlíčkův Brod 1 1 1 30
Paulíček Jan CZE025692 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod
4258. Hanzl Vojtěch CZE058067 1 1 1 30
Skrbek Jiří CZE057259
4258. Veselý Tomáš CZE057196 1 1 1 30
Los Jakub CZE057114
4258. Zoulek Jiří CZE033608 C No stress Praha 1 1 1 30
Novotný Jakub 1992 CZE045413 C No stress Praha
4258. Bednář David CZE056617 U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Suchý Jakub 1985 CZE034727 D Captains No.1 Hradec Králové
4258. Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
4258. Stibor Jaroslav CZE054317 C Rafani Vrchotovy Janovice 1 1 1 30
Satýnek Jiří CZE023233 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
4258. Dostál Jan CZE031626 B Šipkový klub Ludvíkov 1 1 1 30
Zamazal Radek CZE021911 C Šipkový klub Ludvíkov
4258. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 1 30
Balog Petr CZE045250
4258. Linha Michal CZE050908 1 1 1 30
Jansa Lukáš CZE050906 C
4258. Vráblík Filip CZE058080 1 1 1 30
Řezníček Miroslav CZE057522
4258. Faltus Marek CZE009283 B DC Šemík Neumětely 1 1 1 30
Koziel Tomáš CZE014834 B DC Šemík Neumětely
4258. Beran Miloš CZE056227 Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Šamánek Jakub CZE056225
4258. Mutka Petr CZE057023 1 1 1 30
Reil David CZE000020 A Prevíti Praha
4258. Klatka Pavel CZE057967 1 1 1 30
Paďour Lukáš CZE057966
4258. Pechar Michal CZE056406 1 1 1 30
Procházka Jakub CZE051761 Titans Praha
4258. Harant Milan CZE056440 1 1 1 30
Čeladník Miloslav CZE057040
4258. Dolíška Filip CZE054104 C Michelindart Havířov 1 1 1 30
Malich Milan CZE018063 C Biřici ze Šatlavy Havířov
4258. Kořínek Vladimír CZE029320 C Otupělé hroty Praha 1 1 1 30
Zdražil Tomáš CZE046830 ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
4258. Stanko Michal CZE030941 C ŠK Plzeňka Praha 1 1 1 30
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
4258. Škárka Tomáš CZE051036 C Gumídci Litoměřice 1 1 1 30
Šatra Petr CZE041806 B Profi Tytan Písty
4258. Zalabák Václav CZE017271 B Hrozen Ploskovice 1 1 1 30
Jedlička Martin CZE056768 Litoměřice
4258. Podsadlo Zdeněk CZE039636 D Rebelové Dolní Přím 1 1 1 30
Pázler Jiří CZE037009 D Rebelové Dolní Přím
4258. Borecký Petr 1976 CZE057012 Baba Jaga Praha 1 1 1 30
Stach Jakub CZE045640 C Horní Rozptyly Praha
4258. Fiedler Tomáš CZE057564 1 1 1 30
Šmíd Karel CZE019713 Brno
4258. Tobiška Michal CZE056490 Havana Lanškroun 1 1 1 30
Sychra Libor CZE054690 D Havana Lanškroun
4258. Lalič Jan CZE054052 Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Stach Jakub CZE045640 C Horní Rozptyly Praha
4258. Novák Josef CZE023873 B Sniper Nová Červená Voda 1 1 1 30
Frencl Martin CZE055424 B Sniper Nová Červená Voda
4258. Kula Pavel CZE002560 C Pacienti Sobín Praha 1 1 1 30
Královský Martin CZE055651
4258. Ouvín Miroslav CZE055614 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Suchý Jakub 1985 CZE034727 D Captains No.1 Hradec Králové
4258. Vaculík Ivan CZE000575 C SK Delta Praha 1 1 1 30
Semrád Miloš CZE050675
4258. Stejskal Marek CZE056665 Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Jareš Petr CZE056663 Rychlý hroty Praha
4258. Košík Radim CZE055895 DC Arrows Prachatice 1 1 1 30
Terč Michal CZE045551 A DC Arrows Prachatice
4258. Stach Jakub CZE045640 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Murín Milan CZE045639 C Horní Rozptyly Praha
4258. Chisa Cristian CZE041581 A STS Moskovice Praha 1 1 1 30
Domený Vlastimil CZE001718 STS Moskovice Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2017 12:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 13.12.2017 12:04:55