Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4722)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4722 | Turnajů: 1099

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
4258. Weisdorn Michal CZE026697 D DC Texas Cheb 1 1 1 30
Krbec Michal CZE055009 D DC Texas Cheb
4258. Píč Jakub CZE054576 C Bulls Velké Poříčí 1 1 1 30
Hanzl Jiří CZE053090 C Bulls Velké Poříčí
4258. Flégl Pavel CZE056219 1 1 1 30
Žoha Michal CZE055450
4258. Rážek Miroslav CZE011271 B Profi Tytan Písty 1 1 1 30
Mynařík Petr CZE035760 Roudnice nad Labem
4258. Janík Lukáš CZE055961 C ŠK Na Vršku Praha 1 1 1 30
Malý Josef CZE047156 C DC Mlýn Zadní Třebáň
4258. Bodlák Jan CZE058632 1 1 1 30
Demeter Robert CZE057039
4258. Beran Miloš CZE056227 D Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Formánek David CZE053730
4258. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Mareš Štěpán CZE054409
4258. Ondřejec Lukáš CZE026519 B A je to Chomutov 1 1 1 30
Čadek Zdeněk CZE033765 Most
4258. Pelnář Pavel CZE052852 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 30
Šíma Rudolf CZE036885 D DC ALEX SOKOLOV
4258. Tomenga Jaroslav CZE050464 C Řízci z Výškovice 1 1 1 30
Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
4258. Klofanda Miloslav CZE050668 Opatov 1 1 1 30
Pleskot František CZE049899 C ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
4258. Tobiška Michal CZE056490 D Havana Lanškroun 1 1 1 30
Sychra Libor CZE054690 D Havana Lanškroun
4258. Lipavský Martin CZE059124 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Hrubý Jakub CZE038859 D Emírovci Pohřebačka
4258. Balog Petr CZE045250 1 1 1 30
Štecha Oldřich CZE002151 B Akademie DC Praha
4258. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Šohaj František CZE021042 Dolní Břežany
4258. Strouhal Petr CZE056865 1 1 1 30
Koňárek Jaromír CZE056864
4258. Hamšík Robert CZE059170 Krč 1 1 1 30
Uhlíř Richard CZE058976 Krč
4258. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 1 1 1 30
Pokluda David CZE048550 B Tygři Skalice
4258. Fiala Jan 1978 CZE058821 1 1 1 30
Ksandr Václav CZE001344 A Rychlý hroty Praha
4258. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 1 1 1 30
Gregovský Tomáš CZE010613 C Horní Rozptyly Praha
4258. Petr Martin 1976 CZE057759 D Andělé z Prorocka Hradec Králové 1 1 1 30
Jiříček Ladislav CZE045982 D U Huberta Hradec Králové
4258. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 1 1 1 30
Švec Pavel CZE055989 D Sport Bar Slovan Šternberk
4258. Černošek Ondřej CZE042550 B Camel Přerov 1 1 1 30
Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov
4258. Novák Vladimír CZE036995 A Amatéři Písnice 1 1 1 30
Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha
4258. Hanzl Vojtěch CZE058067 1 1 1 30
Skrbek Jiří CZE057259
4258. Klatka Pavel CZE057967 1 1 1 30
Paďour Lukáš CZE057966
4258. Svačina Daniel CZE051757 B Supi Dolní Benešov 1 1 1 30
Stankov Nikolov CZE024291 B Munroof Brušperk
4258. Szitai František CZE001191 B Ďáblíci Lom 1 1 1 30
Mašát Jiří CZE052007 B Ďáblíci Lom
4258. Voves Roman CZE033031 A DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 30
Kaňa Jan CZE031438 A DC ALEX SOKOLOV
4258. Veselý Tomáš CZE057196 1 1 1 30
Los Jakub CZE057114
4258. Petrovický Zdeněk CZE053001 Nový Bydžov 1 1 1 30
Vavřínek František CZE059265 Chlumec nad Cidlinou
4258. Materna Michal CZE056624 1 1 1 30
Hošek Ondřej CZE056621
4258. Přibyl Pavel 1979 CZE049383 D DC Smrkáči Břežany 1 1 1 30
Brázda Tomáš CZE046416 C DC Smrkáči Břežany
4258. Borecký Petr 1976 CZE057012 D Baba Jaga Praha 1 1 1 30
Grohs Jiří CZE032356
4258. Šindelář Pavel CZE048770 B Fedor Sokolov 1 1 1 30
Straka Jakub CZE047709 B Fedor Sokolov
4258. Štecha Oldřich CZE002151 B Akademie DC Praha 1 1 1 30
Bulan Josef CZE006448 Čerčany
4258. Rot Michal CZE058097 A Liga Vyjímečných Svitavy 1 1 1 30
Šťastný Antonín CZE057803 C ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
4258. Luzum Jiří CZE051173 C Žíznivý důchodci Praha 1 1 1 30
Volf David CZE021934 C Žíznivý důchodci Praha
4258. Musil Petr CZE057276 1 1 1 30
Valenta Daniel CZE057275
4258. Charous Milan CZE016511 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Rydrych Derek CZE055985 D U Huberta Hradec Králové
4258. Mokroš Michal CZE039517 B D.C. Václavovice 1 1 1 30
Weissmann Martin CZE026064 B D.C. Václavovice
4258. Kratochvíl Zdeněk CZE050121 1 1 1 30
Fiedler Tomáš CZE057564
4258. Matoušek Lukáš CZE050362 1 1 1 30
Volf Přemysl CZE044776
4258. Werner František 1958 CZE005634 C Nikola Kraslice 1 1 1 30
Přibyl Tomáš CZE036058 Nikola Kraslice
4258. Pekárek Marián CZE057280 D Havana Lanškroun 1 1 1 30
Rossler Pavel CZE053991 C Havana Lanškroun
4258. Andreev Viktor CZE052554 C Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 1 1 30
Horňák Marek CZE051577 D DC Humbuck Kostelec nad Labem
4258. Matoušek Jan CZE054452 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 1 1 30
Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové
4258. Horváth Ladislav CZE009885 B DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 30
Křehký Rudolf CZE024505 A DC ŽÍLA CHODOV
4258. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Vaculík Ivan CZE000575 C SK Delta Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.2.2018 23:47

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.2.2018 23:47:35