Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4724)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4724 | Turnajů: 1100

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1258. Žižka Radek CZE043566 Sokol Formani Liběchov 1 1 1 350
Váňa František CZE047401 Velký Borek
1258. Žižka Ondřej CZE040911 B Renegades Olomouc 1 1 1 350
Turoň Jaroslav CZE019267 B Kohouti Těšetice
1645. Žižka Radek CZE043566 Sokol Formani Liběchov 1 1 1 250
Květ Martin CZE017572 Sokol Formani Liběchov
1258. Živný Radek CZE000627 D DC Rozvědčíci Dobřany 1 1 1 350
Žáček Ladislav CZE006263 D ŠK Rudolf Jelínek
3749. Žiška Bedřich CZE014758 D Neratovice 1 1 1 50
Baránek Jaroslav CZE053414 D DC Racing Neratovice
395. Žilka Jan CZE035517 B DC Easy Game 1 2 3 3 1 100
Opletal Ivoš CZE005988 Excalibur Darts
2042. Žilinský Jakub CZE054154 4 4 4 180
Matějček Jakub CZE048777 C ZB Karakal Ročov
3263. Žilinský Jakub CZE054154 1 1 1 70
Gaper Tomáš CZE053319
4260. Žilinský Jakub CZE054154 1 1 1 30
Dlabola Filip CZE056095
1645. Žíla Martin CZE001986 C Animals Ostrava 1 1 1 250
Kolář Tomáš CZE002536 C Animals Ostrava
3263. Žiga Štefan CZE057010 DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 70
Anténe Roman CZE034877 D DC ALEX SOKOLOV
4260. Ženata Luboš CZE055582 D Rumíci Krhov 1 1 1 30
Provázek Stanislav CZE035197 Rychlý hroty Praha
1972. Ženata Luboš CZE055582 D Rumíci Krhov 4 4 4 200
Krejčí Jan 1977 CZE000797 A Rychlý hroty Praha
2609. Ženata Luboš CZE055582 D Rumíci Krhov 1 1 1 110
Filandr Josef CZE007463 B DC Sázava
3263. Ženata Luboš CZE055582 D Rumíci Krhov 1 1 1 70
Bazika Tomáš CZE037493 A Mendosino Praha
2379. Žemba Karel CZE055485 Nikater Praha 1 1 1 130
Tomášek Zbyněk CZE057008 STS Moskovice Praha
2609. Žemba Karel CZE055485 Nikater Praha 1 1 1 110
Čáp Miloslav CZE002725 C Faraon Hlinsko
1213. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 1 1 2 2 380
Doležálek Jiří CZE024957 A TJ Dušejov 2000
429. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 1 3 4 4 1 020
Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice
2078. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 3 3 3 170
Rozdolský Marek CZE049326 B Dobřeňáci Dobřenice
807. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 1 1 1 550
Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
327. Žárský Radovan CZE027020 A Buď a nebo Huslenky 1 1 1 1 300
Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky
4260. Žák Marek CZE058100 Buldoci Moravská Třebová 1 1 1 30
Pěnčík Václav CZE049157 A Calibra Česká Třebová
1645. Žák Lukáš CZE038246 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 1 250
Matějovic Josef CZE020863 A ŠK Chodov
3749. Žák Marek CZE058100 Buldoci Moravská Třebová 1 1 1 50
Janisch Erik CZE023957 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
3263. Žák Marek CZE058100 Buldoci Moravská Třebová 1 1 1 70
Charalambidis Ivo CZE048723 ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
1258. Žajdlík Daniel CZE050892 C Vikingové Přerov 1 1 1 350
Weinert Petr CZE001979 B Camel Přerov
1645. Žajdlík Daniel CZE050892 C Vikingové Přerov 1 1 1 250
Jaroš Tomáš CZE039438 C Camel Přerov
3263. Žáček Jan 1986 CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 70
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
998. Žáček Jan 1986 CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 4 4 5 480
Svoboda Miroslav 1980 CZE001548 A BRILLIANT DARTS Praha
2919. Žáček Jan 1986 CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 90
Planeta Ferdinand CZE002375 C Frnďáci Žernovka
1032. Žáček Jan 1986 CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 3 3 3 450
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
2009. Žáček Jan 1986 CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 190
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
2919. Žáček Jan 1986 CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 90
Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha
3749. Žáček Jan 1986 CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 50
Hlušička David CZE005351 B Akademie DC Praha
3263. Žáček Jan 1986 CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 70
Boublík Jiří CZE002018 A Praha 7
371. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec 2 2 2 1 200
Tichý Josef CZE000380 A Šipkový spolek Žatec
1258. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec 1 1 1 350
Svět Jiří CZE029972 A DC Máchalové Kladno
2919. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec 1 1 1 90
Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
799. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec 1 1 2 2 560
Daňa Jan CZE000426 A Šipkový spolek Žatec
1258. Zvoníček Josef CZE050340 C Dudák České Budějovice 1 1 1 350
Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice
4260. Zvolánek Radim CZE045204 B Faraon Hlinsko 1 1 1 30
Bříza Tomáš 1994 CZE045339 C Faraon Hlinsko
2078. Zvelebil Václav CZE003797 A STS Moskovice Praha 1 1 1 170
Hübner David CZE020124 B Praha 4
74. Zvára Roman CZE020624 A Machine Šumperk 1 2 2 5 5 4 050
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
4260. Zůna Kamil CZE058401 1 1 1 30
Chroboczek Jan CZE056229
1032. Zukal Tomáš CZE039537 B Mistři netrénujou A 1 1 1 450
Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
216. Zukal Tomáš CZE039537 B Mistři netrénujou A 1 2 3 3 1 750
Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A
4260. Zourek David CZE052689 C DC Warriors Lidmaň 1 1 1 30
Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice
4260. Zoulek Jiří CZE033608 C No stress Praha 1 1 1 30
Novotný Jakub 1992 CZE045413 C No stress Praha
4260. Zoulek Jiří CZE033608 C No stress Praha 1 1 1 30
Kalenský Martin CZE008372 Worm Gang Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 05:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 05:04:49