Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4330)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4330 | Turnajů: 1011

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
85. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha 4 4 8 47 2 800
Slabý Erik CZE001309 A Zákeřňáci DC Praha
309. Linek Adam CZE050142 C Horní Rozptyly Praha 2 4 6 43 1 100
Pavlát Radek CZE045641 C Horní Rozptyly Praha
688. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 4 4 37 580
Procházka Lubomír CZE030947 B Sedmá rota Praha
191. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 2 4 6 36 1 560
Teichner David CZE004494 C No stress Praha
43. Pecánek Martin CZE044169 C ŠK U Sparťana Poděbrady 2 4 4 10 35 4 520
Pecánek Viktor CZE044168 C ŠK U Sparťana Poděbrady
61. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 4 4 8 35 3 700
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
796. Havel Jaroslav CZE043321 B Amatéři Písnice 4 4 35 520
Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
1376. Hrubý Tomáš CZE055451 4 4 33 340
Žoha Michal CZE055450
102. Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice 4 4 8 30 2 560
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
189. Švec Ondřej CZE034442 B ŠK Panapr Praha 2 4 6 29 1 580
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
30. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 3 4 9 26 5 470
Procházka Jaroslav 1965 CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
125. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 1 2 4 7 26 2 160
Šimek Milan CZE002404 A Korunky Kolín
13. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 4 4 11 25 7 320
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
9. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim 3 4 4 11 23 8 280
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
657. Cach Tomáš CZE050926 B Kosako Konárovice 4 4 23 620
Oupický Jiří CZE043239 B Korunky Kolín
647. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 4 4 21 640
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
123. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 2 4 6 20 2 180
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
377. Nerad Lukáš CZE048096 C Magic team Praha 1 4 5 19 930
Jára Tomáš CZE041653 B Magic team Praha
657. Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 19 620
Klimáček Michal CZE042363 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
1114. Kopecký Jakub 1986 CZE055712 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 19 360
Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
1089. Brendl Rudolf CZE055603 D U Huberta Hradec Králové 4 4 18 380
Bursa Martin CZE039207 D U Huberta Hradec Králové
358. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 4 5 17 970
Spilka Martin CZE003843 A Magic team Praha
657. Čech Milan CZE046670 A Maniac Darts Kostelec n/Labem 4 4 17 620
Rokos Petr CZE013631 B Maniac Darts Kostelec n/Labem
813. Blechta Petr CZE026845 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 17 500
Blechta Karel CZE053883 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
23. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 3 4 4 11 16 6 300
Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
93. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 4 8 16 2 660
Wisniewski Tomáš CZE021152 A DC ŽÍLA CHODOV
1057. Šlehofr David CZE056664 Rychlý hroty Praha 4 4 16 440
Mertl Michal CZE056570 Rychlý hroty Praha
213. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 2 4 6 15 1 440
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
313. Podnecký Petr CZE051119 B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav 1 4 5 15 1 070
Anderle Vlastimil CZE008096 B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav
1068. Stejskal Ondřej CZE056371 4 4 15 420
Frei Pavel 1994 CZE053845 B Amatéři Písnice
18. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 3 4 4 11 14 7 040
Veselý Roman 1972 CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
26. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 2 4 4 10 14 6 180
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
584. Nedó David CZE049959 B Titans Praha 4 4 14 680
Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha
657. Smutný Jiří CZE038369 B Maniac Darts Kostelec n/Labem 4 4 14 620
Rokos Petr CZE013631 B Maniac Darts Kostelec n/Labem
895. Kraus Karel 1982 CZE056662 Rychlý hroty Praha 4 4 14 480
Holka Oliver CZE056569 Rychlý hroty Praha
1089. Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice 4 4 14 380
Křemen Jan CZE033388
5. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři 3 4 2 9 13 9 320
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
116. Tiosavljevič Radomil CZE043057 B Titans Praha 2 4 6 13 2 320
Hojsák Jan CZE029185 A Ostré hroty Svémyslice
1080. Vávra Antonín CZE050656 4 4 13 400
Hrabák Luboš CZE015040 A Darts Club Holoubkov
1448. Černý Ondřej CZE056199 Darts Boubín Kolín 4 4 13 280
Vašíček Radek CZE043067 Darts Boubín Kolín
1480. Čeladník Miloslav CZE057040 4 4 13 260
Demeter Robert CZE057039
90. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice 3 4 7 12 2 730
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
227. Markl Jan CZE053992 B Borci Česká Třebová 1 1 4 6 12 1 370
Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová
688. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 4 4 12 580
Jindra Tomáš CZE004175 B DC Fontána Praha
688. Štecha Oldřich CZE002151 B Akademie DC Praha 4 4 12 580
Příhoda Karel CZE034227 C No stress Praha
1068. Bartoš Stanislav CZE010419 B Dřevěnka Broumov 4 4 12 420
Stoner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov
14. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 4 4 11 11 7 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
84. Rohoň Róbert CZE050107 C Racek Dragons Ostrava 1 3 4 8 11 2 830
Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
358. Setikovský Roman CZE004621 B Zlatý Barbaři Praha 1 4 5 11 970
Křemen Jan CZE033388
465. Vlatkovszki Leoš CZE050267 C DC Louže Praha 1 4 5 11 890
Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 13:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 13:33:31