Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4720)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4720 | Turnajů: 1098

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
4256. Vaculík Ivan CZE000575 C SK Delta Praha 1 1 1 30
Semrád Miloš CZE050675
4256. Neplech Pavel CZE056634 Ostrava 1 1 1 30
Poloch Martin CZE056632 D Rubín Red Stones Ostrava
4256. Ouvín Miroslav CZE055614 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Suchý Jakub 1985 CZE034727 D Captains No.1 Hradec Králové
4256. Langmaier Petr CZE056776 D Pivnice Bunkr Praha 1 1 1 30
Kučera Vratislav CZE056746 D Pivnice Bunkr Praha
4256. Hanka Petr CZE039547 D Rebelové Dolní Přím 1 1 1 30
Pázler Jiří CZE037009 D Rebelové Dolní Přím
4256. Přibyl Pavel 1979 CZE049383 D DC Smrkáči Břežany 1 1 1 30
Brázda Tomáš CZE046416 C DC Smrkáči Břežany
4256. Taufer Miloš CZE057847 D Lidový dům Kbely 1 1 1 30
Poluk Alexandr CZE052142 B Spřátelená zvěř Praha
4256. Podsadlo Zdeněk CZE039636 D Rebelové Dolní Přím 1 1 1 30
Pázler Jiří CZE037009 D Rebelové Dolní Přím
4256. Klíma Petr CZE038488 B Dustin Most 1 1 1 30
Srnka Pavel CZE033519 B Arsenal Most
4256. Bednář David CZE056617 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Mecl Václav CZE052394 D U Huberta Hradec Králové
4256. Klindera Ladislav CZE033021 C Liberec 1 1 1 30
Semrád Miloš CZE050675
4256. Szitai František CZE001191 B Ďáblíci Lom 1 1 1 30
Mašát Jiří CZE052007 B Ďáblíci Lom
4256. John Dominik CZE052796 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Blechta Karel CZE053883 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
4256. Hrubčík Filip CZE053384 Luková 1 1 1 30
Hejl Karel CZE023953 Damníkov
4256. Čáp Miloslav CZE002725 Faraon Hlinsko 1 1 1 30
Imrišek Jan CZE054596 B Darts Club Holoubkov
4256. Jaroš Ondřej CZE057618 Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Dvořák Petr CZE057604
4256. Dubovič Lukáš CZE034671 B 1 1 1 30
Marval Petr CZE011036 Sedmá rota Praha
4256. Mutka Petr CZE057023 1 1 1 30
Reil David CZE000020 A Prevíti Praha
4256. Kučera Vratislav CZE056746 D Pivnice Bunkr Praha 1 1 1 30
Horák Jiří CZE015031 B Club Fanda Forever Praha
4256. Pekárek Marián CZE057280 D Havana Lanškroun 1 1 1 30
Rossler Pavel CZE053991 C Havana Lanškroun
4256. Schlögl Petr CZE040167 B Tornádo Chomutov 1 1 1 30
Černý Roman CZE000550 C Zálesáci Chomutov
4256. Chisa Cristian-Florin CZE041581 A STS Moskovice Praha 1 1 1 30
Domený Vlastimil CZE001718 B STS Moskovice Praha
4256. Smejkal Radomír CZE057936 1 1 1 30
Homolka Jan CZE057278
4256. Ondrušík Jaroslav 1997 CZE047555 B Syslíci Velká Kraš 1 1 1 30
Tirala Radim 1988 CZE038982 B Syslíci Velká Kraš
4256. Svačina Jan CZE055177 D 1 1 1 30
Premovič Martin CZE002382 B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav
4256. Stach Jakub CZE045640 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Sienko Michal CZE015744 C Horní Rozptyly Praha
4256. Iorio Rafaelo CZE031620 Jihlava 1 1 1 30
Vytiska Václav CZE031856 A Formanský Dravci Jihlava
4256. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Zoulek Jiří CZE033608 C No stress Praha
4256. Chalupa Jan CZE051209 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 30
Čech Milan CZE046670 A Maniac Darts Kostelec n/Labem
4256. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 1 1 30
Fiala Lubomír CZE019994 Podhorní Újezd
4256. Chalupa Jan CZE051209 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 30
Dohalský Martin CZE046497 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem
4256. Mezera Tomáš CZE018560 B Fčely Střítež 1 1 1 30
Bártl Karel CZE018924 B Fčely Střítež
4256. Zeman Patrik CZE056565 B DRAGON Darts Jihlava 1 1 1 30
Bílek Radek CZE056362 B DRAGON Darts Jihlava
4256. Sanytrník Václav CZE055687 Český Krumlov 1 1 1 30
Hruška Matěj CZE055466 C Tygers team Besednice
4256. Čáp Miloslav CZE002725 Faraon Hlinsko 1 1 1 30
Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha
4256. Patócs Martin 1966 CZE051589 C Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 30
Apltauer Patrik CZE053773 D Žíznivý důchodci Praha
4256. Jaworski Piotr 1 1 1 30
Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
4256. Vitoch Martin CZE043045 B Gladiátors Lošany 1 1 1 30
Krejčí Zdeněk CZE001905 C Cirkus Citrus Pečky
4256. Kolísek Karel CZE015686 C DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 30
Pavelka Josef 1973 CZE023456 D DC ALEX SOKOLOV
4256. Fotr Pavel CZE007196 C ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 1 1 30
Krčmář Ivo CZE045793 B U Huberta Hradec Králové
4256. Bohony Daniel CZE000803 A Matouš team Dobrkovská Lh. 1 1 1 30
Šobr Jiří 1971 CZE046864 A Matouš team Dobrkovská Lh.
4256. Brož Jaroslav CZE026281 1 1 1 30
Brož Aleš CZE055588
4256. Václavík Josef CZE039417 B Světáci Praha 1 1 1 30
Vydra Petr CZE053884
4256. Novák Vladimír CZE036995 A Amatéři Písnice 1 1 1 30
Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha
4256. Jícha Ondřej CZE026148 C DC Rozdělov Kladno 1 1 1 30
Šlechta Eugen CZE000835 B ŠK Figury Libčice nad Vltavou
4256. Bednář David CZE056617 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Stránský David CZE052389 D U Huberta Hradec Králové
4256. Bednář David CZE056617 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Josef Jiří CZE010774 A Pivaři Habřina
4256. Štecha Oldřich CZE002151 B Akademie DC Praha 1 1 1 30
Bulan Josef CZE006448 Čerčany
4256. Bock Petr 1985 CZE053162 1 1 1 30
Červ Radovan CZE000988 Rafani Č.Budějovice
4256. Kvapil Jakub CZE057418 1 1 1 30
Vašíček Radek CZE043067 D Darts Boubín Kolín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 22:10

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 22:10:07