Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4333)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4333 | Turnajů: 1012

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
3894. Chisa Cristian CZE041581 A STS Moskovice Praha 1 1 1 30
Domený Vlastimil CZE001718 STS Moskovice Praha
3894. Kunčar Miroslav CZE002793 Red Devils Mikulovice 1 1 1 30
Suchánec Libor CZE003747 TJ Mě je to jedno Zlaté Hory
3894. Štecha Oldřich CZE002151 B Akademie DC Praha 1 1 1 30
Svoboda Miroslav 1980 CZE001548 A BRILLIANT DARTS Praha
3894. Melich Pavel CZE045073 A ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 1 1 1 30
Hejl Karel CZE023953 Damníkov
3894. Stach Jakub CZE045640 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Sienko Michal CZE015744 C Horní Rozptyly Praha
3894. Kejha Martin CZE057412 Sokol Přišimasy 1 1 1 30
Uthum Sampath CZE045515 B DC Homolka Úvaly
3894. Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Mecl Václav CZE052394 D U Huberta Hradec Králové
3894. Synek Petr CZE018814 B DC Löwen Hradec Králové 1 1 1 30
Mocek Jan CZE050514 D DC Bazinga Hradec Králové
3894. Rambousek Václav CZE059266 Chlumec nad Cidlinou 1 1 1 30
Vavřínek František CZE059265 Chlumec nad Cidlinou
3894. Švorc Jaroslav CZE057328 1 1 1 30
Gregovský Tomáš CZE010613 C Horní Rozptyly Praha
3894. Fiala Jan 1978 CZE058821 1 1 1 30
Ksandr Václav CZE001344 A Mendosino Praha
3894. Škárka Tomáš CZE051036 C Gumídci Litoměřice 1 1 1 30
Šatra Petr CZE041806 B Profi Tytan Písty
3894. Rabas Martin CZE043877 C ŠK Klokani Nejdek 1 1 1 30
Hevkán Jindřich CZE026782 D DC ŽÍLA CHODOV
3894. Legr Milan CZE044329 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 30
Voves Roman CZE033031 B DC ALEX SOKOLOV
3894. Novák Miloslav CZE058686 1 1 1 30
Balog Petr CZE045250
3894. Jirásek Martin 1991 CZE056302 Krásné 1 1 1 30
Lacina Josef CZE032979 B Zvoníci Krásné
3894. Machata Lukáš CZE010051 B Plechovky Pečky 1 1 1 30
Tucker Luke CZE045636 A Korunky Kolín
3894. Groh Robin CZE030433 C Brutální Nikita Hradec Králové 1 1 1 30
Bílý Jakub CZE025890 A Zippo team Chlumec n/C.
3894. Žák Marek CZE058100 Buldoci Moravská Třebová 1 1 1 30
Pěnčík Václav CZE049157 A Calibra Česká Třebová
3894. Hoť Vladimír CZE048183 C DC Smrkáči Břežany 1 1 1 30
Švejda Roman CZE045550 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
3894. Kracík Martin CZE052313 D Amatéři Písnice 1 1 1 30
Novák Jan 1975 CZE047436
3894. Přibyl David CZE019829 Treblíci Sedliště 1 1 1 30
Pěnčík Václav CZE049157 A Calibra Česká Třebová
3894. Kadlec Martin CZE056676 1 1 1 30
Hric Tomáš CZE056675
3894. Foltýnek Martin CZE057533 Sokol Přišimasy 1 1 1 30
Kejha Martin CZE057412 Sokol Přišimasy
3894. Fišar Jiří CZE003965 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 1 1 30
Sternwald Martin CZE039833 D Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
3894. Bílek Tomáš CZE054293 D Bláznivá trefa Český Brod 1 1 1 30
Hoť Vladimír CZE048183 C DC Smrkáči Břežany
3894. Pázler Jan CZE052582 D Rebelové Dolní Přím 1 1 1 30
Dostál Milan CZE054445 D Rebelové Dolní Přím
3894. Stach Jakub CZE045640 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Gregovský Tomáš CZE010613 C Horní Rozptyly Praha
3894. Brendl Rudolf CZE055603 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Stránský David CZE052389 D U Huberta Hradec Králové
3894. Rážek Miroslav CZE011271 B Profi Tytan Písty 1 1 1 30
Mynařík Petr CZE035760 Roudnice nad Labem
3894. Pohunek Jaroslav CZE052969 C AHV Strančice 1 1 1 30
Behan Peter CZE050936 C AHV Strančice
3894. Pokluda David CZE048550 C Tygři Skalice 1 1 1 30
Noga Tomáš CZE047717 B New Darts Frýdek-Místek
3894. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Strauss Radek CZE014824 B Otupělé hroty Praha
3894. Přibyl Jiří CZE007160 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Zikmund Petr CZE003431 B Ostré hroty Svémyslice
3894. Zajíček Jan CZE052151 C Pardubice 1 1 1 30
Heřmanský Jiří CZE051766 C Bulls Pardubice
3894. Zvolánek Radim CZE045204 B Faraon Hlinsko 1 1 1 30
Bříza Tomáš 1994 CZE045339 C Faraon Hlinsko
3894. Zika Ondřej CZE048724 C SK Mikuleč 1 1 1 30
Pleskot František CZE049899 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
3894. Hejsek Jan CZE056941 1 1 1 30
Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
3894. Prokop Petr CZE018917 Candát Vodňany 1 1 1 30
Geier Jiří CZE056804 Prachatice
3894. Charous Milan CZE016511 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Rydrych Derek CZE055985 D U Huberta Hradec Králové
3894. Machovský Alois CZE049728 C Sons of Žižkoff Praha 1 1 1 30
Bejček Petr CZE046987 C Sons of Žižkoff Praha
3894. Rot Michal CZE058097 Liga Vyjímečných Svitavy 1 1 1 30
Janisch Erik CZE023957 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
3894. Fazekaš Roman CZE058011 ŠK Plzeňka Praha 1 1 1 30
Andras Lukáš CZE042979 A ŠK Plzeňka Praha
3894. Ryba Zdeněk CZE055276 C Sklípkani Praskolesy 1 1 1 30
Volovecký Hynek CZE034216 B Sport club 1930 Praha
3894. Bednář David CZE056617 U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Krzák Martin CZE052390 D ŠK U Jonáše Hradec Králové
3894. Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Spruzsanský Tomáš CZE008245 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
3894. Šlehofr David CZE056664 Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Provázek Stanislav CZE035197 Rychlý hroty Praha
3894. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 1 1 1 30
Pokluda David CZE048550 C Tygři Skalice
3894. Hemerka Lukáš CZE039658 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Vávra Tomáš CZE026271 U Huberta Hradec Králové
3894. Procházka Tomáš 1969 CZE001533 B Zlatý Barbaři Praha 1 1 1 30
Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 06:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 06:31:49