Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4720)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4720 | Turnajů: 1098

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
28. Fridrich Vladan CZE015650 A Kraslice 1 2 3 1 6 6 7 220
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
36. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 2 4 4 10 15 6 380
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
38. Šťastný Jan CZE045954 B ŠK Správná trefa z.s. 2 4 6 7 6 300
Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
40. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 2 4 6 6 6 200
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
42. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 4 4 10 31 6 020
Procházka Jaroslav 1965 CZE000025 A Zelená Laguna DC Tehov
43. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 1 4 1 6 6 5 970
Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
45. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 5 800
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
50. Trachta Jiří CZE001139 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 1 4 5 5 5 100
Ševčík Radovan CZE000675 B Mrška od Koníka Č. Budějovice
51. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 2 3 4 9 9 4 970
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
57. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 2 2 4 4 4 700
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
58. Zajíc Jan CZE051481 C Magistři Duo Most 1 2 3 3 4 600
Papežík Karel CZE024621 A Ložisková mafie Pšov
59. Pecánek Martin CZE044169 C Darts Boubín Kolín 2 4 4 10 38 4 520
Pecánek Viktor CZE044168 C Darts Boubín Kolín
60. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 1 4 2 7 8 4 460
Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV
61. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 2 3 3 4 400
Choc Zbyněk CZE046160 A Olympia Tábor
66. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 1 3 4 4 4 250
Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň
68. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 1 2 3 3 4 200
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
68. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 4 200
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
70. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 1 3 4 4 4 150
Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov
73. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 2 6 6 4 070
Šír Vlastimil CZE044554 A DEXTEROUS Krásný Les
76. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N. 4 4 8 9 3 900
Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
80. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 4 1 5 5 3 710
Pružinec René CZE000674 A U Soudku Arnultovice
81. Landa Vladimír CZE045015 A ŠK Plzeňka Praha 4 4 8 42 3 700
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
83. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 3 650
Lipš Adam CZE051480 A Fedor Sokolov
84. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 4 4 8 10 3 640
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
88. Bamburowicz Krzysztof POL Polsko 2 2 4 5 3 500
Ciszewski Robert CZE033940 A TJ Baník Žacléř
88. Dembkovský Michal CZE032838 A Kousci Český Krumlov 1 2 3 3 3 500
Vavrek Jiří CZE009166 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A
91. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 3 2 5 5 3 490
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
93. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 2 3 5 5 3 450
Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C Tichý řev Modřice
94. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 4 4 4 3 400
Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
96. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové 3 1 2 6 6 3 390
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
99. Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě 1 3 4 4 3 350
Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě
99. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 3 3 3 350
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
101. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 3 300
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
103. Reczai Miroslav CZE001536 A Las Vegas Jablonec n/N. 1 4 5 5 3 200
Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les
105. Havel Jaroslav CZE043321 B Praha 4 2 3 1 6 8 3 120
Hübner David CZE020124 B
107. Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov 1 4 5 5 3 100
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
107. Fiala Stanislav CZE045099 B Nepřátelé bobří hráze Praha 1 2 4 7 10 3 100
Spilka Martin CZE003843 B
110. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Star arena Holýšov 2 1 3 3 3 050
Kuška Martin CZE038547 A ŠK Star arena Holýšov
112. Průcha Josef CZE005025 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 1 2 3 3 3 000
Jiroušek Stanislav CZE000015 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
113. Drobík Aleš CZE010545 A Supi Dolní Benešov 3 3 6 6 2 980
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
115. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov 2 1 3 3 2 950
Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
117. Polák Vojtěch CZE048746 C Prckové z Pivního baru 2 4 6 6 2 900
Vilímek Dušan CZE000636 B PBL 45 Brno
120. Haleňák Marek CZE046364 A Bobři Seniors Olomouc 3 3 3 2 850
Hrtoň Kamil CZE053486 B Bobři Seniors Olomouc
121. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 1 4 2 7 8 2 820
Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina
121. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha 4 4 8 52 2 820
Slabý Erik CZE001309 A Zákeřňáci DC Praha
125. Polák Michal 1993 CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 4 3 7 8 2 750
Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
127. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice 3 4 7 13 2 730
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
128. Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava 4 4 8 9 2 700
Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk
128. Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky 4 4 5 2 700
Machálek Petr CZE000068 D Bulls Hošťálková
132. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 4 8 16 2 660
Wisniewski Tomáš CZE021152 B DC ŽÍLA CHODOV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.7.2018 00:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.7.2018 00:14:38