Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4724)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4724 | Turnajů: 1100

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl 1 3 4 8 9 15 550
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
2. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 1 3 4 3 11 12 14 660
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
3. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice 1 3 4 1 9 9 13 040
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
4. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 3 4 3 11 12 12 360
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
5. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 1 3 4 8 10 11 850
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
6. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 3 4 2 10 11 11 750
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
7. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 2 4 7 10 11 550
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
8. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři 1 3 4 2 10 15 11 270
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
9. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 1 2 4 7 10 10 950
Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice
10. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 2 4 7 9 10 850
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
11. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 4 12 24 10 830
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
12. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 2 3 3 10 550
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
12. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 3 4 8 8 10 550
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
14. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 8 9 10 350
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
15. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 2 4 7 7 10 150
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
16. Pokorný David CZE044298 A DC Bunda Starý Klíčov 1 3 4 1 9 10 9 760
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 3 4 2 10 11 9 730
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
18. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 1 3 4 4 12 17 9 590
Veselý Roman 1972 CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
19. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 3 4 4 12 13 9 350
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
20. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 1 3 4 2 10 11 9 150
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
21. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 1 3 4 4 12 18 9 010
Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
22. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 2 3 6 6 9 000
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
23. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 4 4 12 26 8 670
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
24. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 1 2 3 6 6 8 400
Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
25. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 1 2 3 6 7 8 300
Procházka Michal 1977 CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
26. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov 1 3 2 6 6 7 550
Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
27. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 1 2 2 2 7 7 7 430
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
28. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 2 3 1 6 6 7 220
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
29. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín 1 3 3 7 9 7 200
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
30. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 1 1 4 3 9 10 7 080
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
31. Flégl Jan CZE035176 D ŠK Sušice 1 3 4 8 9 6 850
Kopa Pavel CZE053837 D ŠK Sušice
32. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N. 1 2 2 3 8 8 6 640
Voznica Vlastimil CZE003784 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 1 2 4 4 6 550
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
33. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 1 3 4 8 9 6 550
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
35. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha 1 2 3 6 7 6 400
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
36. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 2 4 4 10 15 6 380
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
37. Pidima Petr CZE010151 A Darda Radim 1 1 3 3 8 8 6 310
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
38. Šťastný Jan CZE045954 A GARÁŽNÍCI CHEB 2 4 6 7 6 300
Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
39. Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 2 4 1 8 9 6 260
Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
40. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 2 4 6 6 6 200
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
41. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 1 2 3 3 6 150
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
42. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 4 4 10 31 6 020
Procházka Jaroslav 1965 CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
43. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 1 4 1 6 6 5 970
Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
44. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 1 1 4 3 9 10 5 940
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
45. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 5 800
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
46. Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha 1 3 2 6 6 5 650
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
47. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 4 2 7 7 5 370
Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
48. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 2 2 5 250
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
49. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 4 1 7 7 5 120
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
50. Trachta Jiří CZE001139 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 1 4 5 5 5 100
Ševčík Radovan CZE000675 B Mrška od Koníka Č. Budějovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 23:34

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 23:34:45