Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4722)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4722 | Turnajů: 1100

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
81. Novák Aleš CZE057474 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 1 4 4 3 700
Kaňkovský Jaroslav CZE055796 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
88. Bamburowicz Krzysztof POL 2 2 4 5 3 500
Ciszewski Robert CZE033940 TJ Baník Žacléř
135. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary 2 2 2 2 600
Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
135. Vacek Václav CZE005070 Světlá nad Sázavou 2 2 4 4 2 600
Malinský Petr CZE055794 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
219. Vnuk Rastislav Bratislava 1 1 1 1 700
Pivarč Luboš CZE000075 Bratislava
243. Hrbáček Dominik CZE057673 Twister Kroměříž 1 2 3 3 1 600
Hrbáček Michal 1978 CZE057193 Twister Kroměříž
248. Ouvín Tomáš CZE034826 Darts Stehlík Nový Bydžov 1 2 3 3 1 550
Hösch Petr CZE059447 Skřivany
262. Teplan Peter CZE057945 DC Ostrov Šebestěnice 1 2 3 3 1 450
Kužela Čestmír CZE057943 DC Ostrov Šebestěnice
276. Kozaňák Michal CZE055781 Fekobe Pilníkov 2 3 5 5 1 430
Pecina Jiří CZE054216 Pilníkov
323. Kalužík Josef CZE056474 DC 180 Chemik Polabec 1 1 2 2 1 330
Kalužík Tomáš 1988 CZE057484 DC 180 Chemik Polabec
380. Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 4 5 25 1 170
Klimáček Michal CZE042363 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
409. Vondrák Miroslav CZE056477 Cerberos Velké Meziříčí 1 1 2 2 1 050
Minster Marek CZE026339 Cerberos Velké Meziříčí
472. Klopan Miroslav Vinične 1 1 1 900
Klopan Rudolf Pezinok
472. Váňa Jaromír CZE001560 Světlá nad Sázavou 1 1 1 900
Žáček Jan 1985 CZE033562 Ledeč nad Sázavou
472. Kliment Martin CZE004571 Black Panthers Vsetín 1 1 1 900
Hrbáček Michal 1978 CZE057193 Twister Kroměříž
555. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 1 1 850
Fára Matěj CZE053360 Lety
591. Král Tomáš CZE055706 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 2 2 2 800
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
603. Adámek Petr 1984 CZE050093 1 1 2 2 780
Koláček Radek CZE051286 Brantice
603. Dolejš Zdeněk CZE041982 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 2 2 780
Langhans Karel CZE002798 Saloon Brandýs nad Labem
609. Chudárek Marcel CZE059524 Twister Kroměříž 1 1 1 750
Hrbáček Michal 1978 CZE057193 Twister Kroměříž
681. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 DRaci Nová Hradečná 1 2 3 3 670
Sochor Jan CZE056508 DRaci Nová Hradečná
688. Černý Ondřej CZE056199 Darts Boubín Kolín 1 4 5 12 650
Havrilko Jakub CZE029476 Darts Boubín Kolín
742. Frais Jiří CZE055174 Mašinky Neratovice 1 1 2 2 640
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
747. Vágenknecht Lukáš CZE056403 Jablonec n/N. 2 3 5 5 630
Outrata Jaroslav CZE056402 Jablonec n/N.
747. Kozák Petr 1991 CZE056324 Darts Boubín Kolín 1 4 5 12 630
Beran Miloš CZE056227 Darts Boubín Kolín
764. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 DRaci Nová Hradečná 1 1 2 2 600
Matušek Radovan CZE051249 Raci od Zlatého potoka Řídeč
764. Plhák Petr CZE052861 Olomoučtí orli 2 2 2 600
Brachtl Jaroslav CZE052860 Bílá Lhota
764. Kopřiva Lubomír CZE055136 Phoenix Ústí nad Labem 2 2 2 600
Adamec Jiří CZE055133 Phoenix Ústí nad Labem
783. Novotný Tibor CZE057130 Mašinky Neratovice 1 2 3 3 590
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
795. Tofan Tudor CZE057607 1 4 5 8 570
Grbič Mladen CZE055499 Základna Kralupy n/Vlt.
795. Flanderka Patrik CZE053005 Liberec 1 2 3 3 570
Vojak Josip CZE054495 Karlovačka
805. Jachimovič Lukáš CZE002323 Horní Slavkov 1 1 1 1 550
Homola Martin CZE016910 Smajlíci Liberec
898. Kraus Karel 1982 CZE056662 Rychlý hroty Praha 4 4 20 520
Holka Oliver CZE056569 Rychlý hroty Praha
913. Beran Miloš CZE056227 Darts Boubín Kolín 1 4 5 11 510
Černý Ondřej CZE056199 Darts Boubín Kolín
916. Blechta Petr CZE026845 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 17 500
Blechta Karel CZE053883 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
916. Kutyna Marek CZE056844 Brtnice 2 2 2 500
Brussmann Jiří CZE056087 Brtnice
916. Gregor Roman CZE056574 Darts Club Holoubkov 1 1 1 500
Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
916. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 DRaci Nová Hradečná 1 1 1 500
Škabraha Petr CZE024609 Šipkaři Střeň
916. Adam Michal CZE011662 Havlíčkův Brod 1 1 1 500
Tůma Martin CZE044807 Havlíčkův Brod
916. Neuman Petr CZE010109 Nové Město na Moravě 1 1 1 500
Kulka Pavel CZE053748 Nové Město na Moravě
993. Sammel Rudolf CZE056214 Darts Boubín Kolín 1 4 5 5 490
Pecka Jiří CZE056586
996. Mošovský Martin CZE056571 Rychlý hroty Praha 4 4 6 480
Provázek Stanislav CZE035197 Rychlý hroty Praha
1008. Stoklasa Vítěslav CZE024054 Hradec Králové 1 2 3 3 470
Balog Petr CZE045250
1015. Procházka Tom CZE058739 1 3 4 4 460
Balog Petr CZE045250
1015. Šlehofr David CZE056664 Rychlý hroty Praha 4 4 19 460
Mertl Michal CZE056570 Rychlý hroty Praha
1015. Dolejš Zdeněk CZE041982 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 5 460
Palarec Martin CZE056975
1030. Rezek Josef CZE034073 Světlá nad Sázavou 1 1 1 450
Rosenberg Martin CZE050062 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
1030. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 1 1 450
Fára Filip CZE053357 Lety
1030. Cettl Martin CZE000661 Sokolov 5 1 1 1 450
Vaško Michal CZE040197 Fedor Sokolov
1030. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 DRaci Nová Hradečná 1 1 1 450
Huml Dennis CZE056738 Rýmařov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 00:27

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 00:27:35