Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4720)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4720 | Turnajů: 1098

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
135. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary 2 2 2 2 600
Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
219. Vnuk Rastislav Bratislava 1 1 1 1 700
Pivarč Luboš SVK Bratislava
472. Klopan Miroslav Vinične 1 1 1 900
Klopan Rudolf Pezinok
472. Váňa Jaromír CZE001560 Světlá nad Sázavou 1 1 1 900
Žáček Jan 1985 CZE033562 Ledeč nad Sázavou
555. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 1 1 850
Fára Matěj CZE053360 Lety
603. Adámek Petr 1984 CZE050093 1 1 2 2 780
Koláček Radek CZE051286 Brantice
747. Vágenknecht Lukáš CZE056403 Jablonec n/N. 2 3 5 5 630
Outrata Jaroslav CZE056402 Jablonec n/N.
795. Flanderka Patrik CZE053005 Liberec 1 2 3 3 570
Vojak Josip CZE054495 Karlovačka
916. Kutyna Marek CZE056844 Wüdle Brtnice 2 2 2 500
Brussmann Jiří CZE056087 Wüdle Brtnice
916. Neuman Petr CZE010109 Nové Město na Moravě 1 1 1 500
Kulka Pavel CZE053748 Nové Město na Moravě
916. Adam Michal CZE011662 Havlíčkův Brod 1 1 1 500
Tůma Martin CZE044807 Havlíčkův Brod
996. Krátký Lubomír CZE049176 Broumov 4 4 11 480
Král Martin CZE041709 Broumov
1008. Stoklasa Vítěslav CZE024054 Hradec Králové 1 2 3 3 470
Balog Petr CZE045250
1015. Procházka Tom CZE058739 1 3 4 4 460
Balog Petr CZE045250
1030. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 1 1 450
Fára Filip CZE053357 Lety
1167. Bouda Miroslav CZE029304 Liberec 1 1 2 2 440
Baroň Roman CZE056589 Gripeni Liberec
1167. Fiedler Tomáš CZE057564 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 11 440
Demeter Róbert CZE057039 Saloon Brandýs nad Labem
1167. Novák Václav 1985 CZE040727 4 4 16 440
Čáp Miloslav CZE002725 Faraon Hlinsko
1167. Haník Kamil CZE050500 Uničov 1 1 2 2 440
Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
1180. Valentovič Artur CZE055642 Červený Kostelec 4 4 4 420
Marinica David CZE037288 Olešnice u Č. Kostelce
1210. Dolejší Jiří CZE056015 4 4 12 380
Kolínský Martin CZE032222 Želechovice
1239. Dvořák Vlastimil CZE057734 Barchůvek 4 4 6 360
Hejčl František CZE043745 Barchůvek
1239. Dvořák Daniel CZE059177 4 4 5 360
Mlčoch Martin CZE059220
1255. Čech Ivo CZE052226 Jihlava 1 1 1 350
Spudil Jaromír CZE050011 Jihlava
1255. Pagani Luciano CZE057186 Proboštov 1 1 1 350
Horáček Petr CZE057184 Proboštov
1255. Urban František CZE056507 Mladeč 1 1 1 350
Skopal Miroslav CZE052862 Litovel
1255. Haník Kamil CZE050500 Uničov 1 1 1 350
Martinů Tomáš CZE057233 Uničov
1255. Aubus Jan CZE057536 Knyk 1 1 1 350
Šulista Jiří CZE053061 Řezníci Dobronín
1255. Jíleček Michal CZE052595 Jindřichův Hradec 1 1 1 350
Berger Michal CZE046300 DC Ypsi team J. Hradec
1255. Bubeník Milan CZE052851 Sokolov 1 1 1 350
Frýdek Michal CZE059304 Průšvih Karlovy Vary
1255. Ferda Jiří CZE052317 Třebíč 1 1 1 350
Matoušek Pavel CZE006552 Štěpán Team A
1255. Žižka Radek CZE043566 Sokol Formani Liběchov 1 1 1 350
Váňa František CZE047401 Velký Borek
1255. Palán Petr CZE057535 Knyk 1 1 1 350
Polák Michal 1980 CZE057534 Knyk
1517. Hrubý Tomáš CZE055451 4 4 35 340
Žoha Michal CZE055450 ŠK Kyklop Praha
1517. Bulan Josef CZE006448 Čerčany 4 4 9 340
Kočí Petr CZE002774
1566. Krátký Lubomír CZE049176 Broumov 4 4 5 300
Krobot Josef CZE037053 Broumov
1566. Gerčák Milan CZE058314 Choceň 2 2 2 300
Záruba Pavel CZE001683 Chocen
1592. Csalfa Attila CZE057398 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 7 280
Demeter Róbert CZE057039 Saloon Brandýs nad Labem
1592. Krčmář Stanislav CZE057869 4 4 4 280
Hložek Jiří CZE001881
1592. Jelínek Václav CZE007675 Praha 8-Bohnice x) 4 4 9 280
Kalenský Vilém CZE008960 Praha 5
1624. Csalfa Attila CZE057398 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 5 260
Čeladník Miloslav CZE057040 Saloon Brandýs nad Labem
1624. Unger Lukáš CZE059100 4 4 7 260
Hradský David CZE059099
1624. Čeladník Miloslav CZE057040 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 13 260
Demeter Róbert CZE057039 Saloon Brandýs nad Labem
1624. Bačkora Libor CZE056668 4 4 11 260
Navrátil Pavel CZE056667
1624. Novák Miloslav CZE058686 4 4 6 260
Soukup Jan CZE052858
1642. Malach Matěj CZE051928 Jičín 1 1 1 250
Skopár Dominik CZE051946 Jičín
1642. Hlaváček Jan 1952 CZE050959 Jihlava 1 1 1 250
Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov
1642. Fichtner Antonín CZE059357 Jihlava 1 1 1 250
Fichtner Lukáš CZE059356 Jihlava
1642. Žižka Radek CZE043566 Sokol Formani Liběchov 1 1 1 250
Květ Martin CZE017572 Sokol Formani Liběchov
1642. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 1 1 1 250
Pech Libor 2006 CZE049496 Dušejov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.7.2018 19:35

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.7.2018 19:35:49