Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4247)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4247 | Turnajů: 999

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
9. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim 3 4 4 11 23 8 280
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
12. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 4 4 11 25 7 320
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
13. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 4 4 11 11 7 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
16. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 3 4 4 11 14 7 040
Veselý Roman 1972 CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
22. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 3 4 4 11 16 6 300
Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
24. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 2 4 4 10 14 6 180
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
28. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 3 4 9 26 5 470
Procházka Jaroslav 1965 CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
35. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 2 3 4 9 9 4 970
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
41. Pecánek Martin CZE044169 C ŠK U Sparťana Poděbrady 2 4 4 10 35 4 520
Pecánek Viktor CZE044168 C ŠK U Sparťana Poděbrady
55. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N. 4 4 8 8 3 900
Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
59. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 4 4 8 10 3 640
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
60. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 4 4 8 34 3 500
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
79. Rohoň Róbert CZE050107 C Racek Dragons Ostrava 1 3 4 8 11 2 830
Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
85. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice 3 4 7 12 2 730
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
94. Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice 4 4 8 29 2 560
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
102. Fiala Stanislav CZE045099 B Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 4 6 7 2 410
Spilka Martin CZE003843 A Magic team Praha
105. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha 3 4 7 46 2 350
Slabý Erik CZE001309 A Zákeřňáci DC Praha
110. Tiosavljevič Radomil CZE043057 B Titans Praha 2 4 6 13 2 320
Hojsák Jan CZE029185 A Ostré hroty Svémyslice
114. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 2 4 6 20 2 180
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
116. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 1 2 4 7 26 2 160
Šimek Milan CZE002404 A Korunky Kolín
117. Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava 3 4 7 8 2 150
Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk
121. Šabata Pavel CZE040300 C Pohodáři Praha 1 2 4 7 8 2 140
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
123. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 7 14 2 110
Wisniewski Tomáš CZE021152 A DC ŽÍLA CHODOV
129. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 2 4 6 6 2 040
Kroliczek Martin CZE048181 C DC Smrkáči Břežany
157. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 1 2 4 7 7 1 720
Lev Karel CZE048588 B Tygři Skalice
178. Švec Ondřej CZE034442 B ŠK Panapr Praha 2 4 6 29 1 580
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
180. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 2 4 6 36 1 560
Teichner David CZE004494 C No stress Praha
184. Kubín Jan CZE051162 C DC Falcon Praha 3 4 7 8 1 530
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
187. Mičík Radek CZE027079 C AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 7 10 1 510
Gongor Miroslav CZE033108 C AC STAR-ARENA CHODOV
203. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 2 4 6 15 1 440
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
210. Jamrož Jiří CZE040386 A Tazman Jr. Ostrava 2 4 6 6 1 400
Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
215. Rupík Tibor CZE017662 Třebovle 50 1 4 5 9 1 390
Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
219. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 2 4 6 6 1 360
Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice
226. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 2 4 6 7 1 340
Oupický Jiří CZE043239 B Korunky Kolín
232. Pikrt Michal CZE003097 C DC ŽÍLA CHODOV 2 4 6 9 1 300
Kirchner Josef CZE033498 A AC STAR-ARENA CHODOV
292. Linek Adam CZE050142 C Horní Rozptyly Praha 2 4 6 43 1 100
Pavlát Radek CZE045641 C Horní Rozptyly Praha
296. Nerad Lukáš CZE048096 C Magic team Praha 1 4 5 8 1 090
Reil David CZE000020 A Prevíti Praha
297. Podnecký Petr CZE051119 B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav 1 4 5 15 1 070
Anderle Vlastimil CZE008096 B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav
317. Junek Štěpán CZE052846 C Black Diamonds Praha 1 4 5 7 1 030
Medek Zdeněk CZE002581 B Black Diamonds Praha
318. Markl Jan CZE053992 B Borci Česká Třebová 1 4 5 11 1 020
Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová
318. Mynář Michal CZE052672 C Club bar Korlin Praha 1 4 5 6 1 020
Špírek Pavel CZE006340 C Club bar Korlin Praha
337. Pártl Martin CZE005007 A Fedor Sokolov 1 4 5 5 980
Cettl Martin CZE000661 Sokolov 5
340. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 4 5 16 970
Spilka Martin CZE003843 A Magic team Praha
340. Setikovský Roman CZE004621 B Zlatý Barbaři Praha 1 4 5 11 970
Křemen Jan CZE033388
344. Nerad Lukáš CZE048096 C Magic team Praha 1 4 5 6 950
Jermář Marek CZE000315 B Magic team Praha
359. Nerad Lukáš CZE048096 C Magic team Praha 1 4 5 19 930
Jára Tomáš CZE041653 B Magic team Praha
445. Vlatkovszki Leoš CZE050267 C DC Louže Praha 1 4 5 11 890
Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha
445. Klimeš Jan CZE053089 D Bulls Velké Poříčí 1 4 5 6 890
Dvořáček Josef CZE054575 D Bulls Velké Poříčí
480. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 4 5 9 830
Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov
496. Kuča Jan CZE027500 B Avengers Praha 1 4 5 5 770
Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 10:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 10:57:38