Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4223)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4223 | Turnajů: 990

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
2. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 4 6 8 10 200
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
3. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl 3 3 6 7 9 650
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
6. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 4 6 7 8 700
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
17. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 4 6 6 7 000
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
18. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov 3 2 5 5 6 800
Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
19. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 3 3 6 6 6 750
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
20. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 2 4 6 7 6 700
Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice
21. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 3 3 6 7 6 650
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
23. Šťastný Jan CZE045954 A GARÁŽNÍCI CHEB 2 4 6 6 6 200
Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
25. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 5 800
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
26. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 3 3 6 7 5 750
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
27. Flégl Jan CZE035176 D ŠK Sušice 3 4 7 7 5 500
Kopa Pavel CZE053837 D ŠK Sušice
29. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 2 2 4 4 5 400
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
31. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 2 3 5 5 5 250
Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
32. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 2 3 5 5 5 150
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
34. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 2 2 2 5 000
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
38. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 2 2 4 5 4 900
Procházka Michal 1977 CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
39. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 2 2 4 4 4 700
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
40. Zajíc Jan CZE051481 D Magistři Duo Most 1 2 3 3 4 600
Papežík Karel CZE024621 B Ložisková mafie Pšov
42. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 3 4 7 7 4 500
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
43. Trachta Jiří CZE001139 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 1 3 4 4 4 450
Ševčík Radovan CZE000675 B Mrška od Koníka Č. Budějovice
43. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha 2 3 5 6 4 450
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
45. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín 3 2 5 7 4 400
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
47. Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha 3 2 5 5 4 300
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
49. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 4 200
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
49. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 4 200
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
51. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 1 3 4 4 4 150
Svět Jiří CZE029972 A DC Máchalové Kladno
53. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 2 3 3 4 000
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
58. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 3 650
Lipš Adam CZE051480 B Fedor Sokolov
60. Moučka Daniel CZE004595 D Hrozen Ploskovice 2 4 6 6 3 500
Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice
60. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 3 3 3 3 500
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
64. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 2 2 3 450
Choc Zbyněk CZE046160 A Olympia Tábor
64. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 2 3 5 5 3 450
Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice
67. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 3 3 3 350
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
68. Zvára Roman CZE020624 A Machine Šumperk 2 2 4 4 3 300
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
68. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 3 300
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
70. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 1 1 2 2 3 250
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
72. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 1 2 3 3 3 200
Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň
74. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Star arena Holýšov 2 1 3 3 3 050
Kuška Martin CZE038547 A ŠK Star arena Holýšov
75. Průcha Josef CZE005025 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 1 2 3 3 3 000
Jiroušek Stanislav CZE000015 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
76. Krejčí Jan 1975 CZE046641 B ŠK Bořeň Bílina 2 1 3 3 2 950
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
76. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov 2 1 3 3 2 950
Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
78. Haleňák Marek CZE046364 A Bobři Seniors Olomouc 3 3 3 2 850
Hrtoň Kamil CZE053486 B Bobři Seniors Olomouc
80. Bamburowicz Krzysztof POL 2 1 3 3 2 750
Ciszewski Robert CZE033940 TJ Baník Žacléř
80. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 2 3 5 5 2 750
Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
80. Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha 3 3 4 2 750
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
80. Pitra Jan CZE056158 C DC Šemík Neumětely 1 1 2 2 2 750
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
88. Reczai Miroslav CZE001536 A Las Vegas Jablonec n/N. 1 3 4 4 2 650
Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les
89. Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě 1 2 3 3 2 600
Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě
89. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov 1 2 3 3 2 600
Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 15:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 15:04:56