Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4247)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4247 | Turnajů: 1000

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
25. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 5 800
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
34. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 2 2 2 5 000
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
49. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 4 200
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
49. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 4 200
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
60. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 3 3 3 3 500
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
68. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 3 300
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
89. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary 2 2 2 2 600
Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
97. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 2 500
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
97. Hořín Marek CZE032946 B Gerlich Fulnek 1 1 1 2 500
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
111. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 1 1 2 2 2 310
Vodrážka Stanislav CZE000519 A Ložisková mafie Pšov
113. Borecký Petr 1974 CZE014700 A Ostré hroty Svémyslice 1 1 2 2 2 230
Židlický Zbyněk CZE011651 A Ostré hroty Svémyslice
114. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl 2 2 4 4 2 180
Flégl Daniel CZE000772 A Truhles Hradec Králové
124. Mráz Jaromír CZE000555 B DC Jakoby - kolik to stojí 1 1 1 2 100
Šikula Martin CZE000383 B DC Jakoby - kolik to stojí
124. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 2 100
Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov
124. Krajkovič Martin SVK Humenné 1 1 1 2 100
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
124. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 1 1 1 2 100
Kohut Vlastimil CZE016987 B Trosky Litomyšl
149. Spratek Tomáš CZE055104 C DC Country club Praha 2 2 2 1 800
Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha
149. Novák Aleš CZE057474 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 2 1 800
Kaňkovský Jaroslav CZE055796 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
158. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek 1 1 1 1 700
Krol Miroslav CZE008384 A Maníci Frýdek-Místek
158. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 1 1 700
Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl
158. Jelínek Patrik CZE035852 A TJ Viktoria Radim 1 1 1 1 700
Skupin Martin CZE034344 A Banáni ze staďáku Sadská
158. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Easy Game 1 1 1 1 700
Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
158. Vnuk Rastislav Bratislava 1 1 1 1 700
Pivarč Luboš CZE000075 Bratislava
158. Svět Jiří CZE029972 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 1 700
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
158. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 700
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
158. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice 1 1 1 1 700
Kasl Václav CZE000642 A Trefa "21" Chrudim
158. Patočka Pavel CZE032875 A DC Kumburk Nová Paka 1 1 1 1 700
Patočka Jiří CZE001202 A DC No Score Kosice
158. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 1 1 1 1 700
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
158. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 1 1 1 1 700
Kulhánek Jiří 1966 CZE044726 C ŠK Kalivody
174. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 2 3 3 1 640
Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů
191. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 2 2 1 490
Rokos Petr CZE013631 B Maniac Darts Kostelec n/Labem
193. Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 2 2 1 470
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
206. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 2 2 1 430
Brůna Jiří CZE002020 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
210. Boledovič Martin CZE027386 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 1 400
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
210. Meiner Daniel CZE052326 C ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 400
Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
210. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek 2 2 2 1 400
Weissmann Vladimír CZE000251 A Slezští rytíři Karviná
217. Prudký Jan CZE053637 C Omega Frýdek-Místek 1 1 2 2 1 370
Janák Martin CZE044986 B DC Ranec Frýdek-Místek
228. Kalužík Josef CZE056474 DC 180 Chemik Polabec 1 1 2 2 1 330
Kalužík Tomáš 1988 CZE057484 DC 180 Chemik Polabec
230. Volf Tomáš CZE047045 C Greenhorn's Praha 1 3 4 4 1 310
Taraba Josef CZE034293 C Greenhorn's Praha
232. Žárský Radovan CZE027020 A Buď a nebo Huslenky 1 1 1 1 300
Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky
232. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 1 1 1 1 300
Matoušek Petr CZE025906 A ŠK Vyškov
232. Hrach Zdeněk 1971 CZE027405 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 1 300
Fleišman Zdeněk CZE002211 B Úlet Křimice
232. Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava 1 1 1 1 300
Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
232. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 DRaci Nová Hradečná 1 1 1 1 300
Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov
232. Baier Zdeněk CZE033536 A DC Virus Opava 1 1 1 1 300
Uvíra Lukáš CZE023883 A DC Virus Opava
232. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 1 300
Polák Michal 1993 CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
232. Bártů Jiří CZE011736 A Vodouchové K.Řečice 1 1 1 1 300
Vodička Petr CZE018201 A Vodouchové K.Řečice
232. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava 1 1 1 1 300
Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
232. Palka Ján CZE000522 A Olympia Tábor 1 1 1 1 300
Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
232. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 1 300
Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 19:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 19:44:50