Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4223)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4223 | Turnajů: 990

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
55. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N. 4 4 8 8 3 900
Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
57. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 4 1 5 5 3 710
Pružinec René CZE000674 A U Soudku Arnultovice
59. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 4 4 8 10 3 640
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
60. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 4 4 8 33 3 500
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
63. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 3 2 5 5 3 490
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
67. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 3 3 3 350
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
78. Haleňák Marek CZE046364 A Bobři Seniors Olomouc 3 3 3 2 850
Hrtoň Kamil CZE053486 B Bobři Seniors Olomouc
80. Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha 3 3 4 2 750
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
80. Polák Michal 1993 CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 4 3 7 7 2 750
Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
85. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice 3 4 7 12 2 730
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
87. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 3 2 5 5 2 670
Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
93. Pokorný Vlastimil CZE000823 A U Havlů pension Třebenice 3 3 6 6 2 580
Smolka Miroslav CZE000587 A U Havlů pension Třebenice
94. Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice 4 4 8 29 2 560
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
103. Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky 4 4 4 2 400
Machálek Petr CZE000068 D Bulls Hošťálková
105. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 3 3 3 2 350
Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
105. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha 3 4 7 46 2 350
Slabý Erik CZE001309 A Zákeřňáci DC Praha
105. Kalaš Lukáš CZE000146 A Tequila Hrádek nad Nisou 3 3 3 2 350
Pietsch Enrico CZE041474 A Tequila Hrádek nad Nisou
110. Tiosavljevič Radomil CZE043057 B Titans Praha 2 4 6 13 2 320
Hojsák Jan CZE029185 A Ostré hroty Svémyslice
114. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 2 4 6 20 2 180
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
117. Baláž Kamil CZE040810 B Arsenal Most 3 3 3 2 150
Zajíc Martin CZE031655 A Arsenal Most
117. Jeřala Petr CZE001749 B Plechovky Pečky 3 3 3 2 150
Běhal Filip CZE027893 B Plechovky Pečky
117. Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava 3 4 7 8 2 150
Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk
122. Drobík Aleš CZE010545 A Supi Dolní Benešov 2 3 5 5 2 130
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
123. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 7 14 2 110
Wisniewski Tomáš CZE021152 A DC ŽÍLA CHODOV
129. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 2 4 6 6 2 040
Kroliczek Martin CZE048181 C DC Smrkáči Břežany
130. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor 4 2 6 6 2 020
Vencl David CZE001460 A Asterix Nový Bor
134. Kuřátko Pavel CZE044854 A DC Prima Česká Skalice 2 3 5 6 1 970
Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
135. Šobr Jiří 1994 CZE046817 A Matouš team Dobrkovská Lh. 2 1 3 3 1 950
Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh.
138. Šamko Josef CZE036553 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 3 1 4 4 1 940
Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec
139. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 4 4 4 1 900
Vyhlídal Zbyněk CZE038994 B Kohouti Těšetice
143. Malár David CZE045837 B Mniši s.r.o. Zabrušany 3 1 4 4 1 860
Novák Václav 1979 CZE017496 B Mniši s.r.o. Zabrušany
144. Brdička Miloš CZE020911 A Šipkový spolek Žatec 3 3 3 1 850
Čapek Jan CZE000406 A Šipkový spolek Žatec
146. Staško David CZE000511 A Best of Litoměřice 3 2 5 5 1 830
Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice
148. Kavan Miloslav CZE030222 B Démoni Chotyně 3 2 5 5 1 810
Kolínský Daniel CZE042514 A Démoni Chotyně
149. Valachovič Tomáš CZE041551 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 2 2 1 800
Růžek Zdeněk CZE008445 A Úlet Křimice
149. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 4 4 4 1 800
Pejchal Petr CZE049072 C Snipers Brno
149. Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín 2 2 2 1 800
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
149. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 2 2 4 4 1 800
Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov
158. Sochor Jan CZE056508 DRaci Nová Hradečná 2 2 2 1 700
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
158. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 2 1 700
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
171. Kousal Zdeněk 1958 CZE010880 B Dřevěnka Broumov 3 3 3 1 650
Pirkl Marian CZE047572 C Dřevěnka Broumov
175. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 2 2 2 1 600
Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
178. Švec Ondřej CZE034442 B ŠK Panapr Praha 2 4 6 29 1 580
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
178. Sokol Karel CZE041077 B Lucky Panthers Liberec 2 2 4 4 1 580
Kozák Lubor 1980 CZE026077 B DEXTEROUS Krásný Les
180. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 2 4 6 36 1 560
Teichner David CZE004494 C No stress Praha
181. Klimša Roman CZE000862 B Žabaři Olomouc 3 3 3 1 550
Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc
184. Kubín Jan CZE051162 C DC Falcon Praha 3 4 7 8 1 530
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
185. Tiosavljevič Radomil CZE043057 B Titans Praha 2 2 4 4 1 520
Nedó David CZE049959 B Titans Praha
187. Mičík Radek CZE027079 C AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 7 10 1 510
Gongor Miroslav CZE033108 C AC STAR-ARENA CHODOV
189. Smutný Jiří CZE038369 B Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 3 4 4 1 500
Machač Ladislav CZE001236 B Maniac Darts Kostelec n/Labem
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 09:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 09:41:06