Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4345)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4345 | Turnajů: 1016

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 3 4 2 9 10 10 740
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
2. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl 3 4 7 8 10 600
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
3. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 4 6 9 10 200
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
4. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice 3 4 1 8 8 9 890
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
5. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři 3 4 2 9 13 9 320
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
6. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 3 4 2 9 9 9 100
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
7. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 4 6 7 8 700
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
8. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 3 4 3 10 10 8 610
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
9. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim 3 4 4 11 23 8 280
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Pokorný David CZE044298 A DC Bunda Starý Klíčov 3 4 1 8 8 7 810
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
11. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 3 4 2 9 9 7 780
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
12. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 3 4 7 8 7 500
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
13. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 4 4 11 25 7 320
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
14. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 4 4 11 11 7 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
15. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 2 3 1 6 6 7 220
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
16. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 2 4 6 8 7 200
Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice
17. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 3 4 2 9 9 7 100
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
18. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 3 4 4 11 14 7 040
Veselý Roman 1972 CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
19. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 4 6 6 7 000
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
20. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov 3 2 5 5 6 800
Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
21. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 3 3 6 6 6 750
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
22. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 2 3 5 5 6 450
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
23. Šťastný Jan CZE045954 A GARÁŽNÍCI CHEB 2 4 6 7 6 300
Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
23. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 3 4 4 11 16 6 300
Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
25. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 2 4 6 6 6 200
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
26. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 2 4 4 10 14 6 180
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
27. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 5 800
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
28. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 3 3 6 7 5 750
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
29. Flégl Jan CZE035176 D ŠK Sušice 3 4 7 7 5 500
Kopa Pavel CZE053837 D ŠK Sušice
30. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 3 4 9 26 5 470
Procházka Jaroslav 1965 CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
31. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N. 2 2 3 7 7 5 290
Voznica Vlastimil CZE003784 A Pumáci Jablonec n/N.
32. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín 3 3 6 8 5 250
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
32. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 2 3 5 5 5 250
Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
34. Trachta Jiří CZE001139 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 1 4 5 5 5 100
Ševčík Radovan CZE000675 B Mrška od Koníka Č. Budějovice
35. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 1 3 1 5 5 5 020
Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
36. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 2 2 2 5 000
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
37. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 2 3 4 9 9 4 970
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
38. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 1 4 2 7 7 4 920
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
39. Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 4 1 7 8 4 910
Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
40. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 2 2 4 5 4 900
Procházka Michal 1977 CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
41. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 2 2 1 5 5 4 790
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
42. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 2 2 4 4 4 700
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
43. Zajíc Jan CZE051481 D Magistři Duo Most 1 2 3 3 4 600
Papežík Karel CZE024621 B Ložisková mafie Pšov
44. Pecánek Martin CZE044169 C ŠK U Sparťana Poděbrady 2 4 4 10 36 4 520
Pecánek Viktor CZE044168 C ŠK U Sparťana Poděbrady
45. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 3 4 7 7 4 500
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
46. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 1 4 2 7 8 4 460
Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV
47. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha 2 3 5 6 4 450
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
48. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 2 3 3 4 400
Choc Zbyněk CZE046160 A Olympia Tábor
49. Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha 3 2 5 5 4 300
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
50. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 4 200
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 09:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 09:31:05