Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (4551-4600/4723)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4723 | Turnajů: 1098

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
4258. Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Spruzsanský Tomáš CZE008245 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
4258. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 1 30
Balog Petr CZE045250
4258. Pázler Jan CZE052582 D Rebelové Dolní Přím 1 1 1 30
Dostál Milan CZE054445 D Probluz
4258. Kubec Josef CZE050947 C DC Humbuck Kostelec nad Labem 1 1 1 30
Slavík Daniel CZE024617 C DC Humbuck Kostelec nad Labem
4258. Černošek Ondřej CZE042550 B Sport Bar Atláč Přerov 1 1 1 30
Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
4258. Bajer David CZE056638 1 1 1 30
Bajer Jiří CZE056612
4258. Kvapil Jakub CZE057418 1 1 1 30
Vašíček Radek CZE043067 D Darts Boubín Kolín
4258. Brož Jaroslav CZE026281 1 1 1 30
Brož Aleš CZE055588
4258. Konečný Josef CZE049487 1 1 1 30
Soukup Milan CZE045026
4258. Malina Jakub CZE040476 C Metráčci České Budějovice 1 1 1 30
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
4258. Hanzl Vojtěch CZE058067 1 1 1 30
Beran Miloš CZE056227 D Darts Boubín Kolín
4258. Saidl Zbyněk CZE055711 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Popov Tomáš CZE054499
4258. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Mareš Štěpán CZE054409
4258. Gál Adam CZE057110 1 1 1 30
Patocs Martin 1988 CZE057108
4258. Křivánek Pavel CZE059081 1 1 1 30
Novotný Tibor CZE057130 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
4258. Líbal David CZE026194 B Základna Luže 1 1 1 30
Koukal Petr 1949 CZE020849 Luže
4258. Duna Roman CZE049637 B Nikola Kraslice 1 1 1 30
Brandtl Petr CZE046087 D Nikola Kraslice
4258. Volf Tomáš CZE047045 C Greenhorn's Praha 1 1 1 30
Hlušička David CZE005351 B Akademie DC Praha
4258. Jaška Vlastimil CZE044702 D Hradec Králové 1 1 1 30
Mecl Václav CZE052394 D U Huberta Hradec Králové
4258. Stehlík Libor 1989 CZE047958 C ŠK Střelky Veltruby 1 1 1 30
Louvar Vladimír CZE004770 C ŠK Střelky Veltruby
4258. Marek Petr CZE020740 Praha 4 1 1 1 30
Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice
4258. Pešek Jan CZE008028 D Skarabeus Slatiňany 1 1 1 30
Kopecký Michal CZE023520 B Kleopatra Chrudim
4258. John Dominik CZE052796 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Blechta Karel CZE053883 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
4258. Ruggeri Sebastián CZE053321 1 1 1 30
Salwender Martin CZE053875 D Horní Rozptyly Praha
4258. Maršík Josef CZE049674 B DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 30
Pomije Miloslav CZE050752 C ŠK Klokani Nejdek
4258. Böhm Tomáš CZE052048 1 1 1 30
Velkobrodský Martin CZE050940
4258. Procházka Vladimír 1982 CZE056480 1 1 1 30
Havel Michal CZE045393 C Korunky Kolín
4258. Prymus Jan CZE057164 1 1 1 30
Řezníček Petr CZE044697 C DC Řeporyje Praha
4258. Sroka Petr CZE059258 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Popov Tomáš CZE054499
4258. Knotek Václav CZE029537 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Holub Jiří 1944 CZE004736 Praha 4-Chodov (část
4258. Černý Ota CZE058105 1 1 1 30
Koval Miloš CZE045960 B Praha 8
4258. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 1 1 1 30
Svoboda Radek CZE005558 B Kleopatra Chrudim
4258. Jeřala Petr CZE001749 B Plechovky Pečky 1 1 1 30
Štegl Petr CZE001964 Pečky
4258. Basika Petr CZE022824 B DC Mlýn Zadní Třebáň 1 1 1 30
Samec Zdeněk CZE002132 C DC Mlýn Zadní Třebáň
4258. Dubovič Lukáš CZE034671 B 1 1 1 30
Zoulek Jiří CZE033608 C No stress Praha
4258. Linha Michal CZE050908 1 1 1 30
Jansa Lukáš CZE050906 C
4258. Konečný Luděk CZE019616 C Chodov (Sokolov) 1 1 1 30
Filkoházy Jan CZE034786 C Sandokani Loket 2018
4258. Faltus Marek CZE009283 B DC Šemík Neumětely 1 1 1 30
Koziel Tomáš CZE014834 B DC Šemík Neumětely
4258. Václavík Josef CZE039417 B Světáci Praha 1 1 1 30
Vydra Petr CZE053884
4258. Svěchota Richard CZE051160 B DC Falcon Praha 1 1 1 30
Hais Petr CZE053352
4258. Pokluda David CZE048550 B Tygři Skalice 1 1 1 30
Noga Tomáš CZE047717 B New Darts Frýdek-Místek
4258. Kubů Richard CZE044181 B DC Warriors Lidmaň 1 1 1 30
Filip Ondřej CZE035324 B ŠK Těmice
4258. Franc Jakub CZE055604 D d´Arts Obědovice 1 1 1 30
Holeček Josef CZE054443 D d´Arts Obědovice
4258. Fiedler Tomáš CZE057564 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Zahradník Miloš CZE056931 D Saloon Brandýs nad Labem
4258. Částek Libor CZE011952 B Černý Sup Hajnice 1 1 1 30
Téra Marek CZE049748 B Černý Sup Hajnice
4258. Zeman Patrik CZE056565 B DRAGON Darts Jihlava 1 1 1 30
Bílek Radek CZE056362 B DRAGON Darts Jihlava
4258. Hladký Martin CZE058121 B Dravci Supíkovice 1 1 1 30
Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice
4258. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Zoulek Jiří CZE033608 C No stress Praha
4258. Sroka Petr CZE059258 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Dvořák Daniel CZE059177
4258. Procházka Tomáš 1969 CZE001533 A Zlatý Barbaři Praha 1 1 1 30
Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 13:54

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 13:54:22