Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (4551-4600/4722)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4722 | Turnajů: 1099

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
4258. Dvořák Marian CZE044022 D Rebelové z Prorocka Hradec Králové 1 1 1 30
Borůvka Radek CZE036119 D Rebelové z Prorocka Hradec Králové
4258. Hejzlar Jiří CZE016862 D ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové 1 1 1 30
Bednář David CZE056617 U Huberta Hradec Králové
4258. Heděnec Milan CZE058723 Šumperk 1 1 1 30
Charalambidis Ivo CZE048723 ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
4258. Knotek Václav CZE029537 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice
4258. Rot Michal CZE058097 Liga Vyjímečných Svitavy 1 1 1 30
Šťastný Antonín CZE057803 ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
4258. Hlušička David CZE005351 B Akademie DC Praha 1 1 1 30
Štecha Oldřich CZE002151 B Akademie DC Praha
4258. Hajný Milan CZE016807 C Dřeváci Budyně nad Ohří 1 1 1 30
Andraško Jan CZE005774 C Dřeváci Budyně nad Ohří
4258. Šeda Luboš CZE034438 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Planeta Ferdinand CZE002375 C Frnďáci Žernovka
4258. Brendl Rudolf CZE055603 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Stránský David CZE052389 D U Huberta Hradec Králové
4258. Mutka Petr CZE057023 1 1 1 30
Reil David CZE000020 A Prevíti Praha
4258. Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Blechta Karel CZE053883 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
4258. Přibyl Jiří CZE007160 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Zikmund Petr CZE003431 B Ostré hroty Svémyslice
4258. Pohunek Jaroslav CZE052969 C 1 1 1 30
Fořst Josef CZE052358 C
4258. Ogorek Miroslav CZE001220 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Piskáček Oto CZE019675 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
4258. Číča Tomáš CZE056846 Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Vostřel Libor CZE037598 Nebovidy
4258. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Hamšík Robert CZE059170 Krč
4258. Tomenga Jaroslav CZE050464 C Řízci z Výškovice 1 1 1 30
Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
4258. Jirásek Martin 1991 CZE056302 Krásné 1 1 1 30
Lacina Josef CZE032979 B Zvoníci Krásné
4258. Dostál Jan CZE031626 B Šipkový klub Ludvíkov 1 1 1 30
Zamazal Radek CZE021911 C Šipkový klub Ludvíkov
4258. Ramharter Jan CZE050932 C Beta darts Semčice 1 1 1 30
Klekner Roman CZE041906 C SŠK Semafor Mladá Boleslav
4258. Fotr Pavel CZE007196 B ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 1 1 1 30
Sychra Vladislav CZE058724 Luková
4258. Kubů Richard CZE044181 B KH Kufr Černovice 1 1 1 30
Filip Ondřej CZE035324 B ŠK Těmice
4258. Zalabák Václav CZE017271 B Hrozen Ploskovice 1 1 1 30
Jedlička Martin CZE056768 Litoměřice
4258. Kracík Martin CZE052313 D Amatéři Písnice 1 1 1 30
Novák Vladimír CZE036995 A Amatéři Písnice
4258. Kolísek Karel CZE015686 C DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 30
Pavelka Josef 1973 CZE023456 D DC ALEX SOKOLOV
4258. Moronga Jiří 1969 CZE046637 B Dřevěnka Broumov 1 1 1 30
Hamerský Petr CZE031136 C Dřevěnka Broumov
4258. Svoboda Ondřej CZE057659 Kleopatra Chrudim 1 1 1 30
Svoboda Radek CZE005558 B Kleopatra Chrudim
4258. Klofanda Miloslav CZE050668 Opatov 1 1 1 30
Hejl Karel CZE023953 Damníkov
4258. Stašek Tomáš CZE058876 1 1 1 30
Mádle Jan CZE056772 Rychlý hroty Praha
4258. Soustružník Jaroslav CZE050326 Kobra Bar Praha 1 1 1 30
Döme Robert CZE004545
4258. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 1 1 1 30
Pokluda David CZE048550 C Tygři Skalice
4258. Šašek Martin CZE011412 Herzinovci u 999 Krupka 1 1 1 30
Režný František CZE020421 Brno
4258. Rot Michal CZE058097 Liga Vyjímečných Svitavy 1 1 1 30
Janisch Erik CZE023957 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
4258. Žák Marek CZE058100 Buldoci Moravská Třebová 1 1 1 30
Pěnčík Václav CZE049157 A Calibra Česká Třebová
4258. Kostka Miloš CZE057413 Nová Paka 1 1 1 30
Kmínek Mariusz CZE049587 A DC Kumburk Nová Paka
4258. Eliáš Matěj CZE052393 D Pod strání Hradec Králové 1 1 1 30
Polák Lukáš CZE038809 Brasil Team Častolovice
4258. Paseka Stanislav CZE046891 Hlinsko 1 1 1 30
Kavalír Pavel CZE045205 Hlinsko
4258. Doskočil Jan CZE057523 1 1 1 30
Řezníček Miroslav CZE057522
4258. Franc Jakub CZE055604 D d´Arts Obědovice 1 1 1 30
Holeček Josef CZE054443 D d´Arts Obědovice
4258. Franc Jakub CZE055604 D d´Arts Obědovice 1 1 1 30
Federsel David CZE044739 C d´Arts Obědovice
4258. Bednář David CZE056617 U Huberta Hradec Králové 1 1 1 30
Suchý Jakub 1985 CZE034727 D Captains No.1 Hradec Králové
4258. Bílek Tomáš CZE054293 D Bláznivá trefa Český Brod 1 1 1 30
Hoť Vladimír CZE048183 C DC Smrkáči Břežany
4258. Cabal Michal CZE058496 Ježek Chomutov 1 1 1 30
Cerman Michal CZE052171 B Ježek Chomutov
4258. Ryba Zdeněk CZE055276 C Sklípkani Praskolesy 1 1 1 30
Volovecký Hynek CZE034216 B Sport club 1930 Praha
4258. Kmoníček Ivo CZE048959 C Letci Kolín 1 1 1 30
Šimáně Libor CZE056687 Darts Boubín Kolín
4258. Cach Tomáš CZE050926 B Kosako Konárovice 1 1 1 30
Kršňák Roman CZE022671 B Skvrňov
4258. Novák Marek CZE054272 C Klecany 1 1 1 30
Kracík Martin CZE052313 D Amatéři Písnice
4258. Směja Radek CZE049312 C Nervotoči na Pekárně 1 1 1 30
Virág Tibor CZE001081 B Nervotoči na Pekárně
4258. Neužil Miroslav CZE052586 C DC Falcon Praha 1 1 1 30
Kuklík Robert CZE057305 JZD Praha
4258. Landa Pavel CZE039895 Neratovice 1 1 1 30
Zahradník Miloš CZE056931 Saloon Brandýs nad Labem
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 10:37

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 10:37:30