Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (4101-4150/4247)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4247 | Turnajů: 1000

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
3808. Hajný Milan CZE016807 C Dřeváci Budyně nad Ohří 1 1 1 30
Andraško Jan CZE005774 C Dřeváci Budyně nad Ohří
3808. Eliáš Matěj CZE052393 D Pod strání Hradec Králové 1 1 1 30
Polák Lukáš CZE038809 Brasil Team Častolovice
3808. Lalič Jan CZE054052 Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Stach Jakub CZE045640 C Horní Rozptyly Praha
3808. Kaucký Tomáš CZE048276 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 30
Havlan Petr CZE015582 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem
3808. Werner František 1958 CZE005634 B Nikola Kraslice 1 1 1 30
Přibyl Tomáš CZE036058 Nikola Kraslice
3808. Svačina Daniel CZE051757 B Supi Dolní Benešov 1 1 1 30
Stankov Nikolov CZE024291 C Munroof Brušperk
3808. Rychtera Martin CZE019164 C Buď A.L.F. Roudnice 1 1 1 30
Petrovický Zdeněk CZE053001 Nový Bydžov
3808. Balla Petr CZE055930 1 1 1 30
Kopecký Jakub 1986 CZE055712 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
3808. Pleskot František CZE049899 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 1 1 1 30
Hejl Karel CZE023953 Damníkov
3808. Dubovič Lukáš CZE034671 B Expendables Praha 1 1 1 30
Marval Petr CZE011036
3808. Kazda Jakub CZE050849 C Šipkaři Kánín 1 1 1 30
Nádvorník Josef CZE050840 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
3808. Kanát Jiří CZE030268 1 1 1 30
Kruk Roman CZE056481
3808. John Dominik CZE052796 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Vlasák Jan 1993 CZE045765 B Synové výčepu Praha
3808. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 1 1 1 30
Švec Pavel CZE055989 Sport Bar Slovan Šternberk
3808. Harant Milan CZE056440 1 1 1 30
Čeladník Miloslav CZE057040
3808. Voborník Pavel CZE048274 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 30
Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů
3808. Brož Jaroslav CZE026281 1 1 1 30
Brož CZE055588
3808. Melich Pavel CZE045073 A ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 1 1 1 30
Hejl Karel CZE023953 Damníkov
3808. Bajer Jiří CZE056612 1 1 1 30
Jiráň Petr CZE012573 Kutná Hora
3808. Obšil Bruno CZE056678 1 1 1 30
Chmela Petr CZE056583 Zlomený hroty Praha
3808. Opata Jan CZE054567 Bílá Hora Praha 1 1 1 30
Houška Milan 1993 CZE053602 D Darts Club K 26 Praha
3808. Gregovský Tomáš CZE010613 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Přibil Anatolij CZE006022
3808. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 30
Šimůnek Martin CZE049508 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod
3808. Režný František CZE020421 Brno 1 1 1 30
Bíba Miroslav CZE009228 Praha 9
3808. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 1 1 1 30
Knoll Zdeněk CZE001414 C DC Ranec Frýdek-Místek
3808. Kostka Miloš CZE057413 Nová Paka 1 1 1 30
Kmínek Mariusz CZE049587 A DC Kumburk Nová Paka
3808. Hejsek Jan CZE056941 1 1 1 30
Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
3808. Čáp Miloslav CZE002725 C Faraon Hlinsko 1 1 1 30
Imrišek Jan CZE054596 B Darts Club Holoubkov
3808. Schandl Daniel CZE057515 1 1 1 30
Kozák Petr 1991 CZE056324 Darts Boubín Kolín
3808. Langmaier Petr CZE056776 Pivnice Bunkr Praha 1 1 1 30
Kučera Vratislav CZE056746 Pivnice Bunkr Praha
3808. Kracík Martin CZE052313 D Amatéři Písnice 1 1 1 30
Křemen Jan CZE033388
3808. Rážek Miroslav CZE011271 B Profi Tytan Písty 1 1 1 30
Mynařík Petr CZE035760 Roudnice nad Labem
3808. Rot Michal CZE058097 Liga Vyjímečných Svitavy 1 1 1 30
Janisch Erik CZE023957 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
3808. Gál Adam CZE057110 1 1 1 30
Patocs Martin 1988 CZE057108
3808. Marek Petr CZE020740 Praha 4 1 1 1 30
Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice
3808. Prymus Jan CZE057164 1 1 1 30
Řezníček Petr CZE044697 C DC Řeporyje Praha
3808. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Šohaj František CZE021042 Dolní Břežany
3808. Hora Daniel CZE004738 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 30
Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
3808. Kvapil Jakub CZE057418 1 1 1 30
Vašíček Radek CZE043067 Darts Boubín Kolín
3808. Zeman Jaroslav CZE003792 Uhřiněves (Praha) 1 1 1 30
Chlaň Radek CZE054252 Mašinky Neratovice
3808. Trousil Marek CZE042579 C Nervotoči na Pekárně 1 1 1 30
Rödl Martin CZE028020 Oceloti Most
3808. Novák Vladimír CZE036995 A Zlatý Barbaři Praha 1 1 1 30
Setikovský Roman CZE004621 B Zlatý Barbaři Praha
3808. Jedlička Jan CZE040511 Praha 9 1 1 1 30
Nerad Miroslav CZE040000 C ŠK Kyklop Praha
3808. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 1 1 1 30
Janku Jiří 1985 CZE031947 C Lumírkovci Úpice
3808. Pokorný Petr CZE046951 Luže 251 1 1 1 30
Dvořák Miroslav CZE046950 B Lužská Střela
3808. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Zoulek Jiří CZE033608 C No stress Praha
3808. Vašíček Radek CZE043067 Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
3808. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Strauss Radek CZE014824 B Otupělé hroty Praha
3808. Vlasatý Pavel CZE047561 A DC Kameňák Plzeň 1 1 1 30
Čech Michal CZE041143 A DC Kameňák Plzeň
3808. Strouhal Petr CZE056865 1 1 1 30
Koňárek Jaromír CZE056864
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 05:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 05:20:54